Máte někdo zkušenost s vyřizováním ubytování k zakoupené letence od TAPu s delším přestupem v Lisabonu ? E-mail: info@globair.cz Rezervace letenek: flytap.com .

TAP Air Portugal

Založil ve fóru Letecké společnosti

Ahoj, chtěl jsem se zeptat, jestli TAP rozsazuje lidi v jedné rezervaci, jako například Wizz či Ryan nebo dává sedačky vedle sebe? Díky

0 Citovat

Vedle sebe.

0 Citovat

Ahoj, potvrzuji vedle sebe. Teď jsme s nimi měli 4 lety ve 4 lidech a vždy sedadla v jedné řadě. Netřeba připlácet něco extra (pokud člověk nechce jejich Comfort třídu v rámci Economy).

1 Citovat

Na třech letech během týdne vždy vedle sebe. Připlácet netřeba.

 

 

0 Citovat

Díky moc, ještě jedna otázka, ohledně druhého malého příručního zavazadla (kabelka, apod - 40x30x10cm), limit jsou 2kg, nějak důsledně kontrolují váhu případně rozměry?

0 Citovat

Ne, rozmer jsmemeli, vaha byla 5,5kg. Nikdo nic neresil.

0 Citovat

Přesně tak, nikdo nic neřešil a nevážil.

0 Citovat

Dá se na TAP Portugal zavolat v češtině? Nenašel jsem české zastoupení. Při rezervaci jsem udělal chybu v příjmení (1 písmeno změnil) a teď nevím jak to vyřešit. Nemáte někdo zkušenost jak toto vyřešit? Děkuji

0 Citovat

Komunikuji emailem a obratem https://www.globairgroup.com/cz/...tugal.html

0 Citovat

Ale spoustu věcí nejsou schopní vyřídit nebo jen za poplatek, volání přímo do TAP je zpravidla jistota.

0 Citovat

@cali: to je určitě pravda, jenže česky (na což byl dotaz) se přímo do TAP zavolat nedá. Resp. dá, jen tomu Portugalci nebo Indové nebo kdo je na druhém konci linky nebudou rozumět.

0 Citovat

Tak jsem si sehnal člověka na to, aby mi tam zavolal na číslo na jejich stránkách. Neuměli to opravit a ani jsme se nedozvěděli co máme proto udělat jen nám sdělil, že to bude mít na starosti jiná společnost (nevím jaká, něco jako portugalia???). Nicméně jsme našli kontakt a ve finále nám řekli, že nemají naše číslo rezervace v systému a nic s tím teda neudělají. Na email zatím neodpověděli.

0 Citovat

Snad u všech aerolinek je oprava překlepů ve jméně do 3 znaků možná (a obvykle zdarma). Jednou jsem to řešil až na letišti, kde jsme to zjistili, šlo to a let jsme stihli, i když to byl trochu stres...

1 Citovat

Tak nakonec se mnou začali komunikovat přes Twiter a chtějí po mě za opravu jednoho písmene ve jménu 25€. Teď nevím jestli se nechám nachytat nebo to mají někde v podmínkách, ale nic takového jsem nikde nenašel

0 Citovat

Ano, není to "nachytání", ale je to opravdu tak. Zdarma mají změnu (opravu) jména jen 24 hodin po koupi.

0 Citovat

sranda je v tom, že to řeším ve lhůtě 24hod od platby rezervace

0 Citovat

tak pak by měla být gratis :(

0 Citovat

grátis je pouze změna letu, oprava jednoho písmena je služba navíc za poplatek 25€, to nepochopíš 🙈 a komunikace přes Twiter, ostatni kanály do teď bez reakce

0 Citovat

máte někdo zkušenost, jak se TAP tváří na hidden city ticketing, resp. odbavení zavazadla na letu PRG-LIS-BCN na moje přání pouze do LIS?

(některé aerolinky o tom nechtějí ani slyšet, u jiných naprosto v pohodě, TAP nevím).. máte někdo zkušenost?

0 Citovat

Tak musím pochválit TAP! 15.5.2023 zpoždění 13 hodin na trase Boa Vista - Mnichov (uletěl přestup v LIS), 17.5. podána přes jejich web žádost o kompenzaci 600 EUR, během půlhodiny jsem obdržel mail s omluvou za zpoždění a potvrzením kompenzace v plné výši, dnes 7.6. to mám na účtu...

5 Citovat

Parada, to jiste potesi! U TAPu celkem zazrak. Spise mesice nez tydny nam trvalo obdrzeni kompenzace za zpozdeni letu do/z Dakaru v roce 2018.

Nebo byl jeste vetsi zazrak obdrzeni kompenzace od Wizzairu do druheho dne? Tezko rict ...

0 Citovat

Respekt :) TAP s kompenzacemi obecne moc kamarad nebyl :)

0 Citovat

Já včera přiletěl s TAPem z Toronta, sice místo 330neo lítá jen A321LR ale business měli fajn. Akorát člověk musí vybrat throne seat (druhá a čtvrtá řada) jinak to je takový lepší premium economy :D hlavně mě překvapily letušky, docela šikovný a hodný! - čekal jsem spíš nadulený letušky jak v iberii...

0 Citovat

Biz v TAPu jsem zatím nezažil, ale i jejich eco bylo obstojné. Podobně jako na palubě TAMu (LATAM) byly většinou letušky fajn.  Saudade ... ☺️

0 Citovat

TAP nám o den posunul lednový let PRG-LIS-MAD. Kvůli už velkému bříšku partnerky asi v lednu nepoletíme.

Má někdo zkušenosti z poslední doby, jaké nabízí možnosti rebooku? Je to možné posunout na léto nebo na podzim?

Online je nějaké klikátko a nabízí posun data, ale ne změnu lokality. Zatím jsem nezkoušel o kolik, abych náhodou něco neodklikl.

Dá se do již existující rezervace přidat infant pod dva roky (a za kolik)?

0