Zdravím, zrovna v tento den sem našel skvělou cenu letenek u WizzAir a rozhodl jsem se s kamarády vycestovat, nicméně ještě musíme sehnat ubytko prvně, takže bych potřeboval rezervovat letenky, ale zaplatit je s nějakým časovým intervalem. Jde o to, že cena těch letenek se vskutku mění každý den. Poradí mi někdo, dokdy musím zaplatit letenky (bankovním převodem - 108kč poplatek myslím) od rezervace? Nechci zároveň aby mi propadly s takovou pěknou cenou, proto bych je rád rezervoval, ale nevím, jaká je tam doba. Neví někdo prosím?  .

Rezervace u WizzAir

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

Míša K. napsal(a):

Tak to bych přesně nedělala... zruší ti Praha - Řím a budeš v čudu... :-) Zkusila bych spíše najít úplně jinou alternativu a těch 500 nechala propadnout. Nicméně přeji hodně štěstí, snad ti to klapne... :-)



Děkuji

0 Citovat

Sultan Mahagon bin Bordo napsal(a):

Děkuji za doplnění. Jedná se o lety až na červenec za nějakých 2800 zpátečka Praha - Řím - Funchal. Takže mám čekat až změní i ten let Praha Řím?

 

Naopak. Nechal bych si flexibilní Funchal a k tomu bych si koupil jinej let za 500 do Itálie.

(nebo jestli tam bude rebook na něco jinýho z Itálie ve tvých a datech, co by se ti líbilo...)

0 Citovat

Martin Vícha napsal(a):

Ono nic, jako přestupní let, u Wizzu neexistuje. Máš samostatné lety.

Ale vysvetli to ludom co to kupili cez Kiwi...

Parkrat som to skusal, ale je to marny, je to marny, je to marny...

 

0 Citovat

@torpy na kiwi jsem rozhodně nekupoval

0 Citovat

Nemyslel som na teba. Ale vo vseobecnosti.

1 Citovat

Odkial vy mate tolko zmien? Mam 22 leteniek a jediny kto mi garantuje zmeny je Hamas. Budapest si lieta plus minus 5 minut, neviem ci jeden jediny rebooking za cely rok ...

0 Citovat

Ja mam z Praglu Kypr zruseny, letat bude v jine dny. Nicmene email o zmene zatim neprisel, vidim to v appce.

1 Citovat

Mně změněno o den Neapol. Úplné zrušené Praha Bukurešť. Řím - Funchal o den (zatím není v mailu).

0 Citovat

Mi zatim Vídeň - Niš, Wroclaw - Dubrovnik, Praha-Neapol.

0 Citovat

voughne napsal(a):

Odkial vy mate tolko zmien? Mam 22 leteniek a jediny kto mi garantuje zmeny je Hamas. Budapest si lieta plus minus 5 minut, neviem ci jeden jediny rebooking za cely rok ...

Nebol by som taky optimista. Dnes zruseny Rhodos s Budapesti  prelom 9/10 . Zrusili cely Oktober. Letenku tam o 2 dni posunuli, a naspat zrusili uplne. A na vyber na rebook mam len lety s Bud, Vie vobec.  Aj tie s Bud v tom obdobi -14 +30 je polovica nedostupnych. Maju v tom teraz poriadny bordel. Pockam par dni, ci sa to nejak utrasie.

0 Citovat

Uz by mohli nahodit zimny plan, nech moze vycihat lacne letenky do gruzinska a postupne si z toho spravit letnu dovolenku :)

Inak mne konecne zrusili albansko, tak posuvam 3x a naposledy.

0 Citovat

Proč to vůbec kupujete?! :D To si radši kupte stírací los, tam je větší pravděpodobnost, že to vyjde...

2 Citovat

@Peťaňaak

proč? Cena 

0 Citovat

Peťaňaak napsal(a):

Proč to vůbec kupujete?! 



Faktory jako levná letenka, dostatek volného času, cestování bez rozvětvené rodiny.
A navíc někoho láká představa, že po nákupu letenek sice s Wizzem odletí, ale přesně neví kdy a vlastně úplně jisté ani není, na které letiště.

Pro lety s rodinou, nebo pro lety v přesně určeném termínu korporátní dovolené to vhodné není.

5 Citovat

voughne napsal(a):

Odkial vy mate tolko zmien? Mam 22 leteniek a jediny kto mi garantuje zmeny je Hamas. Budapest si lieta plus minus 5 minut, neviem ci jeden jediny rebooking za cely rok ...

 

Vídeň - Bilbao - 3 změny

Wroclaw - Valencie - zrušeno

Katowice - Kutaisi - zatím jedna změna ale je to až na říjen :)

0 Citovat

Takze Vieden v tom ide docela casto, dik za inspiraciu. Skoda, ze tych zaujimavych letov je z tohto letiska poskromne ...

0 Citovat

baca12 napsal(a):

Uz by mohli nahodit zimny plan, nech moze vycihat lacne letenky do gruzinska a postupne si z toho spravit letnu dovolenku :)

Inak mne konecne zrusili albansko, tak posuvam 3x a naposledy.

Byl by nekdo ochotny udelat takovy trosku souhrn, co je vsechno moznes tema zrusenyma letenkama delat? Krom posunu -14+30 a vraceni penez?

vlastne jsem v tom absolutni novacek

Spekulujete na dalsi zmenu a posun az o nekolik mesicu dopredu nebo jak? Nebo si nechavate kredit 120% a co s nim jde platit - dalsi clenstvi (nebo jde nejak jinak prodlouzit krom znovuzaplaceni??)

Diky za ochotu se v tom nejak zorientovat.

0 Citovat

Mandre - moj let BUD-Baku-BUD 2x posunuli. Dostala som na vyber a)akceptovat zmeny  b)posunut lety 14dni vopred/30dni po povodnom lete c)poziadat o 120% refund vo forme Wizz kreditu d)poziadat o vratenie 100% ceny letenky.  Vybrala som poslednu moznost.

0 Citovat

voughne napsal(a):

Takze Vieden v tom ide docela casto, dik za inspiraciu. Skoda, ze tych zaujimavych letov je z tohto letiska poskromne ...



tak investicne sa da kupit Jerevan z Viedne a potom lahko prehodis aj na Baku alebo Kutaisi z Budapesti. Rovnako sa dali aj tie Saudske. Co si kupil vo Viedni, dalo sa prehodit na Budapest.

1 Citovat

Právě... dá se přehodit (jen) na Budapest. To není žádná výhra. Jednak je to o pěkný kus cesty dál pro nás ze západu, a druhak pokud člověk nechce jet autem, tak cesta na budapešťské letiště hromadnou dopravou je dost tristní. Uvažoval jsem o změně Vídeň-Neapol na Bud-Neapol, ale je to o ničem... Na opačnou stranu nabízí změnu jen na Řím. 

0 Citovat

A naopak s Budapesti na Vieden sa prehodit neda. Aspon teda u mna nie. 

0 Citovat

Nevím v čem je cesta na letiště z vlakáče  v BUD horší než v PRG? Už jsem z BUD pár let neletěl, ale co si vzpomínám, tak metro a pak bus na letiště. Totožné co v Praze a i čas byl podobný.

2 Citovat

mirjur napsal(a):

Právě... dá se přehodit (jen) na Budapest. To není žádná výhra. Jednak je to o pěkný kus cesty dál pro nás ze západu, a druhak pokud člověk nechce jet autem, tak cesta na budapešťské letiště hromadnou dopravou je dost tristní. Uvažoval jsem o změně Vídeň-Neapol na Bud-Neapol, ale je to o ničem... Na opačnou stranu nabízí změnu jen na Řím. 



To som reagoval priamo na stareho vychodniara Voughna, ktory preferuje Budapest

0 Citovat

niemandos_1 napsal(a):

Nevím v čem je cesta na letiště z vlakáče  v BUD horší než v PRG? Už jsem z BUD pár let neletěl, ale co si vzpomínám, tak metro a pak bus na letiště. Totožné co v Praze a i čas byl podobný.



Este lepsi je sposob, z Nyugati premavaju priamo vlaky na Kobany Kispest a netreba tak ani metrom sa trepat :D

1 Citovat

mirjur napsal(a):

Právě... dá se přehodit (jen) na Budapest. To není žádná výhra. Jednak je to o pěkný kus cesty dál pro nás ze západu, a druhak pokud člověk nechce jet autem, tak cesta na budapešťské letiště hromadnou dopravou je dost tristní. Uvažoval jsem o změně Vídeň-Neapol na Bud-Neapol, ale je to o ničem... Na opačnou stranu nabízí změnu jen na Řím. 

Není tristní, ale zcela běžná. Navíc - kdo přežije tortury s Wiserem, pak ho určitě BUD nijak nevyvede z míry. 

2