Zdravím, zrovna v tento den sem našel skvělou cenu letenek u WizzAir a rozhodl jsem se s kamarády vycestovat, nicméně ještě musíme sehnat ubytko prvně, takže bych potřeboval rezervovat letenky, ale zaplatit je s nějakým časovým intervalem. Jde o to, že cena těch letenek se vskutku mění každý den. Poradí mi někdo, dokdy musím zaplatit letenky (bankovním převodem - 108kč poplatek myslím) od rezervace? Nechci zároveň aby mi propadly s takovou pěknou cenou, proto bych je rád rezervoval, ale nevím, jaká je tam doba. Neví někdo prosím?  .

Rezervace u WizzAir

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

Tak už se těšíš, jak dá vše József János Váradi opět do pořádku? Inu nechme se překvapit ...

0 Citovat

Maximálně tak na to, že něco podělá tak, že se ho akcionáři konečně zbaví. 😆

1 Citovat

takze moj problem je z casti vyrieseny, asi neaky 10 agent mi dal jedinu zmysluplnu odpoved, on s tym nemoze nic robit, musim podat reklamaciu cez ten ich formular, cakacka samozrejme 30dni.

takze bacha ludia co mate este covid kredit, kokoti vam ho mozu strhnut za uz stornovany let aj z minuleho roku. Tak ako sa to stalo mne, let z roku 2022 ktw-lwo, pekne kupeny za kredit, nasledne zruseny a kredit pripisany nazad sa po v roku 2023 zacal tvarit ako existujuci, nezaplateny, nezruseny let a genialny wizz system mi strhol opat uz raz vrateny kredit.

vdaka bohu, ze su to neni realne peniaze, inac by ma fakt riadne nasrali.

1 Citovat

Pěkné. Já už loni covidový credit proletěl. Teď mi tam naskočilo přes 10 € za pobyty, tak to snad nestrhnou :-D

0 Citovat

Brát si kredit u Wizzu za ubytka je sebemrskačtví :-)). Já už před rokem přešel raději na BA.

0 Citovat

To já taky přešel jinam. Tohle je setrvačnost, a to co už nešlo překreditovat jinam ;-)

0 Citovat

Dalsie faux pas od tohto dopravcu, vlastne len potvrdil o com sa tu posledne dni pisalo :)

Vcera, na ich narodeniny sa im do systemu "vloudila" "drobna" chybicka. Za cenu administrativneho poplatku 8 € predavali letenky na Kanarske ostrovy, ci Dubai\Abu Dhabi a ine destinacie. Predali takto cca 80 000 listkov, dnes ich stornuju a poliaci zuria :D

 

https://www.fly4free.pl/wizz-air...YfgY0Zxlk8

0 Citovat

Teď je tam dokonce v komentářích uvedeno na F4F, že jim nevracejí plnou platbu, kterou zaplatily, a některým vracejí ekvivalent v eurech, který je samozřejmě ve Wizz kurzu - konverze.

0 Citovat

Tak moje story pokracuje.

Dostal som odpoved z reklamacneho, kedze let bol v roku 2020, nestahuju sa zo strany ziadne povinosti, kedze je to uz 3roky po.

Fakt uplny kokoti, hlavne, ze si v roku 2023 strhnu kredit za zrusene let z roku 2020

1 Citovat

(Ojeb) level pro.

1 Citovat

Tak zřejmě potřebuji prachy. Vidiš, na jejich poslední kousek se nachytalo 80 tis lidí. Sice jen po 9 eurech, ale lepší než nic,

Jsem zvědavý, jak to z nich bačo dostaneš. Moc šancí ti nedávám.

0 Citovat

Nedostanem to z nich a na tu ich linku volat nebudem. Serem na to aj tak to realne peniaze neboli.

No skoncil som s nimi. Este preletim bulharsko, kupim albansko za kredit co mi ostal a adios. Rodinna dovolenka sa s nimi realne planovat neda

2 Citovat

Přesně bačo. Uhodil jsi hřebíček na hlavičku. Rodinná dovolená opravdu ne.

3 Citovat

Wizzair zase po ránu spravil náladu :-)

 

https://1url.cz/vuLbO

0 Citovat

Asi ucítili potřebu ty průsery, které hned tak neskončí, nějak okecat.

0 Citovat

Tak vidíte jak se snažej, není důvod na ně pořád tak nadávat :-D

0 Citovat

Tak moje story mozem uzavriet s uspesnym koncom, kredit je nazad na ucte.

Poslal som este jeden claim, reku co nato iny agent. 

Nuz agent bol rovnaky, len uz nedokazal najst rezervacne cislo letu z roku 2020 v systeme, predtym to nasiel v pohode ako i ja.

Usudil teda, ze to je ozaj chyba systemu a vyreklamoval mi to.

1 Citovat

Má někdo stejný problém jako já a nedaří se mu koupit sedadla, udělat checkin, dostat do rezervace nebo přihlásit?

Od rána postupně vše přestává fungovat a teď už se neprihlasim ani na webu ani v přeinstalované appce.

Letím zítra 7;15 tak mě to docela pálí.

Zatím jsem s nimi nic takového nezažil 🙂

0 Citovat

Me pise appka, ze jsem offline. Asi maji nejaky problem…

1 Citovat

I na jejich FB si dost lidí stěžuje.Určitě budou rádi za dodatečné příjmy z airport check-inu. 😆

1 Citovat

Furt to nejde, aspoň mě teda v apce, ještě, ze letim až v neděli, to snad už zprovozni 

0 Citovat

Včera nešlo nic, ukazovalo to, že nic odnikud nikam nikdy neletí, nebyla jsem schopná najít jeden let, dneska jsem to ještě nezkoušela, nemám na ně čas. Nejde ani na PC ani v Appce.

Edit: tak dneska už to asi funguje. Vypadá to, že dělali pěkný čistky v letech.

1 Citovat

Web i app wizz je prostě tragédie. Zejména v porovnání s Ryan. Měli by vykastrovat ajťàka

4 Citovat

To bude ta jejich novinka - odbavení on line 24 hodin před odletem. Zvládají to za provozu 😃.

0 Citovat

Sue Ellen Ewing napsal(a):

Web i app wizz je prostě tragédie. Zejména v porovnání s Ryan. Měli by vykastrovat ajťàka

 

Ajtak je ten posledni, kdo ovlivni, jak web vypada a funguje. Ten jen kona podle toho,  co mu nakaze business a product owner :)

1