Zdravím, potřeboval bych koupit letenky do Montrealu pro 4 členou rodinu (2 dospělý + 2 děti). Chceme letět přelom června/července tak na 3 týdny. Mohl byste mi, prosím, někdo poradit nějaký dobrý tip? Resp. je dobré kupovat letenku už třeba nyní, nebo ještě čekat na nějakou akci - jestli nějaké akce na letní termíny se vůbec vyskytují?? Cena je samozřejmě rozhodující... Pavka .

Letenka Montreal léto

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

4 reakce

Zdravím, potřeboval bych koupit letenky do Montrealu pro 4 členou rodinu (2 dospělý + 2 děti). Chceme letět přelom června/července tak na 3 týdny. Mohl byste mi, prosím, někdo poradit nějaký dobrý tip? Resp. je dobré kupovat letenku už třeba nyní, nebo ještě čekat na nějakou akci - jestli nějaké akce na letní termíny se vůbec vyskytují?? Cena je samozřejmě rozhodující... smiley Díky za jakoukoliv radu. smiley Pavka

0

Přelom je +- kolik dní ? Jsou tu zajímavý ceny s odletem 23.června

0 Citovat

Ideální by bylo odlet až ten víkend +/- 29. června (kvůli škole)... Asi by nebyl problém letět tam a přiletět zpět na různá místa... Já sám ale nevím, jak se to dá vyhledat? Všechny servery, které znám a používám, nabízí možnost odletu i příletu na stejné místo... Díky moc za případnou radu. Pavka

0 Citovat

Když jsme u těch míst, v Kanadě budete chtít zůstat na jednom místě nebo byste multi city nebárnili ? smiley Ale to je jen nápad, neřikám že to bude levnější

0 Citovat

No, v podstatě v Montrealu budeme mít základnu u známého doma a asi by nebyl problém, aby nás i někde poblíž vyzvedl či pak někam hodil... Ottawa, Toronto, Quebec či kam se dá lětět? Samozřejmě s 8letými dětmi je Montreal první volba... Díky moc za případné tipy a čas smiley Pavka

0
4 reakce