Zdravím, zrovna v tento den sem našel skvělou cenu letenek u WizzAir a rozhodl jsem se s kamarády vycestovat, nicméně ještě musíme sehnat ubytko prvně, takže bych potřeboval rezervovat letenky, ale zaplatit je s nějakým časovým intervalem. Jde o to, že cena těch letenek se vskutku mění každý den. Poradí mi někdo, dokdy musím zaplatit letenky (bankovním převodem - 108kč poplatek myslím) od rezervace? Nechci zároveň aby mi propadly s takovou pěknou cenou, proto bych je rád rezervoval, ale nevím, jaká je tam doba. Neví někdo prosím?  .

Rezervace u WizzAir

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

Tohle pamatuji u Easyjetu za covidu. Z nějakého Liverpool-Isle of Man jsem pak vytvořil Berlín-Madeira. Ale tohle taky bude důvod, proč to pak zkrouhli jen na letiště ze stejné země :-D

0 Citovat

Spomen diabla ... (dnesny rozhovor Varadiho s fly4free)

“The only way to improve the image is to improve the punctuality and reliability of our line and perform operations to the best of our ability. I believe that the changes and investments made will make it so, says Jozsef Varadi"

 

https://www.fly4free.pl/wizz-air...d1u27aPJqs

0 Citovat

Reni85 napsal(a):

[citace="baca12"]

Pozitivum je, ze spustaju 2 nove trasy v mojom okoli. Len tie uvadzacie ceny su zatial dost mimo.

Ake? :-)

[/citace]

Tirana a catania (ale je z ham), ale tiranu kupim cez hamburg (zatial spiatocka 60€) a potom si to prehodim na bremy ak bude vsetko do seba zapadat. A tym padom koncim s covid kreditom, plus nieco zadotujem zo svojho.

0 Citovat

Mandre napsal(a):

co Praha a Larnaca, taky tim michaji, chystam se nekdy koupit.

Praha Larnaca zatím beze změn, tak uvidíme.

0 Citovat

@Voughne Ano viem, ale mne tie zmeny ani az tolko nevadia.S tym rizikomto kupujem.  No a kedze byvam v BA, tak sa mi na nejake 2-3 dnove vylety nechce trepat do Bud.

0 Citovat

Zdravim, taky mi zmenili cas odletu z Dubaje na 10/2023 o +2 hodiny. Ale doslo mi pouze oznameni. Bez moznosti akceptace. Mate to tak i vy ostatni? Dekuji.

0 Citovat

Měl jste někdo zaplacený WIZZ flex? Po rebookingu od WIZZ (nový letový řád) chtějí 11 EUR doplatit, jinak mi zruší letenku. Rozdíl vidím právě v ceně WIZZ flexu. Původně stál 11 EUR, nyní mi ho účtují za 22 EUR. Mám se s nimi hádat?

0 Citovat

Damman za 500,- kč z Budapešti. 

 


damman.jpg
damman1.jpg

0 Citovat

Lahůdka pro milovníky teplot 40+.

1 Citovat

Andrea _16 napsal(a):

Zdravim, taky mi zmenili cas odletu z Dubaje na 10/2023 o +2 hodiny. Ale doslo mi pouze oznameni. Bez moznosti akceptace. Mate to tak i vy ostatni? Dekuji.

2 hodiny je malo. To sa s vami nikto bavit nebude. Po novom je narok na akcept/rebook/ refund je az od posunu o 4,alebo 5 hod. a viac.

0 Citovat

jitka.sobolova napsal(a):

Měl jste někdo zaplacený WIZZ flex? Po rebookingu od WIZZ (nový letový řád) chtějí 11 EUR doplatit, jinak mi zruší letenku. Rozdíl vidím právě v ceně WIZZ flexu. Původně stál 11 EUR, nyní mi ho účtují za 22 EUR. Mám se s nimi hádat?

Vsetky letenky mam s flexom, a v pripade, ze zmenu spravil Wizz, tak po mne nikto nikdy doplatok nepytal. Ja by som sa hadal, v podmienkach o tom ziadna zmienka nie je, doplaca sa len v pripade, ze cestujuci spravi zmenu sam, aj to sa pise len o rozdiele v cene novej letenky, nicoho ineho. Snad nezmenili podmienky resp. to nie je nejake dalsie utahovanie opaskov zo strany Wizzu.

0 Citovat

torpy68

dekuji za odpoved

0 Citovat

@Andrea_16 - Nevím, kde se stala chyba a jestli se tam systémově něco nepodělalo, ale mně se změnil let tak, že mi ho posunuli o den a 2,5 hodiny k tomu navíc - tedy mám možnost pracovat s rezervací libovolně.

Vůbec nechápu proč, let předchozího dne se změnil jen o 2,5 hodiny. Stěžovat si nebudu, ale radši to zrefunduju nebo změním a potvrdím rychle, když vím, jak Wizz ty úpravy hodně lidem zmrazil. 

EDIT: Už vím, středeční rotace už směřují jen do Dubaje.

0 Citovat

Toto je ina situacia ako iba zmena dopravcu. Tu by ta moznost zmeny mala zostat. Aspon zatial vzdy zostala. Ale zase je to Wizz...  Ja asi 1 potvrdim, a druhu necham na skusku ci vydrzi, lebo sa mi aj tak budu prekryvat.

1 Citovat

uz sa vam stalo, ze vam wizz sam od seba strhol sumu z kreditu?

cul kukam, ze kurvy mi strihli cca 70€, mam tam neaky rezervacny kod ale ziadny let pod nim.

0 Citovat

Tvl, aby si clovek delal screeny vseho🤦‍♀️

1 Citovat

ahojte :( Wizzair prečo mi nejde akceptovať zmenu ked na učte to stale vyžaduje ale nikde nemam moznosť zadať tlačitko akcpetovať. Ani v aplikaci,ani v učte ani v emaily kam mi prišiel pred mesiacom mail o zmene. Let je potvrdeny takže nechapem prečo,niekto niejaku radu ? Dakujem za vsetko

0 Citovat

Změna aerolinky? Ta jde akceptovat při check-inu. Už se tu o tom několikrát psalo.

0 Citovat


Achetez Orange Adderall en ligne. Nous sommes des fournisseurs fiables d'Adderall, de Xanax et d'Oxycodone de ce médicament et il est disponible sous forme générique. (Poudre, Liquide et Capsules) Nous vendons de l'Oxycodone, de l'Adderall et d'autres aux meilleurs prix que vous pouvez trouver en ligne. Nous effectuons un
emballage professionnel et
une expédition furtive pour tous nos produits

Mots-clés: 
Acheter de l'oxycodone en ligne, 
Acheter du xanax en Pologne, 
kup Adderall en ligne, 
ritalin à vendre, Kop xanax Belgique, Subutex à vendre en Belgique, Adipex kopen en Belgique, 
dilaudid à vendre, 
Acheter Opana pour l'euthanasie, 
Kétamine animale, 
Acheter Norco en Allemagne , 
Avis en ligne sur le tramadol, 
Meilleur fournisseur d'Alprazolam, 
Acheter Adderall Peacefulexit, 
comment acheter du Ritalin, 
Où puis-je acheter du Subutex, 
COMMENT ACHETER OXYCODONE EN LIGNE ? 
Adderall, 
Acheter Adderall en ligne, 
Commander Xanax, 
Solution d'euthanasie à vendre, 
Oxycodone pas cher en ligne, 
Acheter Alprazolam, 
Prix Adderall, 
Acheter Actavis en ligne, Tramadol en ligne 
Acheter Adderall en ligne, 
Acheter Adderall en ligne, Xanax, Acheter de la poudre de kétamine, Alprazolam à vendre, Véritable poudre de kétamine à vendre, Subutex à vendre, acheter Adderall, 
Prix Xanax, 
Où acheter Xanax, 
Sources fiables Adderall, 
Oxycodone Dosage, 
Comment faire de l'oxycodone, 
Acheter du sécobarbital en ligne,  
Où puis-je acheter Xanax légalement au Royaume-Uni ? 
Comment acheter Oxycodone au Royaume-Uni, 
Comment acheter Xanax en Australie, 
acheter Adderall australie, Adderall avec dignité, où acheter Adderall, acheter Kétamine liquide, acheter Xanax australie, acheter Adderall en Irlande, source fiable Oxycodone, acheter Kétamine liquide en ligne, acheter Adderall 
canada, acheter des pilules d'oxycodone, des fournisseurs fiables de Xanax
Acheter Adderall, Acheter de la poudre de kétamine 
Acheter Adderall en ligne (whatsapp 1 669-257-4643?? 
Courriel : (vanessachuck20@gmail.com)
vanessachuck20@gmail.com
Courriel : (vanessachuck20@gmail.com )
Wickr : keanjarrod
Whatsapp : +1(669)2574643

0 Citovat

Tak vcera super agent na chate, okamzite ked som mu odpisal sa odpojil.

Dnes mi do mailu prisla faktura na let ktw-lwo, na chate 2x marta. Prvy krat sa okamzite odpojila, druhy krat vraj som pouzil kredit na tento neexistujuci let.

 

0 Citovat

hej presne, aj mne dosla faktura z "investicnej" letenky KTW-LWO z 05-06/2020. Mne nic nestrhli.

0 Citovat

J0x napsal(a):

Změna aerolinky? Ta jde akceptovat při check-inu. Už se tu o tom několikrát psalo.

ahoj určite sa to tu už riešilo aj som sa to snažil nájsť ale bez úspechu. Áno zmena aerolinky z wizzhungary na wizzmalta. Takze keď budem robiť 24 hodín check in pred odletom tak to len potvrdim ? To bude v pohode ? Ďakujem :) 

0 Citovat

Tenhle topic jsem zacal intenzivneji sledovat cca tri dny zpatky, no a teda zatim me uspesne odrazuje cokoliv od wizzu koupit😉

 

4 Citovat

No, mě spís při čtení napadá otázka … když u Wizzu letenku s 4 měsíčním předstihem, jaká je šance, že odletím v původním termínu? :)

2 Citovat

Něco pro zasmání: https://www.fly4free.pl/wizz-air...ad-varadi/

0