letenky do Bangkoku

Napsal penguin67 2013-09-10 20:10:12 ve fóru Hledám letenku
5 odpovědí

Zdravim,
chtel bych poprosit o pomoc s nakupem dvou letenek do Bangkoku.
Odlet nejlepe z Prahy, pripadne Vidne, Varsavy ci Mnichova v terminu 20.12.2013 s navratem 4.1.2014 (odlet).
Jde mi samozrejme o nejnizsi cenu.

Dekuji mnohokrat.

Nevím přesně jakou cenu si pod pojemem "nejlevnější" představuješ (asi by bylo dobré uvést nějakou svoji představu o max. ceně), ale v daný termín rozhodně nečekej nějakou láci. Podobný nápad jak využít volné dny kolem svátků bude mít jistě i spousta dalších lidí.
Pokud bys mohl odletět už 19.12. odpoledne a nevadilo se vracet se už 3.1. tak Korean Air/ČSA mají letenku Praha-Paříž-Soul-Bangkok za nějakých 21,400/os. což je vzhledem k exponovanému termínu docela dobrá cena a asi bych příliš dlouho neváhal.
Ve dny které jsi uváděl, cena stoupá rázem o 6,000 na osobu.
U tohoto tarifu Korean/ČSA je cestou zpět dlouhý přestup v Soulu (16 hod.), ale pokud vím tak při nenavazujících letech poskytuje Korean na rozdíl od jiných aerolinek ubytování v hotelu gratis.
letenku najdeš zde: http://cestujlevne.gol.idc.cz

Ahoj!
Letenku máme taky s korean a to v termínu od 18.12. do 11.1., chytli jsme docela fajn cenu za 18000,- z PRG, ale byl to mazec s těma letenkama, mizely před očima. Chtěla jsem se ale zeptat, máme v Soulu docela dlouhý přestup (přílet v 17:00 a odlet 13:00 následujícího dne), kde si můžu objednat to nocování zdarma, všechny kódy letů jsou s kódem KE. Díky moc!

Ahoj!
Tak píšu pro upřesnění, nocleh zdarma s Korean Air v Soulu je pro všechny tarifní třídy MIMO tarifní třídu T (tourist), která je nejlevnější. Paní z Korean mi sdělila, že prakticky tento typ tarifu žádné bonusy neobsahuje smiley Což člověka docela naštve.

Minimálně dobré vědět pro příště, že Korean něco takového nabízí smiley

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!