Díky Tonicovi a jeho tipům už pár dnů mám letenky i na rok 2024. Jak jste na tom vy? Považuju je za značně spekulativní a přímo doufám v nějaké změny, aby se staly flexibilními. Leden Praha-Lisabon-Madrid (TP+ Portugália Airlines) Madrid-Lisabon (Portugália Airlines by TP) Lisabon-Praha (TP) Vídeň-Dammán-Vídeň (W6) za 40 €, poměněno a je z toho flex Únor Praha-Istanbul-Kapské Město a zpět (TK) Březen Praha-Istanbul-Soul a zpět (TK) Březen Vídeň-Jerevan-Vídeň (W4) na Velikonoce za 40 €, taky flex Doplněno: 2.6.2022  .

Vaše lety 2024

Založil ve fóru Co se nevešlo

Jiri Sindelar napsal(a):

01. Praha - Amman - Praha

03. Praha - Seoul -Praha 

06. Praha - Tirana - Praha

08. Praha - Kodaň- Kangerlussuaq- Ililissat a zpět

11. Praha - La Paz - Lima - Praha

Ještě doufám tak dva výlety.. ale prostě 25 dní dovolené a tři děti.. :)

 

Všechny lety s dětmi?

0 Citovat

Vyjma Peru ano:)

2 Citovat

Roman T. napsal(a):

...

02/ RRJ-CGH (ACN, C208) (prvýkrát RRJ, CGH, ACN, C208)
...

 

Ahoj, už jsi při návratu z karnevalu absolvoval tento let?

Já jej podnikl dne 30.1. v opačném směru a byla to jedna báseň!  Zprvu jsem se dost obávál zrušení, neboť předchozí týden většinu letů rušili kvůli nepřízni počasí (velmi deštivo). Ale usmálo se na mě štěstí a dokonce mi na check-inu ochotná Brazilka přehodila let z 15:15 na 13:40. Pak jsme v devíti-místné Cessně letěli 3 pasažéři a 2 piloti.


p-20240130-134211.jpg
p-20240130-144031-vhdr-on.jpg
p-20240130-132612.jpg
p-20240130-151512-vhdr-on.jpg

0 Citovat

Mıchal napsal(a):

..

Únor
Praha-Istanbul-Kapské Město (TK)
Kapské Město-Johanesburg-Victorial Falls (South African)
Livingstone-Lusaka (Zambia Airways)
Lusaka-Istanbul-Praha (TK)

...

Duben
Praha-Bělehrad-Budapešť (Serbian Airways)
Budapešť-Baku-Budapešť (Wizzair): rebook z Jerevanu 

...

Jaky byl let se Zambia Airways? Dival jsem se na mapu, ze po silnici by melo byt z Livingstonu do Lusaky okolo 500 km, po silnici pres 8 hodin. Bylo levnejsi letet nez jet nocnim autobusem?

A pro dubnovy vylet mas na mysli Air Serbia ci nejakou alternativni aerolinku?

0