Ahoj všem Zkoušel jste někdo v poslední době Saudia Airlines? Ty jejich tarify do Thajska mi celkem dráždí plánovací závity.  Na YT jsou celkem fajn video recenze z poslední doby. Pochopil jsem, že se aerolinka snaží pomalu, ale jistě konkurovat Emirates a četl jsem, že do roku 2030 chce ze Saudské Arábie udělat transit hub jako právě V SAE. Bez alkoholu na palubě se obejdu a relativně nový Dreamlinery mě určitě nevadí 😂 Mají amenity kity, deky, údajně slušnej palubní servis… Na druhou stranu všude na netu (Trustpilot, SkyTrax, apod.) jsou dokola negativní recenze o customer service, nespolehlivosti apod.   Tak mě zajímá, jestli má někdo aktuální info a zkušenost (z doby “po COVIDu”). Děkuji!  .

Saudia Airlines

Založil ve fóru Letecké společnosti

Je tam za 5.600 Kč z Vídně do Soulu 18.6 a zpět 3.7.2024

0 Citovat

Taková nabídka se nedá odmítnout. :)

Jen by mě zajímalo, jestli má někdo čerstvou pozitivní zkušenost se změnou ze Saudie na Austrian nebo Turkish...

0 Citovat

hej Soul za 243 eur a pri bookingu priamo cez Saudiu sa to pomaly tvari ako special offer

0 Citovat

Tož koupeno, jen škoda, že mi nenalejou...

0 Citovat

A co, že najednou do Soulu místo do Pchongjangu (KLDR)? 😄

3 Citovat

Musím se na ty imperialisty podívat osobně. 

2 Citovat

Zdravim! Vie niekto, ci je nutne prikupit miestenky, alebo nas dvoch automaticky rozsadia? Vieden-Bangkok spiatocne je to navyse cca 135€.

0 Citovat

Budete sedět spolu 

1 Citovat

Předpokládám, že při check-inu budou k dispozici některá sedadla zdarma.

1 Citovat

Fra - Mru   5.12  - 20.12.2023    343€


received-7410227222340142.jpeg

1 Citovat

Ahoj všem, ráda bych se zeptala na zavazadla. Letíme za pár dní do Bangkoku a máme v ceně jak 7kg příruční zavazadlo, tak 23kg odbavené. Máte někdo zkušenosti jak moc ty váhy u příručních zavazadel řeší? Bojíme se aby nám někde neztratili zavazadla, letíme přes Saudskou Arábii😊. 
Děkuji všem za odpověď

0 Citovat

Letěl jsem s nimi 2x a nikdy jsem si nevšiml, že by příruční zavazadla vůbec nějak řešili.

0 Citovat

ahojte, kto si v poslednej dobe robil checkin, pustilo vás to vybrať si miesta zadarmo? Pri rezervácii z februára do Dilí mi idú miesta vybrať zadarmo, pri rezervácii do Tanzánie (tie lacné letenky) ma to už zadarmo nepustí.

0 Citovat

Děláš check-in na květen? To je pokroková služba...

0 Citovat

Otázka měla znít, jestli si někdo vybíral sedadla, protože to jde i bez check-inu.

1 Citovat

Samozrejme že nerobím checkin na květen 🥱 hovorím o výbere sedenia vopred, kde mi to v tarife T do Dili vybrať ide, no neskôr zakúpená Tanzánia v rovnakej tarife si už pýta poplatok za vyber 

1 Citovat

mně teda nejdou vybrat zdarma ani u Seoulu letos ani u DAR příští rok. Nevim, že by to někomu šlo předem zdarma...

0 Citovat

Dříve to zdarma šlo, osobně jsem vybíral sedadla minimálně půl roku dopředu

1 Citovat

Hned po zakoupení letenek VIE/BKK (prosinec) jsem dělal sedadla, po změně letu (cca minulý měsíc) rovněž sedadla vybrané přes manage booking.

0 Citovat

Nevím, co mám za třídu, ale do Manily můžu vybrat nějaká sedadla bez poplatku (nějaká s poplatkem) jak u Saudie, tak zpátky u Emirates zdarma. 

0 Citovat

Tak ono záleží na booking class. U N to je zdarma u T to zdarma nic nenabízí a ty levnější jsou za  420 Kč za segment.

0 Citovat

zdravim vsechny, letime 13.2. MUC-RUH-BKK a zpatky 23.2. BKK-JED-VIE. Ten zpatecni let mi zmenili a mam v JED 14 hodinovy layover. Myslite, ze ma cenu zkusit zavolat na Saudia infolinku a zkusit prebookovat?  Mam tam vyhlidnuty jeden Etihad let pre Abu Dabi... Je to kupovane pres Pelikana (chyba, vim) a ti zadarmo neudelaji nic...

0 Citovat

Ano rozhodně má. Jen si musíte vybrat den kdy neletí Saudia, pokud chcete letět s nekym jiným. Měli by umožnit změnit oba směry. 

0 Citovat

myslim ze zmenia iba ten let,ktory je zmeneny,nie oba smery

1 Citovat

v únoru mi povolili oba směry 

0