Zdravím, zrovna v tento den sem našel skvělou cenu letenek u WizzAir a rozhodl jsem se s kamarády vycestovat, nicméně ještě musíme sehnat ubytko prvně, takže bych potřeboval rezervovat letenky, ale zaplatit je s nějakým časovým intervalem. Jde o to, že cena těch letenek se vskutku mění každý den. Poradí mi někdo, dokdy musím zaplatit letenky (bankovním převodem - 108kč poplatek myslím) od rezervace? Nechci zároveň aby mi propadly s takovou pěknou cenou, proto bych je rád rezervoval, ale nevím, jaká je tam doba. Neví někdo prosím?  .

Rezervace u WizzAir

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

Nejlepší na tom je, jak se to pako Maďarské prsí, že chtějí další sloty v Polsku a že nejsou:

https://www.fly4free.pl/jakie-sa...ey-wywiad/

0 Citovat

V letovém řádu WIZZ změněno i VIE- KUT 10/24 - jiný čas a  o den dřív,..

V mé rezervaci /podrobnosti o ní / hláška :  Váš let byl změněn budete informování, na mail, atd...Zatím nic nepřišlo, měnit nemůžu.

 Když už, hodil by se mi  odlet dřívějšího data. /cca o týden dřív /. Do kdy myslíte, že to dojde i do mé rezervace, mailu - ta změna ? Všiml jsem si to dnes ráno na  plánu - stránkách Wizz. Dá se to pak  změnit- posunout dopředu o týden, nebo dva ? Děkuji.

0 Citovat

Ahoj všem, co vám zrušili teď lety - hlavně Polsko (Katowice-Castellon nebo Valencie). Jde vám ten let přebookovat? Mi to pořád hlásí v appce chybu. Když se přihláším přes PC vůbec ten zrušený let nevidím. Resp. když kliknu na detail rezervace, píše mi to, že je změna a že mě budou informovat e-mailem. Máte to někdo stejně? Díky

0 Citovat

Je potrebné počkať na ten email, až potom to pôjde zmeniť na ich stránke..   lety sa dajú posunúť myslím o 14 dní späť alebo 30 dní dopredu...

2 Citovat

reegaz napsal(a):

V letovém řádu WIZZ změněno i VIE- KUT 10/24 - jiný čas a  o den dřív,..

V mé rezervaci /podrobnosti o ní / hláška :  Váš let byl změněn budete informování, na mail, atd...Zatím nic nepřišlo, měnit nemůžu.

 Když už, hodil by se mi  odlet dřívějšího data. /cca o týden dřív /. Do kdy myslíte, že to dojde i do mé rezervace, mailu - ta změna ? Všiml jsem si to dnes ráno na  plánu - stránkách Wizz. Dá se to pak  změnit- posunout dopředu o týden, nebo dva ? Děkuji.

Řeším něco podobného. Dokonce jsem se dneska proklikala na chat s živým operátorem. Ten mi řekl, že rezervace (ta zrušená) je v procesu a mám je kontaktovat později.  Řekla bych, že těch zrušení je tolik, že jim to tam asi "bouchlo" :) Jako nasraná jsem dost, co si budem...

0 Citovat

Tak prostě klasika od Wizzu. Po tom všem nechápu, že se ještě někdo diví. Ten SSH jsem taky měl. Několik změn za rok a nakonec to dali z BUD v děsivých časech. Já se snažím zbavit kreditu u Wizzu z dob covidu, abych už měl od nich pokoj, ale pořád se mi nedaří. Dnes mi zrušili Aqabu. Pokud člověk kupuje letenky, aby odletěl v termínu a čase, který si vybral, Wizz prostě není ta správná volba 😀.

4 Citovat

Dobrý den, prosím řešíte někdo aktuální problém se zrušeným letem a následnou nemožností udělat jakoukoliv změnu? Už mi přišel e-mail, že let zrušen, ale když se přihlásím a kliknu na změnu objeví se mi toto (obrázek a neudělám nic). Na chat se mi nedaří dostat. Mám pocit, že taky nefunguje. 

Díky za rady

 


vystrizek.png

0 Citovat

Mám to stejně.

V appce mi to ale nabízí možnost refundu a nebo změny.

Na refund čekám už tři dny...

0 Citovat

Není třeba panikařit. Wizz vždy udělá tolik změn, že to nestíhá pak zpracovat. Klidně to může trvat 3-4 dny, než to půjde.

3 Citovat

...tak to je pěkné. Mně to taky v appce ukazuje, že můžu udělat změnu. Dostanu se až na výběr náhradních datumů. Dokonce je místo ceny "FREE" jako obvykle, ale pak mi to hodí chybu. Chtěla bych rebookovat. Ne refund. Je to let Katowice-Alicante. 

Ve stejný den mi zrušili i let Katowice-Sicilie na květen. Přišel mi včera e-mail a normálně jsem na stránkách vybrala náhradní let. Fungovalo to. 

Každopádně díky za info. Aspoň vím, že není problém na moji straně. Dám jim ještě čas a když tak budu muset volat na linku no. Co už :) Kdybych se něco dozvěděla napíšu tady.

 

0 Citovat

kulovaj napsal(a):

Dobrý den, prosím řešíte někdo aktuální problém se zrušeným letem a následnou nemožností udělat jakoukoliv změnu? Už mi přišel e-mail, že let zrušen, ale když se přihlásím a kliknu na změnu objeví se mi toto (obrázek a neudělám nic). Na chat se mi nedaří dostat. Mám pocit, že taky nefunguje. 

Díky za rady

 

To vypadá, že jsi to kupovala přes OTA, takže to musí rebookovat ti, kde jsi to koupila. 

 

0 Citovat

[citace="aga.endy"]

Nene, vůbec. Přímo Wizz Air. 

0 Citovat

Prostě jen pár dnů počkejte, než si wizz ten svůj bordel nějak spraví, už to tak bylo víckrát.

1 Citovat

to kulovaj, u toho Alicante bych si to hlídal. Byly tam 3 routy týdně, teď jsou jenom 2 - to znamená, že bude docela přetlak na ty zbývající lety a navíc tam létá hodně Čechů a Poláků. Je to dost vytížené směr. 

0 Citovat

Audit...jj, já si to právě hlídám. Tak moc, že mě už jejich stránky označili za bota (skáče mi tam bezpečnostní hláška :D) Na druhou stranu není to uplně moje vysněná destinace a nic jiného tam zatím zabookované nemám (hotel atd.). Takže se smířím ve finále i s refundem. Nejvíc mi na tom teď vadí, že nevím. Už bych mohla v klidu vybírat jinou destinaci :) 

 

 

0 Citovat

Rebook jde, ani s tím přetlakem to nebude taková hrůza, z Katowic jde nejen Alicante, ale třeba i Málagu nebo Valencii zvolit, nebo navolit lety z Krakova (také Valencii či Málagu), o nějaký zvlášť přetlak skrz rušené lety nejspíš nepůjde.

0 Citovat

Opravdu mi rebookovat neslo. Nakonec jsem to vyresila pres jejich chat a let mam zmeneny. Diky vsem za komentare

0 Citovat

Tak dneska v noci Wizz zase čaroval. Přišlo mi upozornění na zrušení letu na Kypr, Maltu, Dubrovník. Poměnili Bilbao, Split a Corfu. 

Bez změny mi ze všech letů zůstal jen Istanbul

0 Citovat

Prehazeli Kypr z Prahy na stredu a nedeli, taky mam rebook nebo zruseni. A ted se zeptam, do kdy musim udelat nejakou operaci (rebook/zruš.)? Celkem se mi ta flexibilni letenka hodi…

0 Citovat

Mně už změnili i Istanbul, ale jenom trochu. 😆 Jinak dnes Bilbao, Řím, Málagu už podruhé a ještě hůř...

0 Citovat

Jakým způsobem, kromě zakoupení letenek a služeb u Wizzair, lze vytáhnout peníze z Wizz kreditu, kterým jsem vzal v říjnu?

V současné době asi bude zbytečné něco kupovat, tento rok je to ruleta. 

0 Citovat

Tak ruleta to je u Wizzu pořád. O žádné jiné možnosti nevím. 

0 Citovat

Ten kredit se nechá vybrat v penězích, jen to o těch 20% sníží, nebo ne?

0 Citovat

Jen v případě, že jsi to platila penězi. Já už 3 roky platím kreditem :-)))

0 Citovat

0