Zdravím, Jen pro informaci, Fischer Air zahájil prodej letenek, viz; https://fischerair.eu/before-you...t-schedule   Letenky již jdou koupit, příklad Pardubice - Mnichov Pardubice - Mallorca   Dále je v nabídce Malaga, Gran Canaria Je to legit??  .

Fischer Air obnovil provoz

Založil ve fóru Letecké společnosti

Zdravím,

Jen pro informaci, Fischer Air zahájil prodej letenek, viz;

https://fischerair.eu/before-you...t-schedule

 

Letenky již jdou koupit, příklad Pardubice - Mnichov

Pardubice - Mallorca

 

Dále je v nabídce Malaga, Gran Canaria

Je to legit??

0

Podivná stránka. A ten povinně volitelný výběr sedadel za příplatek se mi snad jenom zdál.

1 Citovat

Taky mi to přijde podivný, letenky jdou (prý zatím) zaplatit jen převodem...

Ale vypadá to celkem reálné

0 Citovat

beztak další podvod i letový řád vykazuje dost podivné chyby a hlavně kdo v evropě jim pujči A319 formou ACMI apod???? A319 snad žadna acmi v eu již nemá :))

0 Citovat

Ja to na letni prazdniny zkusil, vašek fischer minule penize vratil :D a mel jsem fakturu cislo 5, takze nas nachytanych hejlu par bude… jen ta platba prevodem me trochu cukala, ze je to bez moznosti chargeback. Tak uvidime

0 Citovat

To už tady jeden rok bylo, že se fischer air vrátil , ne? :) Byť uznávám, že tentokrát jsou stránky mnohem propracovanější. Kdyby to byla pravda tak bych čekal teda mnohem jinou reklamu, že se do ČR vrací nová aerolinka, než jen odkaz v diskuzním fóru.. 

2 Citovat

fakt skocime na vsechno? :)

1 Citovat

Třeba kámoš skočil na sousedku a co vyprávěl, tak to bylo super.

9 Citovat

Tohle by mělo jít snadno ověřit - napsat dotaz na Pardubice a Budějovice, zda přidělily sloty.

1 Citovat

@Cali : i skočit na souseda bude lepší, než Fischer

0 Citovat

Pokud to ale opravdu na chvíli rozlétá, tak to bude megaexotická aerolinka 😎

0 Citovat

Mıchal napsal(a):

Tohle by mělo jít snadno ověřit - napsat dotaz na Pardubice a Budějovice, zda přidělily sloty.

Jste si jisty, ze letiste jako budejovice a pardubice prideluji sloty? :D

i kdyby to nebyl scam,  uz jen to, ze neberou karty, ale jen cash (prevod na uctu) je dost problematicke.

2 Citovat

To je pravda, pak nelze reklamovat u banky. Coz u teto firmy by byla v podstate jedina zaruka na penize zpatky.

1 Citovat

Nicmene, domena je registrovana na fischera… vlastnikem je A.M.F. Aircraftleasing Meier &amp Fischer GmbH …

Nicmene, neverim tomu. Uverim, az to letadlo bude stat na draze a bude se do nej nastupovat.

Pokud si pamatuju, neni to prvni fischeruv pokus.

 

1 Citovat

Tak v Budějkách budou určitě volné sloty v tom casinu Bonver u letiště:-)

3 Citovat

Letiště PED o tom nic neví.

0 Citovat

Spíš letiště si s Fischerem nezávazně pokecalo. 😆

0 Citovat

Já včera večer vyměknul a zrušil transakci, už to bylo příliš velké dobrodrůžo :D Ale jestli VF zprovozní karty, tak zůstávám ochotný mu pár korun na kokeš poslat! 

 

0 Citovat

Podivná stránka. Moc  tomu nevěřím, kdyby se v Budějcích něco takového chystalo, určitě by "náš" hejtman dal vědět, jak to pěkně pro nás Jihočechy zase zařídil :D 

2 Citovat

"Web nabízí levné letenky z Českých Budějovic a Pardubic, podle ČOI jde o rizikové stránky"

https://zdopravy.cz/web-nabizi-l....sznhp.box

0 Citovat

Lord Pitzbudka napsal(a):

Nicmene, domena je registrovana na fischera… vlastnikem je A.M.F. Aircraftleasing Meier &amp Fischer GmbH …

Pri regsitraci domeny muzes zadat klidne Julius Caesar a ta regsitrace projde..

1 Citovat

To si e muzes :) ale v toto pripade je opravdu vlastnikem fischerova spolecnost. fischer tuto aktivitu potvrdil.

1 Citovat

Není mi úplně jasné, jestli je v letectví standardní postup nejdřív vypsat letový řád na vlastní web a začít prodávat letenky, pak se pokoušet, dosti arogantně, o domluvu s letištěm, a pak si teprve shánět AOC. Ale jsem laik, nerozumím tomu. 😆

4 Citovat

Možná to tak fungovalo v 90. letech a starého psa novým kouskům nenaučíš...

4 Citovat

cela ta aktivita je tezce amaterska a pofiderní.

1