PRG - BKK 1,-€

Založil jarkn před rokem ve fóru Tipy na levné letenky
11 odpovědí

Skusam rozne datumy a neponuka mi to tie z prehladneho kalendara. Ako sa k nim dopracovat?

Nijak, ten kalendář vůbec nemá cenu řešit, někdy se nezobrazuje vůbec a asi nečekáš, že skutečně najdeš letenku do BKK za euro, že ne?

Tak co ked nahodou motyka vystreli smiley

Tak to bych spíš teda zaměřil své úsilí na tu motyku, to je větší pravděpodobnost smiley

Z 5ti veci ktere najdes obvykle funguje 1 - i tak to stoji za hledani.. smiley Spousta lidi kteri umi hledat zajimave letenky uz je nikam nepostuje, po internetu je toho jeste poschovavaneho dost, staci jen hledat (napoveda = jsou otevrene i hezke "ota specific" letenky z Prahy, ktere jeste nikdo nestihl provarit) smiley

Naval to sem! smiley

Potvrzuji tuto cenu. Včera jsem koupil letenku PRG-BKK v sezóně za 509 €. Přímo z webu Turkish Airlines. Tripsta to má/měla ještě cca o 30 € levnější. Není to akce typu chybný tarif, ale menší sleva v tom je taky smiley

Ale předpokládám, že po Evropě ne do JV Asie, v tom bych viděl ten rozdíl. Hlavně by to za tuhle cenu vždycky zrušili i kdyby se to někdy někomu povedlo koupit smiley

Tak za centovky po Evropě, dejme tomu tak 2006-2009 se létalo normálně, v te době taky SkyEurope ,za maximálně stokoruny,ale přímo z PRG velký vyber...
Za méně než cent jsem měl letenku s FR ,bylo to 0,01 švédské koruny, tu platbu mi nevzala ani karta ,musel jsem vzít letenek nekolik smiley
Na dálkovky jsem byl zatím vždy za tisícikoruny...

Jo jasny - ja se nehadam o tom jestli najdu letenku za 1,-€ do BKK - chtel sem tema prispevkama akorat rict, ze se vyplati to zkouset - obcas to nevyjde, obcas ano smiley

Jasně, já zase jsem chtěl říct autorovi úvodního příspěvku, že zrovna v tomto případě je úplnej nesmysl hledat takovou letenku, protože je to úplný nesmysl smiley Cenu zkoušet to má rozhodně, ale jen to, co je aspoň minimálně reálné smiley

Přihlášení a registrace