ahoj všem cestovatelům, naskytla se mi možnost letos na začátku srpna strávit 10 dní v GOA v Indii, chtěl bych se zeptat nejlépe někoho, kdo tam byl zda to stojí za to? Případně tipy co vidět a nevidět :) a jestli to vůbec dává smysl v období dešťů.  Díky všem za rady   .

GOA - Indie - srpen

Založil(a) ve fóru Co vidět a navštívit

3 reakce

ahoj všem cestovatelům, naskytla se mi možnost letos na začátku srpna strávit 10 dní v GOA v Indii, chtěl bych se zeptat nejlépe někoho, kdo tam byl zda to stojí za to? Případně tipy co vidět a nevidět :) a jestli to vůbec dává smysl v období dešťů. 

Díky všem za rady 

0

Indie rozhodně není pro každého a je to tak 50/50 - půlka si řekne že už nikdy a druhá se tam vrací. 

Goa je plážová destinace, ale žádný extra zázrak - kvůli koupání se dá mnohem levněji a pohodověji třeba do Egypta. 

Záleží jestli najdeš i jiný důvod proč zrovna Indie.

0 Citovat

Za mě je to naprosto průměrná plážová destinace, kam bych se už nikdy nevrátil. O tom, že je to v Indii raději nehovořím. I ceny byly dost vysoké, až na ten rum a pivo :-). Za mě žádný zázrak. Pochopil bych, kdybys to chtěl spojit s pobytem někde na horách, ale letět tam jen kvůli plážím mi nedává smysl. Samozřejmě, pokud se tam dostaneš zadarmo, tak bych to bral :-).

0 Citovat

Už som bol 4x v Goji, hlavne pláž Palolem a iné. V lete sa tam neoplatí ísť.

0
3 reakce