Skočil někdo do akce z FF na letenky DUB to LAX?

Založil cali před rokem ve fóru Tipy na levné letenky
10 odpovědí

Zkusil jsem 4 kousky 20.6. - 1.7. za 117,- EUR, tak uvidíme smiley

117€ za každý? Či dokopy? Ja som sa dostal najnižšie na 42€ za jeden smiley Ale nemôžem to kúpiť, nemám už čas smiley (a plus by som si kvôli Iránskym vízam musel vybavovať US víza, na čo im môžem tak hodiť bobek smiley )

Neuč orla lítat:) Já měl i za 9,- ale ve finále neprocházelo, hrál jsem si půl hodiny... Ale přišly i etixy, tak super.

Tak už len držím palce smiley

Chvili sem na to pred spanim koukal, ale do LAX me to nak netahne tak sem to nakonec zapek smiley Doufam ze to dopadne dobre a nebudes se s nima muset dohadovat, edreams jsou pekny smejdi smiley

Dej vědět, mě tyhle chyby na trase kayak-ota už začínají pěkně štvát, neboť jsou s tím akorát problémy, nejde to věčně koupit a lidi jsou naštvaní..
Nic s cenou letenky to nemá společného a to je ten největší průser.

Let na stránkách AF je potvrzený, i etix přišel přímo od nich, tak zatím to vypadá slibně. Jednou jsem na nějakém fóru vyčetl, že je přímá závislost mezi zakoupenými lety přes edream a stornovanými bez zakoupené podpory, tak jsem hned tu střední za 3,5 EUR zakoupil a ejhle...

Pro Kickassone: Když já nikdy nebyl ve Vegas a děti touží po kaňonech smiley

Tak jinde už zrušeno...

Tak s námi edreams klasicky vydrbalo. Přesto, že už byly lety v systému AF, provedený seating atd. No nic, platí jako kdysi za studií VŠ : "Nedají dnes, dají příště..." smiley

Já po téhle akci skákal, ale nedoskákal jsem to do konce (a jak čtu o tom zrušení, tak aspoň mě to nemusí štvát). A měl jsem screenshot dokonce s 5 €. smiley Nejníž jsem se dostal na cenu něco přes 40 €, ale nedostal jsem se k platbě (asi to bylo v tu chvíli přetížené). Pak jsem chtěl ještě kupovat za cca 90 €, ale házelo to error a pak už byly jen částky přes 100 € a do toho už jsem nešel, protože s přískoky jsem byl někde na 6000 CZK, plus ubytko a další náklady a už jsem byl skoro na 20k, takže už by to nebyl ten superlevný výlet. Navíc v LA už jsem byl, takže už jsem to dál nehrotil a nakonec se stejně ráno začaly objevovat zprávy, že to zrušili. Ale škoda no, zase jsem trochu podráždil letenkové buňky a hezky si u toho pošpekuloval smiley

Přihlášení a registrace