Ahoj:) prosím o radu, sháníme letenky do Řecka (zpáteční cca 14 dní) v termínech červenec/srpen. Letiště je skoro jedno(Zakynthos(ZTH), Soluň (SKG), Atény (ATH)), ale ne vzdálené ostrovy. Moc nevím jaká odletová města a společnosti si mám hlídat, nebo jestli mám čekat co se kouzelně objeví na vašich stránkách. .

Letenka Řecko

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

7 reakcí

Ahoj:) prosím o radu, sháníme letenky do Řecka (zpáteční cca 14 dní) v termínech červenec/srpen. Letiště je skoro jedno(Zakynthos(ZTH), Soluň (SKG), Atény (ATH)), ale ne vzdálené ostrovy. Moc nevím jaká odletová města a společnosti si mám hlídat, nebo jestli mám čekat co se kouzelně objeví na vašich stránkách.

0

Zrovna taky přemýšlíme jak vyřešit dovolenou cca 14 dnů někdy v červenci , taky neumím najít žádné solidní letenky nejradfěji do Řecka , je jedno kam . Děkuji moc za rady . Vanda

0 Citovat

Zajímavou alternativou můžou být lety z polské Vratislavi, odkud létá Ryanair na ostrov Kréta do Chanie. Letenky na léto (červenec, srpen) jsou momentálně dostupné za cenu kolem 150 EUR. Těžko říci, zda budou levnější?! Budou-li levnější, rozdíl v ceně bude nepatrný, v letní sezóně nemají aerolinky důvod k úpravám cen směrem dolů, spíše naopak.

Příklady vyhledávání zde

V ceně pouze příruční zavazadlo do 10 kg standardních rozměrů. Na léto naprosto dostačující.

0 Citovat

Děkuji , cena je to velmi dobrá , ale my už jsme na Krétě byli 3 x . Kréta je krásná , je zde spousta zajímavých památek, mnoho možností na výlety , ale raději bychom jinam . Láká nás např . Korfu , Lefkáda , Zakyntos , Rhodos . Anebo let do Soluně a tam už je zase dost možností. Vanda

0 Citovat

Mám dobrou zkušenost s Aegean Airlines. A cca 2 měsíce dopředu se dají sehnat letenky za rozumnou cenu díky promo akcím. Látají z Prahy do Athén a tam se přestupuje na případné další spoje. smiley

0 Citovat

Pak jedině z Budapešti Wizzairem do Soluně, na Chalkidiki jezdí spousta busů, cena bez zavazadel cca 123 EUR (pouze malé příruční).

0 Citovat

Pokud se jedná o Korfu, tam bych doporučil letenky z Budapešti s Wizzairem (malé příruční zavazadlo!). Na data 23.-30.07. vychází 2 letenky na 7.200 Kč vč. členství v klubu, pokud ho již máš, bude cena o 800 levnější.

0 Citovat

Děkuji moc, jdu se na to podívat , asi vezmeme Korfu , ještě musíme dohledat nějaké ubytování a auto. smiley Moc jste mi pomohli, já bych se v tom plácala . Vanda

0
7 reakcí