Zdravim cestovatelskou komunitu. Zakoupil jsem nedavno letenku na sluzebni cestu do USA (New Orleans) a bohuzel az nekolik dni posleze jsem zjistil, ze nemohu do USA odcestovat kvuli tomu, ze nejsem plne naockovan. Jmeno na letence lze zmenit, a proto ji zde zkousim prodat. Termin letu 16.1. - 20.1. 2023. Cenu nabidnete. Dekuji  .

Prodam zpatecni letenku Viden - New Orleans

Založil ve fóru Cestovatelský bazar

10 reakcí

Zdravim cestovatelskou komunitu. Zakoupil jsem nedavno letenku na sluzebni cestu do USA (New Orleans) a bohuzel az nekolik dni posleze jsem zjistil, ze nemohu do USA odcestovat kvuli tomu, ze nejsem plne naockovan. Jmeno na letence lze zmenit, a proto ji zde zkousim prodat. Termin letu 16.1. - 20.1. 2023. Cenu nabidnete. Dekuji

1

Nabízím 1USD + platíš přepis jména. 
Každopádně více info k letence by se hodilo. Kam to je (přesně New Orleans?). Jaký je to tarif? Kolik vlastně stojí přepis jména atd. 

0 Citovat

Diky za reakci :) Je to Premium Economy class, primo na do New Orleans (MSY) a melo se z me strany jednat o sluzebni cestu / konferenci (proto tak kratka doba pobytu). Jsem ochoten jit pripadne hodne pod cenu. Dle informaci na strance Austrian Airlines prepis jmena stoji 30 EUR, ale cekam jeste na presne potvrzeni od jejich customer service tymu. Pokud bys mel zajem, nebo mel vice otazek, tak muzes do DM. Dik

2 Citovat

Za 100 € vč přepisu to beru 😉

0 Citovat

To by mě zajímalo - 150 USD vč. přepisu jména

0 Citovat

Škoda, že datum cesty není o měsíc později na legendární Mardi Gras!  (21.2.2023)

👯💃🕺🤡

0 Citovat

puketapu napsal(a):

Za 100 € vč přepisu to beru 😉

Přihazuju na 150€ 💪

0 Citovat

4.000 czk

1 Citovat

Ty kupuješ letenky na služební cestu sám?

0 Citovat

Za PE dám i 5000 Kč vč přepisu 

0 Citovat

8000 včetně změny jména :)

1
10 reakcí