Překročení víza v Brazilii

Napsal Michal.mich91 2019-06-24T13:44:56+02:00 ve fóru Víza, odletové taxy, upozornění
7 odpovědí

Ahoj , v roce 2017 jsem překročil víza v Brazilii o 21 dni cca na letišti jsem při odletu dostal pokutu krerou jsem do teď nezaplatil .

Letos bych chtěl Brazilii navštívit znovu , co se stane když zjisti ten jsem tu překročil víza a doteď za to nezaplatil pokutu , půjde to vyřešit tím ze zaplatím na místě ? 

Asi bude pravděpodobně mnohonásobné vyšší .

No červený koberec a přivítání s chlebem a solí  to asi nebude...

Pokud se pokuta váže čistě jen na číslo pasu, mohl by pomoct nový pas. Pokud na jméno, příjmení a datum narození a ještě si tě na hranici fotí, ...

Jak to mám zkusit vyřešit ?

Kontaktovat e-mailem českou ambasádu v Brazilii ? Nebo dojet a vyřešit to zaplacením na místě že jsem zapomněl ?

Co kontaktovat brazilskou ambasádu v Praze s tím, že jsi zapomněl zaplatit a chceš to vyřešit dodatečně.

Když to neuděláš, tak se ti může stát, že ti nemusí umožnit vstup do země.

Pokud si pokutu nezaplatil, tak te do Brazilie bohuzel nepusti. Na letisti z tebe rozhodnutim imigracniho urednika udelaji INADa a vrati te zpet. Po zaplaceni muzes do Brazilie letet az po uplynuti doby 6 mesicu.

Sice to neni uplne k Brazilii, ale kolega z prace dostal v USA celkem mastnou pokutu na work & travel (chlast za volantem) a kdyz o par let pozdeji musel na povinne skoleni do Chicaga, tak to resil pres US ambasadu a zaplatil o dost vic - myslim cca $10 000 celkem.. :( 

No vzhledem k tomu, že v USA je snad všude mimo Utah povoleno 0,8 promile za volantem, čili tedy musel mít více, tak za 10 tisíc USD ho to ještě vyšlo levno. Jinde by dostal i nějakou dobu v chládku.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!