Zdravim, chtel bych poprosit o pomoc s nakupem dvou letenek do Bangkoku. Odlet nejlepe z Prahy, pripadne Vidne, Varsavy ci Mnichova v terminu 20.12.2013 s navratem 4.1.2014 (odlet). Jde mi samozrejme o nejnizsi cenu. Dekuji mnohokrat. .

letenky do Bangkoku

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

4 reakce

Zdravim,
chtel bych poprosit o pomoc s nakupem dvou letenek do Bangkoku.
Odlet nejlepe z Prahy, pripadne Vidne, Varsavy ci Mnichova v terminu 20.12.2013 s navratem 4.1.2014 (odlet).
Jde mi samozrejme o nejnizsi cenu.

Dekuji mnohokrat.

0

Nevím přesně jakou cenu si pod pojemem "nejlevnější" představuješ (asi by bylo dobré uvést nějakou svoji představu o max. ceně), ale v daný termín rozhodně nečekej nějakou láci. Podobný nápad jak využít volné dny kolem svátků bude mít jistě i spousta dalších lidí.
Pokud bys mohl odletět už 19.12. odpoledne a nevadilo se vracet se už 3.1. tak Korean Air/ČSA mají letenku Praha-Paříž-Soul-Bangkok za nějakých 21,400/os. což je vzhledem k exponovanému termínu docela dobrá cena a asi bych příliš dlouho neváhal.
Ve dny které jsi uváděl, cena stoupá rázem o 6,000 na osobu.
U tohoto tarifu Korean/ČSA je cestou zpět dlouhý přestup v Soulu (16 hod.), ale pokud vím tak při nenavazujících letech poskytuje Korean na rozdíl od jiných aerolinek ubytování v hotelu gratis.
letenku najdeš zde: http://cestujlevne.gol.idc.cz

0 Citovat

Ahoj!
Letenku máme taky s korean a to v termínu od 18.12. do 11.1., chytli jsme docela fajn cenu za 18000,- z PRG, ale byl to mazec s těma letenkama, mizely před očima. Chtěla jsem se ale zeptat, máme v Soulu docela dlouhý přestup (přílet v 17:00 a odlet 13:00 následujícího dne), kde si můžu objednat to nocování zdarma, všechny kódy letů jsou s kódem KE. Díky moc!

0 Citovat

Ahoj!
Tak píšu pro upřesnění, nocleh zdarma s Korean Air v Soulu je pro všechny tarifní třídy MIMO tarifní třídu T (tourist), která je nejlevnější. Paní z Korean mi sdělila, že prakticky tento typ tarifu žádné bonusy neobsahuje smiley Což člověka docela naštve.

0 Citovat

Minimálně dobré vědět pro příště, že Korean něco takového nabízí smiley

0
4 reakce