Chybí tady tohle téma (na AL to bylo wizzrat), tak nevím, kam to dát. Let CTA-SOF byl teda výživný. Cestou mě pokousaly štěnice a na wc nejenom, že mají to super umyvadlo, kam se pod vodu ani nevejde ruka, ale mýdlo inovativně nalité v papírovém kelímku.  Lahůdka.    .

Wizzair-obecně

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

wizz má sice treking hole zakázané, ale jen se tím kryjí pro případ, že by to neprošlo přes securitu. Udělali jsme to stejně = trekové hole jako zdravotní pomůcka a prošlo to ve VIE, LGW, FNC, KTW. Někde je trochu zkoumaly (jak ostry je konec), ale nakonec nechali projít.

Wizz to neřešil vůbec.

0 Citovat

berda napsal(a):

Dnes mi expiruje kredit 38€ a nemám teď v plánu kupovat něco k proletění. Prosím, poraďte nějaký let s vysokou mírou pravděpodobnosti změn, či zrušení.

Já koupila Larnaca - Tel-Aviv a bylo to do měsíce zrušeno, ale kdo ví, co bude dál 

0 Citovat

Kredit jde prodlouzit i bez spekulace na zruseni letenek wizzairem.

Vyberte si jakykoliv let, ktery je drazsi nez pocet kreditu. Uhrada kredity, doplatek kartou. Kredity se strhnou, ale hlavne uz ten doplatek platebni kartou neplatte. Protoze neni zaplacena cela uhrada, rezervace se po nejakem case zrusi a kredit se vrati. Vraceny kredit ma novou expiraci.

10 Citovat

@Standa 009

Něco dělám blbě 🙄 bez dokončení platby mi to rezervaci nevytvoří, kredity zůstanou nedotčené 

0 Citovat

asi to uz tiez fixli. No ked uz nedavaju 120 percent naspat aj z kreditov, uz to taka zabava nie je

0 Citovat

Před hodinou jsem to dělal a kredity se odečetly. Jak naběhne tabulka na vyplnění karty, tak vpravo nahoře je něco jako uplatnit kredity.

0 Citovat

Zdravím cestovatelé ....

mám jeden ujišťující dotaz, zítra letíme s Wizz airem Vídeň - Abu Dhabí a už je to tedy méně než 24h a nejde mi check-in. Zakoupen máme kufr 32kg. Většinou jsem s nízkonákladovkami cestoval na lehko a s checkinem nikdy problém neměl. Můžete mne, prosím, ujistit, že vše bude v pořádku a nebudu muset doplácet na přepážce - cestujeme 4 (vč. inflant), tak se trošku bojím. Děkuji za odpověď ...

0 Citovat

Co přesně web hlásí? 

1 Citovat

Když se přihlásim, tak na horní listě mě to upozorňuje “1 days to go. You can check in now.”

A když na to kliknu , tak u te rezervace je napsáno : “ONLINE CHECK-IN is not available”

0 Citovat

To je divné...a dokoupit si teď to jejich automatické odbavení? 🤔, nepomohlo by to? myslím, že to stojí pár korun... 

0 Citovat

Ani v appce to nejde? 

Zavolal bych na to spec. číslo a zkusil požádat o check-in na letišti zdarma.

Hlavně si dělej screenshoty.

2 Citovat

Nejde, všude to píše to stejně. Dva týdny zoet udělali změny v letu - desítky minut jen a nejde to nikde potvrdit , pořad to svítí …


img-7717.png

0 Citovat

Tak to bych určitě volala na tu jejich linku a snažila se to vyřešit předem, ne až na letišti... 

0 Citovat

Ve Vídni myslím, že už mají sdružené přepážky pro všechny lety Wizzairu dohromady.

0 Citovat

Děkuji všem a informuji, že najednou to šlo , před chvílí mi přišel e-mail “its time to checkin” a najednou to šlo 💪, uf a díky všem 

0 Citovat

Muzu se zeptat, jak Vas rozhazeli po letadle?

0 Citovat

Ahojte,

nenajde se tu prosím nějaký lyžař, který letěl s lyžemi? Jde mi o maximální rozměry, které jsem našel a sice 171 x 149 x 119 cm. Tzn. pokud mám delší lyže než 170 cm, tak mám smůlu?! Pokud ano, tak je to hodně smutné...

Děkuji!

0 Citovat

Jo. Tyhle limity se vztahuji i na sportovni vybaveni.

0 Citovat

Však keď si vypočítas uhlopriečku pri krabici ktorá ma rozmer 171 × 149 tak to vychádza,  ze tam vojdú s dĺžkou 220...  ak k tomu prirátas ešte tých 119 tak to bude ešte viacej... teda len zohnať takú krabicu a dat ich po uhlopriečke...

2 Citovat

To zní sice skvěle, že si můžu vzít i skočky, ale háček je v té krabici. Rozhodně takovou krabici asi neseženeme a ani nechceme, máme jen standardní obaly.

0 Citovat

Stalo se někdy někomu, že při zrušení letu a po rozkliknutí rezervace se nezobrazí jednotlivé možnosti pro zrušení (rebooking, vrácení peněz)?


wizz.png

0 Citovat

Takto sa mi to chovalo ked boli lety uplne zrusene. Kontaktoval som chat a doriesil.

0 Citovat

Zjistil jsem, ze pokud zrusili let, ktery jsem koupil v mobilni aplikaci, lze zrusit jen tam a na webu se zobrazi toto. Reseno vcera...

0 Citovat

Zaujímalo by ma či to robia naschvál alebo majú takých zlých developerov 🙈

0 Citovat

Slovenština je někdy úsměvná. Pobavilo. 

0