Do plážové destinace Mexika můžete vyrazit z Budapešti za 15.993 Kč. Letenky do Cancunu jsou dostupné od 20.srpna do 31.března 2014 vyjma 15-31.prosince Příklad rezervace >>  .

Letenky Cancún, Mexiko

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

Do plážové destinace Mexika můžete vyrazit z Budapešti za 15.993 Kč. Letenky do Cancunu jsou dostupné od 20.srpna do 31.března 2014 vyjma 15-31.prosince
Příklad rezervace >>


0

Skvělá cena pro 14 denní (8-22.12.2013) dovolenou v mexickém Cancúnu. Odlet z Hamburgu smiley Rezervace zde >>

0 Citovat

Ahoj chtěl bych se zeptat zda nemáte někdo tip na letenky do cancun od února do května příštího roku nebo jestli je možné očekávat nějaké akční letenky. Díky moc Rob

0 Citovat

Německé chartery LM za cca 300 eur.

Nic levnějšího neseženeš.

0 Citovat

Díky za odpověď, potřeboval bych odlet Praha nebo Vídeň klidně kolem 13 t korun je šance? Díky

0 Citovat

Zdravím, nevíte někdo kolik cca stojí v Mexiku - konkrétně Cancún PCR testy? díky

0 Citovat

V listopadu v Cancúnu v pouličních testovacích budkách antigen 50 USD a PCR - 90 USD.

0 Citovat

5.11. Cancun  Antigen na T4 za 290 pesos výsledek do 30 minut na mail. 

0 Citovat

Lékárny San Pablo napříč Mexikem zhruba 300 pesos za antigen, výsledek na papíře asi za 15 minut.

0 Citovat

29. 12. 2021 jsem viděl nejlevnější PCR v Cancún za 1800 MXN. Pokud se necháš testovat do 14h, tak výsledky ještě ten den.

1 Citovat

v utery 11.01. mame letet s BER-CAN s Iberii. Vcera pozitivne jeden z nas testovan na Covid.. vsiml jsem si, ze snad umoznuji prehozeni letu, pokud jste treba prave covid pozitivni v dobe 15 dnu pred odletem, predpokladam ze zdarma, pokud se nemeni tarif (tim doufam mysli napr. z basic na neco vyssiho). Nemate s nimi nekdo zkusenosti skrz toto? Dalsi vec, jak jim to dolozit, hygiena nebo lekar vystavuji potvrzeni o izolaci i v anglictine?? Vubec netusim.diky

0 Citovat

Dej pak když tak vědět, jak to dopadlo. Já letím s Iberií za 3 týdny, tak když by mě to taky potkalo.

Neměnili vám náhodou časy letů? Když jsem s nima letěl v prosinci, tak to měnili i cestou tam a pak i cestou zpět a teď mi taky přišlo info o změně, tak je to u nich asi častý. Měla by pak být možnost změnit  datum letu, tak byste to mohli vyřešit tímhle způsobem.

0 Citovat

Přesně jak píše Raven, zrovna dnes přišla od nich kosmetická úprava času jednoho z letu o pět minut a už tam byla možnost refundace do poukazu. 

0 Citovat

Tak nechat dat  prachy do kreditu je poněkud nerozumne, pokud byla cena letenky 5,5 tis.

0 Citovat

Nerozumné to je, ale když píše, že jeden z nich má Covid. Jedině teda podle těch nových podmínek jen pětidenní karantény by to do 11.1. kdy letí mohl stihnout. Nebo to risknout a odletět, stejně po týdnu nebude už infekční. Pro jistotu si s sebou vezme vytištěný certifikát o očkování, aby se neřeklo.

0 Citovat

Je tam hlavně i ta změna data/času, tak to posunou třeba o týden:

Option 1: Change of date/time

Option 2: Refund of the booking amount in the form of a voucher

0 Citovat

A tam není možnost změny? Mně to posunuli o 10 min a můžu normálně i měnit termín.Ale už je to tak měsíc a ta možnost změny naskocila pravda až za par dnů

0 Citovat

Přesně, ideální by bylo kdyby Iberia i třeba jen kosmeticky změnila čas odletu, tím vznikne možnost posunout let o +- 10 dní od podvodního data odletu a navíc i možnost změnit místo odletu na okolní země. 

Nebo alespoň já mám tuto zkušenost. Měl jsem letět z Vídně, Iberia změnila čas odletu o 10 minut, a dala mi možnost změnit datum i místo odletu. Vše online a s okamžitým potvrzením nových letenek. Za nás super, ušetřilo nám to cestu do Vídně... 

0 Citovat

Tak to rád slyším. Já se na to nedíval, protože to mám až na květen. Takže změna je +- 10 dnů a možnost to hodit na Prahu z Vidně. Třeba bude možnost to přehodit taky z Berlína na Prahu. To by bylo skvělé :-)

0 Citovat

Technický dotaz. Pokud budu oficiálně pozitivní, budu mít pořád platný certifikát? Tečka se 100% bude tvářit zeleně, ale co udělá proklik na QR kód? Má někdo zkušenost?

0 Citovat

landqvist napsal(a):

Přesně, ideální by bylo kdyby Iberia i třeba jen kosmeticky změnila čas odletu, tím vznikne možnost posunout let o +- 10 dní od podvodního data odletu a navíc i možnost změnit místo odletu na okolní země. 

Nebo alespoň já mám tuto zkušenost. Měl jsem letět z Vídně, Iberia změnila čas odletu o 10 minut, a dala mi možnost změnit datum i místo odletu. Vše online a s okamžitým potvrzením nových letenek. Za nás super, ušetřilo nám to cestu do Vídně... 

 

Ahoj, jakým způsobem se ti to online povedlo? Já se pokouším už pár dnů dovolat na některou z linek a všude jen španělština, FB a whatsapp bez odpovědi :(

Zrušili nám jeden segment, mám možnost potvrdit tam jiný let, ale hodila by se nám trošku změna (odletové místo :) ).

 

Díky.

0 Citovat

ano prisla mi zmena jednoho letu jen o 5min uz davno, systematicky jsem vyckaval a zmenu nepotrvdil, nabidlo mi to moznost refundace do voucheru, ale tusim ze moznost posunuti letu tam neni - jeste zkontroluju a dam vedet, ale to bych si vsimnul.... jeste existuje varianta, jestlu od 11.01. zkrati karantenu na 5 dnu i pro predchozi izolace? nebo jako kdyz budu mit pozitivni test v pondeli, tak pujdu na 14 dni do izolace a kdyz v utery  tak na 5 dni??? to zas bude kocourkov..

0 Citovat

jinak presne refundace 5,5 do voucheru neni zrovna nejlepsi volba, spis posunuti letu.. za ty prachy se do Mexika nedostaneme

0 Citovat

landqvist napsal(a):

Přesně, ideální by bylo kdyby Iberia i třeba jen kosmeticky změnila čas odletu, tím vznikne možnost posunout let o +- 10 dní od podvodního data odletu a navíc i možnost změnit místo odletu na okolní země. 

Nebo alespoň já mám tuto zkušenost. Měl jsem letět z Vídně, Iberia změnila čas odletu o 10 minut, a dala mi možnost změnit datum i místo odletu. Vše online a s okamžitým potvrzením nových letenek. Za nás super, ušetřilo nám to cestu do Vídně... 

Mám podobný dotaz jako lucii.cr. Jak stará je tato tvá zkušenost? Byla to akční cena a může to hrát roli?

Online po prokliku z mailu to nabízí jen potvrdit místo zrušeného letu z Berlína let o 12 h. dřív, což je pro mě neakceptovatelné i za tu akční cenu. Ani polední let místo večerního bych nechtěl, protože vlakem nebo busem bych musel jet o den dřív. Když čtu starší hodnocení Iberie od Kryštofa, že má nejhorší zákaznický servis, a tuto aktuální zkušenost s nemožnosti kontaktovat aspoň v angličtině, tak mě to netěší. 

Píšou mi, že na změnu datumu, což je pro mě vhodná možnost, musím jedině volat na 900 111 500. To je se španělskou předvolbou? Zatím tam volat nechci, abych si ještě na únor ponechal flexibilitu. Změna z Berlína na Prahu by byla ideální a zkusím to, ale moc se mi tomu nechce věřit. To by pak bylo možné změnit i při letu zpět, kde mám 5 minut posun? V každém případě si chci u letu zpět měnit datum, ale u toho by asi nemělo vliv těch 5 minut, protože chci posunout celou letenku už kvůli té změně odletu a že mi to víc vyhovuje.

Když jsem si dal do vyhledávače spojení na webu Iberie PRG - CUN, nachází to jen nesmysly (většinou i drahé) s Levelem nebo i Vuelingem, přestože návaznost letu PRG - MAD s Iberii na zbytek mé letenky by byla ideální. To by asi mohlo mít vliv na ochotu změnit letenku na odlet z Prahy nebo jim se to zobrazuje líp? V jakém vyhledávači je vidět nejlíp, jaké jsou možnosti pro jiné datumy? Ten web Iberie mi přijde nějaký divný. Nebo je to lepší na notebooku oproti mobilu?

 

0 Citovat

Tady by to mělo jít minimálně v angličtině, možná tam ale půjde i čeština, když to jsou český čísla:

Bookings
(+420)239018732
9 am - 6 pm, Mon-Fri German/Spanish/English (24 hours in Spanish/English)


Iberia Plus Centre
00420 239018732 0900-1800
Mon–Fri German/Spanish/English (24 hours in Spanish/English)

 

Ale ta online změna by mě taky zajímala. Taky bych to zkusil online přehodit na Prahu a neřešil to s nima telefonicky.

0