zpáteční letenka NYC

Založil Dusice před rokem ve fóru Tipy na levné letenky
8 odpovědí

Dobrý večer.Poradil by mě někdo prosím,jak můžu nejlépe koupit zpáteční letenku na srpen do NYC?Moc děkuji smiley

cez internet

dobrá rada))))))))

aka otazka, taka rada:) zatial vieme, ze srpen, ale odkial (ci len praha, alebo moze byt aj vieden, budapest, nemecko, polsko), na kolko dni...

NJ,pravda)))))) smiley ...nejlépe odlet z Prahy,Wroslaw(ale to nevím zda to jde nějak nakombinovat)a cca týden

pozeram ze Air France ma slusne ceny na august/srpen a ceste naspat dokonca bez prestupu
https://www.pelikan.cz/cz/flights/list? ... rbd=0&ct=0
To uz zalezi na tebe, ci preferujes mat fixny datum a letisko hned za rohom + super casy letov/kratke prestupy , alebo si ochotna si pockat na nejaku akciu, kde zvycajne sa tieto parametre nesplnaju - bud je super cena, ale zle casy, alebo daleko letisko a pod smiley

Tak jdu,mrknout a uvidím.Já asi nemusím čekat na nějakou akci jelikož na ně stejně nemám štěstí)))))Ještě,kdybych mohla využít mile,tak by to bylo super,ale jelikož mám jenom čsa,tak mam smůlu))))))))Moc děkuji za pomoc)))))

no to je airfrance/delta/csa kombinacia skyteam, takze mile dostanes...aspon nieco smiley

Přihlášení a registrace