Ahoj, potřebovala bych poradit:) Letím poprvé s Lufthansou, konkrétně Praha- Istanbul. 1.) Když jsem to kupovala jako letenku Praha-Istanbul a je tam přestup v Mnichově, znamená to že během přestupu se nemusím starat o zavazadla? 2.) Na stránkách Lufthansy jsem četla něco o tom, že musím mít s sebou na check inu platební kartu, kterou jsem uskutečnila převod peněz..je to opravdu nutné? Neplatila jsem to svojí a asi by bylo komplikované si půjčovat cizí, která je ještě na jiné jméno.. Děkuju moc za všechny připomínky!:) .

Lufthansa

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

Řeším kompenzaci od Lufthansy přes Claim Cloud od loňského července a stále nic- prý vyčerpali veškeré dostupné mimosoudní možnosti k vyřešení a bylo to předáno k soudnímu projednání.   Celkové zpoždění do cílové destinace bylo více jak 8 hodin.

 

0 Citovat

No, a ... co my s tím? když neřeknete detaily nic... 

S LHF jsem měl za poslední rok tu čest asi dvakrát, možná třikrát, a hodně se zlepšili - peníze na účtu za 2-3 týdny.

1 Citovat

[citace="Renata "]

Řeším kompenzaci od Lufthansy přes Claim Cloud od loňského července a stále nic- prý vyčerpali veškeré dostupné mimosoudní možnosti k vyřešení a bylo to předáno k soudnímu projednání.   Celkové zpoždění do cílové destinace bylo více jak 8 hodin.

 

Už to tady jednou bylo, prosila jsem, jestli mohu dostat tu "žalobu" nebo jak se to jako předalo k soudnímu vymáhání. Fakt by mě to moc zajímalo (z profesních důvodů). A jak píše @Lord - nevíme detaily. A proč přes nějaký claim cloud, to také nechápu. 

 

0 Citovat

Lord Pitzbudka napsal(a):

No, a ... co my s tím? když neřeknete detaily nic... 

S LHF jsem měl za poslední rok tu čest asi dvakrát, možná třikrát, a hodně se zlepšili - peníze na účtu za 2-3 týdny.

Fakt je to mnohem lepší, pravdu díš:

https://www.trustpilot.com/revie...thansa.com

0 Citovat

internetovy recenze jsou dost irelevantni. tam se vzdycky vyzvraci toxíci.

nema smysl to ani číst.

0