Ahoj, moje zkušenost se získáním víza do Barmy poštou : v obálce zaslaná vyplněná žádost s foto - 2x, další obálka se zpáteční adresou, ofrankovaná známkami v hodnotě 10 Euro ( možno vložit do obálky i 10 Euro bankovku) + vložený poplatek 25Euro/os,pas, odesláno 8.ledna do Berlína na velvyslanectví-doporučeně, 18.ledna obdržen pas i s vízem. .

Barma - vizum

Založil(a) ve fóru Víza, odletové taxy, upozornění

4 reakce

Ahoj, moje zkušenost se získáním víza do Barmy poštou : v obálce zaslaná vyplněná žádost s foto - 2x, další obálka se zpáteční adresou, ofrankovaná známkami v hodnotě 10 Euro ( možno vložit do obálky i 10 Euro bankovku) + vložený poplatek 25Euro/os,pas, odesláno 8.ledna do Berlína na velvyslanectví-doporučeně, 18.ledna obdržen pas i s vízem.

0

Čau,taky se chystáme začátkem léta do Barmy,ale pokud vím,tak Barma má evisa, je nějaká výhoda toho standardního postupu,protože já plánuji to řešit elektronický?

0 Citovat

Je to o polovinu levnější, el. to stojí 50 Euro, poštou 25 Euro, - při 2 os. se ta úspora už určitě vyplatí...

0 Citovat

Ok díky za info,ještě se zeptám,jak jsi to posílala,měl bych asi trochu strach poslat pasy a peníze obyčejnou poštou?

0 Citovat

Poslala jsem to doporučeně, z Berlína oni též ( proto 10 Euro na poštovné) a úplně v pohodě smiley

0
4 reakce