Zdravím, zrovna v tento den sem našel skvělou cenu letenek u WizzAir a rozhodl jsem se s kamarády vycestovat, nicméně ještě musíme sehnat ubytko prvně, takže bych potřeboval rezervovat letenky, ale zaplatit je s nějakým časovým intervalem. Jde o to, že cena těch letenek se vskutku mění každý den. Poradí mi někdo, dokdy musím zaplatit letenky (bankovním převodem - 108kč poplatek myslím) od rezervace? Nechci zároveň aby mi propadly s takovou pěknou cenou, proto bych je rád rezervoval, ale nevím, jaká je tam doba. Neví někdo prosím?  .

Rezervace u WizzAir

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

Vysvětlí mi někdo proč je cena za sedadlo VIE- DXB 11Eur (dnes 8,8Eur v akci) a zpět z AUH-VIE za 25Eur? ...jakože Arabové si rádi připlatí nebo?... Přemýšlím nad přikoupením sedačky pro dospěláky asi teda pouze směrem tam, zpět je to nějaké předražené :))....může se to před checkinem ještě výrazně zlevnit?

0 Citovat

Vypadá to, že Wizz vylepšil appku tak, že při změně letů už neodkazuje na web, ale s rebookováním si poradí sama. Mám zrušený Dubrovník a na webu mi to píše místo údajů o rezervaci jen nějaké nesmysly o faktuře, ale v appce najednou vidím různé možnosti.

0 Citovat

To mně dělá taky. Tak zkus ty možnosti využít. Nepůjde to. Aspoň mně to už týden nejde. Aspoň teda refund nejde. Změnu jsem nezkoušel. Jsem v očekávání, kdy to opraví :-)

0 Citovat

Ano aj mne to pisalo nezmysli( to bol pripad kedy uplne zrusili lety). Bolo potrebne kontaktovat wiiz. V 2 pripade let zmenili a tam mi isiel zmena datumov alebo refund. Vyskusal som refund a preslo to. Tieto vsetky moznosti sa zobrazia az ked pride mail od wizz.

0 Citovat

Já zatím nechci refund, radši bych změnil. Nabízí mi to z Vídně i Budapešti jiné exjugoslávské destinace, ze Salcburku žádnou destinaci a z Bratislavy taky žádnou. 😆 Ty nabídnuté se mi nehodí z časových důvodu, ale z Bratislavy bych bral Skopje, ale ono to nabídne jen Bratislavu jako výchozí a cílové letiště žádné. Mají to prostě jako obvykle rozbité.

0 Citovat

Jojo. Mám to úplně stejné. Se jim to porouchalo 😂. Už jen to, že to nabízí tolik odletovÝch letišť je divné. S tím jsem se nikdy nesetkal a že už jsem u nich dělal vyšší desitky změn. Možná už to stovka bude

0 Citovat

Robit zmeny z appky slo uz pri niektorych letoch aj v minulom roku (v mojom pripade aj uspesne).

 

Inac tu ich cenotvorbu tiez nechapem :) V zime Alicante 40€ za 10 kg batozinu. Teraz na jul som dokupoval z Bilbaa do Viedne 20 kg za 11.88€

0 Citovat

Bohužel nešli letenky zaplatit kartou, takže jsem musel zaplatit převodem. Jelikož jsem špatně napsal kod rezervace do komentáře u platby, tak samozřejmě stále není spárovaná platba s rezervací (možná i kdybych to napsal správně, tak by to nebylo). Už dva dny mnohokrát denně se zkouším připojit na něco živého na jejich livechatu, ovšem stále to píše, že jsou všichni agenti zaneprázdněni. Nezkoušel někdo psát Wizzagentovi v poslední době? Jaké byla úspěšnost s připojením?

Díky

Dneska 6. den od rezervace

0 Citovat

byl jsem ve stejne situaci, nebyla sila to vyresit, takze mi penize po drsnym natlaku vratili. Let samozrejme nic, takze pokud muzes, zaplat znovu kartou nebo se s letem rozluc. Zkousel jsem vsechno mozny, volat, toho debilniho agenta na webu.. bez uspechu

0 Citovat

Tomu se právě chci vyhnout, teď už to stojí o dost více než když jsem to rezervoval. Navíc jaká je šance, že to tou kartou půjde... Zkoušel jsem asi 3 různé karty a nic, takže jsem bohužel podlehl převodu...

 

edit: včera večer jsem volal na tu speciální asistenci - žádná snaha pomoci, pak jsem volal na placenou linku, kde jsem provolal 70 Kč, abych se dozvěděl, že kvůli tomu mám zavolat další den mezi 8-16 hodinou...

 

edit 2: tak jsem tam zavolal, dalších 112 Kč za 8 minut telefonátu, a naštěstí vyřízeno... Fakt úžasný s wizzem něco řešit...

0 Citovat

Zdar,

neuspěl náhodou někdo relativně nedávno se změnou origin z Prahy na Katowice? případně zkuste sdílet nejlepší postup, dík :)

  

0