Prodám levně letenky Praha/Kutaisi/Praha pro 4 osoby, 2 dospělé, 2 děti v termínu 19.-31.srpna 2023. Jedno odbavené zavazadlo, zbytek příruční do 10 kg. Společnost Wizzair. Tel. 737237539  .

Prodám letenky do Gruzie

Založil(a) ve fóru Cestovatelský bazar

9 reakcí

Prodám levně letenky Praha/Kutaisi/Praha pro 4 osoby, 2 dospělé, 2 děti v termínu 19.-31.srpna 2023. Jedno odbavené zavazadlo, zbytek příruční do 10 kg. Společnost Wizzair. Tel. 737237539

0

Neprodejne…

0 Citovat

Tohle mne nepřestane udivovat.

3 Citovat

https://wizzair.com/cs-cz/inform...y-poplatky

Poplatek za změnu jména 50 eur na jeden let a jednoho cestujícího.

0 Citovat

Ten poplatek sedí, ale i s ním mi to přijde lepší někomu nabídnout, než to vrátit Wizzairu a dostat čtyři tisíce za 4 vrácené letenky.

0 Citovat

Manželka se dívala na web a prý něco málo vrátí, 4 tis. z necelých 17. Já sám to nezkoumal.

0 Citovat

Beáta napsal(a):

Jak to chcete vrátit Wizzairu a dostat peníze zpět? Na to jste přišel jak? Můžete nás poučit prosím?

 

wizz ma moznost vratit letenku. za poplatek asi 1600.

 

0 Citovat

Holt me kazdy kupuje letenky podle slev, ale nekdo proste podle terminu kdy muze .

5 Citovat

Myslím, že by se asi spousta z vás divila kolik stojí letenky s lowcosty, když máš daný termín. Hodinový let jedním směrem může stát i za 20 tis. (bez sedadel, kufru, ad...).

Je to odvrácená strana letenek za pár euro.

 

1 Citovat

No ono to u Wizzairu z Prahy do Kutaisi je spíš o tom kdo vydrží s nervy a koupí tak 2 měsíce před odletem, kdy zlevňovali prázdninové termíny. Ta cena se většinu času pohybovala nad 3500 za zpátečku na všechny termíny až do října takže cena 17 tisíc tak nějak odpovídá pokud vezmu v potaz ta odbavená i neodbavená zavazadla.

0
9 reakcí