14.10. Brno - Řím za 377 Kč 17.10. Řím - Praha za 632 Kč Letenky do Říma tady za 1.009 Kč .

Wizzair: akční ceny letenek

Založil ve fóru Letecké společnosti

Koupil jsem v app bez Wizzclubu. Při platbě kartou to na české koruny neprochází. Vyzkoušel jsem 4 karty. Změnil jsem na platbu v eur a prošlo.

1 Citovat

Kupene, pouzil som kredit wizz a vsetko preslo.

0 Citovat

Audit napsal(a):

Koupil jsem v app bez Wizzclubu. Při platbě kartou to na české koruny neprochází. Vyzkoušel jsem 4 karty. Změnil jsem na platbu v eur a prošlo.

Díky za tenhle tip, já jsem včera vyzkoušela 5 různých karet a vůbec to nešlo zaplatit, v EUR bez problémů napoprvé.

0 Citovat

Jan Vidim napsal(a):

:D Já potřebuju letět do AUH, ale zdá se mi to nějaký dražší než bych chtěl. Našel jsem ale AMM RT za 40 EUR, tak kdybych měl jistotu že to změním na SAE, tak to koupím. Jinak pochopitelně ne. 

Na SAE to podle me zmenit nepujde. Kdyz loni po 7.10. rusili Tel Aviv, tak to slo zmenit na Amman, Larnaku a Kutaisi, pokud si dobre pamatuju, takze to same asi bude pri zruseni Ammanu.

0 Citovat

Přes web to jde koupit normálně v CZK. 

0 Citovat

Take koupeno pres web v CZK na 1. pokus (karta Revolut).

0 Citovat

Jordansko sa mi vyhyba uz 3 roky, kazdy rok zmena a Emiraty ako alternativa neboli nikdy.

Inac dik za tip, sice som nekupil Cataniu, ale uz ked som tak hladal nejake dalsie "chybicky", tak som objavil letne Rumunsko  za paru drobnych.

1 Citovat

Jak se prosím vyhnout tomu servisnímu poplatku?

0 Citovat

Koupeno, zaplaceno na první pokus v korunách. Tak uvidíme, jak s tím wizz naloží.

1 Citovat

Koupeno jako cestu tam, ne už zpět, termín konec března 2025.
Počítám, že to stejně změní, pokud to vůbec projde. Zpátky bych každopádně letěl odjinud, takže můžou jen překvapit a já uvidím, kde nakonec skončím. 
A rovnou jsem to pojal jako rodinný výlet navzdory všem předsevzetím :D


0 Citovat

Tak už to opravili :-)

1 Citovat

niemandos_1

co opravili? 

0 Citovat

Opravili, ale stihl jsem to jeste koupit i v korunach, na prvni pokus :)

0 Citovat

Včera to tam bylo na všechny termíny od půlky května až do konce března 2025 (viz screen na červenec). Známý má letět koncem května, tak jsem zvědavý..


wizz2.jpg

1 Citovat

Sultan Mahagon bin Bordo napsal(a):

niemandos_1

co opravili? 

 

Chybný tarif. Dali tam "správné" ceny.

1 Citovat

Btw stejný error je na lince Lyon-Řím, teoreticky by šel tedy poskládat nějaký trip z těchto letenek, ale moc šancí tomu nedávám :D

1 Citovat

Také jsem koupil, ale zas nějak megavýhodné mi to nepřijde. Sedačka za jeden směr je 500,- (jasně, nemusím kupovat, ale chci sedět s partnerkou), takže celkem cca 1500,- malé palubní zavazadlo a debilní čas odletu z Catanie.

Let s přestupem se dá se sehnat cca za 3500,- (např. LH) - sedíte spolu, velké palubní zavazadlo, normální čas a určitě větší jistota, že odletíte :-)

Myslím si, že to rušit nebudou :-)

1 Citovat

Tak je jasné, že pro někoho kdo potřebuje sedět s partnerkou a k životu velký kufr to megavýhodné není :-). Pro jiné, co letí ve třech či ctyřech a ty dvě hodiny je jim jedno s kým sedí, přičemž děti sedí vždy s jedním z rodičů, takže já osobně pak už jen dokoupím místo pro  toho druhého a netahají sebou mraky blbosti, to je rozdíl, za který zaplatí téměr  celé ubytkona celý týden :-). A jestli je cesta s přestupem lepší na tak krátkou vzdálenost je taky na jinou diskuzi.

Osobně bych si ve vztahu k Wizzu nemyslel raději nic, Ale dávám tomu 20%, že to vydrží.

 

12 Citovat

Souhlas s @niemandos.
Já to proti všem svým antiWizz předsevzetím vzal rovnou pro celou naši rodinu. Poplatkům za sedačky pro čtyři jsem se s chutí vysmál, mám vyzkoušené, že do malého zavazadla nacpu všechno, takže za ty peníze not bad.
Navíc si premierově nejspíš vyzkouším investiční změnu, nebo přesun na voucher, takže o to větší dobrodružství!

2 Citovat

A preco by to mali vlastne rusit? :) Minuleho roku takto na 4h padla cela Saudska Arabia, ani jednu letenku mi nezrusili ... a vlastne mam kopu leteniek v hodnote 15€/ks. V Catanii som bol opakovane v Oktobri\Novembri za 10€ - 15€ jednym smerom.

Jedine co sa da ocakavat je zmena casu odletov, ale oproti minulemu roku sa tento rok Wizz v mojom pripade velmi kroti.

1 Citovat

Egypt je za dobre ceny na januar - marec buduceho roku, od 60e s WDC. 

0 Citovat

Řím z VIE za 20 eur RT pro WDC v červenci vypadá taky spíš na chybku.

0 Citovat

To ale nevypadá jako chyba na první pohled: členská cena je na rozdíl od té Catanie nižší než ta normální, ten Řím bych považovala spíš za akční, než chybovou. Navíc se liší i v jednotlivých termínech, i když na léto je nízká, samozřejmě...

4 Citovat

zeptám se technicky místních rebooking masterů. Když mám wizz přes OTA, oni něco změní...můžu v tom potom dělat ty divoký změny datumů a destinací, jako děláte, nebo mě vyfakujou, že kiwi? Nepotřebuju tady přednášky, kde kupovat letenky, zajímá mě, jestli někdo takhle měnil, nebo zkušenosti, jak se to v takovym případě řeší.

0 Citovat

Aktuálne neviem, ale nejakých 5 - 6 rokov späť to bez problémov išlo, aj zmenit aj refund isiel cez ich stranku ked to bolo kupovane cez OTA.... no skôr si myslím, že teraz to už nepôjde, predsalen aj wizzair išiel k horšiemu...

0