Ahoj, uz jsem par mist projel zatim bez ockovani, ale ted se pritelkyne nejak ockovat chce, tak jsem si rekl, ze alespon tu zloutenku dam  .

ockovani, kde se nechat pichnout :)

Založil(a) ve fóru Co se nevešlo

10 reakcí

Ahoj, uz jsem par mist projel zatim bez ockovani, ale ted se pritelkyne nejak ockovat chce, tak jsem si rekl, ze alespon tu zloutenku dam smiley

kde se v praze nejlepe nechat ockovat, nejde mi ani tak o cenu jako spis o servis, bez cekani, zadne drze upocene sestry atd ...

a poddotaz ockujete se vubec ? ja byl teda zatim jenom Oman Sri Lanka Iran, konkretne na srilance jsem jedl opravdu na zajimavych mistech a zatim ziju, i streva normal vse zvladly

dik TH

0

ja doporucuji tohle ockovaci centrum: http://www.ockovani-zahranici.cz/ Objednani online a pani doktorka Homolova je velmi mila a prijemna.
Jinak ja teda mam ockovani proti zloutence A, tyfus a vzteklinu.

0 Citovat

Ja chodim do Avenier v Revolucni. Mam teda zaklad - zloutenku A,B (z USA) a brisni tyfus

0 Citovat

Taky mám dobrou zkušenost s Avenier.

0 Citovat

Příspěvek 1.000 Kč od VZP https://www.klubpevnehozdravi.cz/specialni-ockovani/ proti
vzteklině,
japonské encefalitidě,
břišnímu tyfu,
žluté zimnici,
choleře.

0 Citovat

I třeba ČPZP dává pravidelně každej rok příspěvek (loni 1000, letos 300), myslím, že těch pojišťoven bude i víc, dobrý kouknout na preventivní programy své pojišťovny, případně třeba zrovna v tom Avenieru vždycky vědí, jestli daná pojišťovna má příspěvek a případně kolik a rovnou Vám vystaví potvrzení.

0 Citovat

Přesně tak.
RBP přispívá 1000 Kč (ale ne na očkování do ciziny, takže hepatitis mi proplatí určitě, malárii spíš ne:)
Jen si pohlídejte datum na potvrzení o očkování, RBP například proplácí jen do listopadu.

BTW jakou výhodu mají očkovací centra oproti klasickému očkování obvodním lékařem?

0 Citovat

Pro mě pohodlí - nemusím si sám shánět očkovací látku, protože většinou obvoďák Ti ji jen aplikuje, sami mi posílají na mail info o expiraci vakcíny, takže si na to nemusím myslet, objednání online a nečekáš + to, že mě sami informují o tom, na jakej příspěvek od pojišťovny mám nárok.

0 Citovat

Já to budu muset ještě prokoumat blíže.
Avenier mám ve vedlejším městě = cca 200 Kč benzín.
Na druhou stranu jejich ceny jsou pevně dané, můj obvoďák si navíc účtuje 100 Kč za vpich, pokud k tomu připočtu nevýhodu osobního sehnání látky a výhodu hlídání termínu, ustupuje obvodní lékař na druhou pozici.

0 Citovat

Jen v Avenier si taky účtují něco za aplikaci, chce se na to kouknout, ale nemyslím, že by to vycházelo nějak výrazně dráž - prostě ten servis stojí něco navíc, ale mně osobně to tak vyhovuje smiley

0 Citovat

diky moc, vcera jsem to hledal na netu a malem se zblaznil, jeste ze mam vas na tomto foru !

0
10 reakcí