Zdravím, zrovna v tento den sem našel skvělou cenu letenek u WizzAir a rozhodl jsem se s kamarády vycestovat, nicméně ještě musíme sehnat ubytko prvně, takže bych potřeboval rezervovat letenky, ale zaplatit je s nějakým časovým intervalem. Jde o to, že cena těch letenek se vskutku mění každý den. Poradí mi někdo, dokdy musím zaplatit letenky (bankovním převodem - 108kč poplatek myslím) od rezervace? Nechci zároveň aby mi propadly s takovou pěknou cenou, proto bych je rád rezervoval, ale nevím, jaká je tam doba. Neví někdo prosím?  .

Rezervace u WizzAir

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

Amman - hrozne casy tiez aj Antalyu z Rumunska o Dubai ani nevravim tam kazdu chvilku zmena

0 Citovat

Mandre napsal(a):

Prehazeli Kypr z Prahy na stredu a nedeli, taky mam rebook nebo zruseni. A ted se zeptam, do kdy musim udelat nejakou operaci (rebook/zruš.)? Celkem se mi ta flexibilni letenka hodi…

Teraz uz, to tam nepisu, ale v starsom maile mam, ze do 3 hodin pred povodnym casom odletu. Ja tak mam flexibilnu Madeiru, a Malagu uz od Maja minuleho roku. Planujem potvrdit tak 2--3 tyzdne pred odletom. Letime na Velku noc Madeiru, a Malagu este neviem.

1 Citovat

Super, takze jste si zaridili ubytko na urcite terminy se zrusenim zdarma a let si potvrdite az pak, ze si budete jisty, ze Vam to vyjde. To se prave chystam udelat.

0 Citovat

Presne tak. Ubytko, auto vsetko vybavene. Len potom treba obcas kuknut na Wizz, ci tie lety opat nepomenil, lebo pokial to nepotvrdis, tak v pripade dalsich zmien uz ziadne upozornenie nepride. Hlavne pri zmene letaku leto/zima.Tiez som ubytko aj auto musel 2x prehadzovat.

1 Citovat

Pry odstavuji letadla kvuli prohlidkam proto to ruseni a zmeny

0 Citovat

torpy68 napsal(a):

 lebo pokial to nepotvrdis, tak v pripade dalsich zmien uz ziadne upozornenie nepride. 

Mně dnes přišlo upozornění dokonce i přes to, že žádná změna dnes nebyla a dosud jsem nic nepotvrzoval. Na stejný let mi nové upozornění přišlo i dřív po změně o 5 minut. První takové upozornění mi přišlo při změně cca o 12 h. Podobné to bylo u letu tam (mám je koupené zvlášť).

0 Citovat

Ta informace je už od července 2023. Wizz veselé prodává a dělá slevové akce dál.

 

https://www.airways.cz/zprava/po...g-nekonci/

1 Citovat

@ Libor_S 

upozornnenie chodi aj mne, lebo som to zatial nepotvrdil, ale na ten povodny let. A cim je blizsi cas odletu na ktory ma oni automaticky presunuli tym castejsie. Ja som myslel, aby si clovek strazil terminy tych novych vyhliadnutych letov ci sa nezmenia casom. 

0 Citovat

Jen upozorňuji, že po druhé změně (jednou na wizz malta , podruhé změna času) kterou jsem nepotvrdil již nešlo s rezervací nic udělat na webu, v appce a dokonce ani agentovi v chatu.

Možná anomálie, možná pravidlo.

Musel jsem těšit přes call centrum. 🤑

0 Citovat

Potvrzuji, měl jsem to stejně.

0 Citovat

Zkouseli jste nekdo volat na tu prazskou linku pro potreby asistence, pry jsou tam celkem vstricny i pro pripadne komplikace s letenkama🤷.

0 Citovat

jakob napsal(a):

Jen upozorňuji, že po druhé změně (jednou na wizz malta , podruhé změna času) kterou jsem nepotvrdil již nešlo s rezervací nic udělat na webu, v appce a dokonce ani agentovi v chatu.

Možná anomálie, možná pravidlo.

Musel jsem těšit přes call centrum. 🤑

Teraz som to skusal, a pustilo ma to az do posleneho kroku. Ale nepotvrdil som to zatial. Tak snad to bude ok.

0 Citovat

Tak Wizz mi zmenil aj spiatočný let z Baku, z pôvodných 21:10 na 3:15 😡 Požiadala som o refund a na veľmi dlho kaslem na cely Wizz.

6 Citovat

Taky mi to dorazilo. Jsem zvědavý, zda mi 2:10 na přestup na Ryanair bude stačit nebo budu muset busem 😂

0 Citovat

Dobrý den, řešíme už x tou změnu letu Vídeň - Neapol na Velikonoce, a tak se chci zeptat, zda máte někdo zkušenost s tím, že by mi přes chat udělali změnu letu tak, abychom letěli z Prahy (kvůli lepšímu času) a vraceli se do Vídně, i když máme v rámci jedné rezervace Vídeň-Neapol a Neapol-Vídeň? Děkuji. 

0 Citovat

Hele, umí to. ALE až příště udělají změnu, půjde jen akcept nebo refund. Vídeň velmi neochotně mění na Prahu. Je to pro ně jiný region a jiná země. Posledně se mi to podařilo jen s odkazem na nadřízeného a pak že mi nikdo nevolal nazpět 😁 Každý rok to dělají méně a méně ochotně. 

0 Citovat

Ahoj, prosím o pomoc. Mám na záři dvě rezervace PRG - OTP a SBZ - NUE. Byl mi zrušen prvně zmiňovaný (došlo k úplnému zrušení na této trase). 

Jak mám nyní postupovat? Mám nárok například pro úhradu vzniklých nákladů pro odlet z Norimberku (lístek na autobus)? Případně může mi být zrušena druhá letenka?

Co si o tom prosím myslíte? Díky

0 Citovat

To Michal: Díky moc! :-) samozřejmě raději ještě počkám, jestli to sami ještě víc nepřekopou (jestli to ještě víc jde), ale dobré vědět, že v tom byl někdo úspěšný. Přebookování z Vídně na Prahu mi to právě nabízelo automaticky (teď teda mají ty stránky totálně nějaký dodrbaný, takže mi to už 2 dny nenabízí pro změnu vůbec nic a jen to píše o tom, že mě budou kontaktovat mailem), tak jsem si právě říkala, že by pro ně snad neměl být problém jedno mi nechat a druhé změnit, aby mi to po těch asi 4 změnách zase vyhovovalo. 

0 Citovat

Sultan Mahagon bin Bordo napsal(a):

Ahoj, prosím o pomoc. Mám na záři dvě rezervace PRG - OTP a SBZ - NUE. Byl mi zrušen prvně zmiňovaný (došlo k úplnému zrušení na této trase). 

Jak mám nyní postupovat? Mám nárok například pro úhradu vzniklých nákladů pro odlet z Norimberku (lístek na autobus)? Případně může mi být zrušena druhá letenka?

Co si o tom prosím myslíte? Díky

 

Nemate narok na nic. Jen na vraceni penez (zpet na kartu, pripadne kredit od wizzu) nebo pokud vas necha wizz vybrat misto toho let jinam, tak na ten. Moznosti mas ve sprave rezervace na webu wizzu.

Samo, i ta druha letenka muze byt zrusena - u wizzu clovek nikdy nevi.

 

0 Citovat

Je na nic, že tím mi vzniknout vyšší náklady. 

0 Citovat

Hlavne je uplne na nic si stavet vzdusne zamky na zaklade letenky od Wizzu. Zkuseny a max.flexibilni cestovatel si zabookuje auto s moznosti storna, ubytko s moznosti storna, parking s moznosti storna. Prijde nekolik zmen, vse nekolikrat predela. Nebo velezkusene pocka na cca 14 dnu pred odletem a pak zacne tak nejak zavazneji resit vyse jmenovane. Mene flexibilni cestovatel nebo nedej boze clovek, ktery chce odletet v danych datumech do destinace, kterou mel namyslenou v dobe nakupu, u Wizzu nenakupuje.

10 Citovat

Děkuji za komentář, alespoň umím skloňovat. 

Samozřejmě mám zajištěné možnosti storna (krom zpáteční cesty). Zkušenější cestovatel jezdí stopem, takže auto neřeším.

0 Citovat

listek na autobus nezni uplne jako stop, ale nebudme hnidopisi, ze

 

0 Citovat

Bič boží napsal(a):

Hlavne je uplne na nic si stavet vzdusne zamky na zaklade letenky od Wizzu. Zkuseny a max.flexibilni cestovatel si zabookuje auto s moznosti storna, ubytko s moznosti storna, parking s moznosti storna. Prijde nekolik zmen, vse nekolikrat predela. Nebo velezkusene pocka na cca 14 dnu pred odletem a pak zacne tak nejak zavazneji resit vyse jmenovane. Mene flexibilni cestovatel nebo nedej boze clovek, ktery chce odletet v danych datumech do destinace, kterou mel namyslenou v dobe nakupu, u Wizzu nenakupuje.

 

Úplně přesně. Loterie jménem wizz air už mě přestala bavit, zkusím ještě jak dopadnou Velikonoce PRG-CTA (změněno asi třikrát už) a už si teď říkám, díky, bylo to fajn, ale bylo toho dost.... ;) 

0 Citovat

Když je pomalu v celý EU zákaz vzletů/přistání v noci, tak je jasný, že do nočních hodin přesunou díry jako Baku apod., kde to možný je, aby to letadlo mohlo přes den lítat po Evropě. Asi nejmíň bolestivá varianta.

0