Otevírací doba: nonstop spaní na letišti: naprosto bezproblémové. Doporučuji horní nebo spodní patro v úplně odstrčené části Terminálu 2 doprava z letiště do centra: - bus č. 119 z konečné metra A Dejvická, interval: 8min, doba jízdy: 25min, cena: 32Kč - bus č. 100 z konečné metra B Zličín, interval: 15min, doba jízdy: 15min, cena: 32Kč - bus Airport Express z Masarykovo nádraží, interval: 30min, doba jízdy: 40min, cena: 50Kč Wi-Fi zdarma: ANO levné občestvení: v Terminálu 2 se nachází Billa, o něco větší výběr naleznete naproti Terminálu 1 v Marriot hotelu. Zde se nachází větší Billa s vlastní pekárnou. Rychlé občerstvení typu McDonald a Subway se nachází ve spoji mezi T1 a T2, ceny jsou o cca 15% dražší než v centru online kamera: http://www.prg.aero/cs/o-letisti-praha/webcamera/ web: http://prg.aero poloha: http://g.co/maps/futvp .

Praha (PRG)

Založil ve fóru Letiště

Nojo, Budvar :-(

Před měsícem jsme tam čekali na zpožděný let už celkem pozdě večer a nakonec už nebyly ani chipsy, o ostatním jídle ani nemluvim.

0 Citovat

No neubylo by je kdyby tam měli točený :( 

0 Citovat

Jak už jsem psal ve vlákně o saloncích, kdo máte Lounge Key nebo PP tak místo Erste salonku běžte radši do Pilsner Pubu v C pieru. Za ten jeden vstup tam máte 550 Kč na útratu a točená Plzeň stojí velká 99 Kč, normální teplé jídlo od 250 Kč. Rozhodně lepší než žrát chleba s pomazánkou a k tomu Budvar lahváče z Erste salonku. To samé na T1, kde je ten pub v A pieru (případně ještě landside nad Billou v T2). Vyzkoušeno i po příletu a není problém na příletový boarding pass. 

0 Citovat

A jsi si jistý, že to jde na PP? Já to v nabídce svého PP nevidím. U LK ano. Pokud by to u PP šlo, tak už budu chodit jen tam.

0 Citovat

Může být ta nabídka nějak omezená? Obecně to možné je. https://www.prioritypass.com/lou...clav-havel

Jinak s LK jsme minule vybírali mezi Pilsnerem a Portem a vyhrálo Porto.

Stejně je legrační, že za Priority Passem, LoungeKey i Lounge Passem stojí jedna firma...

0 Citovat

Už to tak bude. Já mám neomezený PP. Nevadí. Můžu využít aspoň těch pár vstupů z LK, které jsou mi většinou k ničemu.

0 Citovat

Bych tam prostě šel a zeptal se. Dneska se nedá na nic spolehnout. 😆

0 Citovat

Dneska pri prichodu do Erste lounge nabidnuta moznost pouzit “business salonek”.

Nevyuzito, bo jsem nebyl pripraven na zmenu - to je nejaka novinka?

0 Citovat

Co to je? Jsou řízečky?

0 Citovat

Nevim co to je, proto se ptam, co to je…

Ale v erste samozrejme rozecky jsou - erste bez rizecku si nedovedu predstavit :)

ale taky nejak platky masa (kure asi), brambory, bulgur :D

pred tydnem byla i rejze.

0 Citovat

Tak posledně nebyly, proto se ptám

1 Citovat

J0x napsal(a):

Může být ta nabídka nějak omezená? Obecně to možné je. https://www.prioritypass.com/lou...clav-havel

Jinak s LK jsme minule vybírali mezi Pilsnerem a Portem a vyhrálo Porto.

Stejně je legrační, že za Priority Passem, LoungeKey i Lounge Passem stojí jedna firma...

No Porto má výrazně dražší pivo (149 vs 99 v Pilsner pubu), ale zase větší výběr jídla, které i vypadají že se dělají čerstvé na objednávku. V Pilsner pubech mají jen ohřívané hotovky. Výhodou těch Pilsner pubů mimo toho že je i na T1, je ta landside pobočka nad Billou vedle Burger Kingu, kde je většinou přesila obsluhy nad hosty a dá se tam v klidu jít po příletu a vyzvednutí kufrů.

0 Citovat

Tak velký rozdíl v ceně piva tam určitě nebyl. Jídlo super.

0 Citovat

Jídlo super kde? Já jsem v Pilsner jedl panenku a byl to spíš průměr.

0 Citovat

V Portu.

1 Citovat

Prosím jak je to nyní s vodou na bezpečnostní kontrole v terminálu 1 (lety mimo Schengen). Může mít cestující víc než 100 ml vody?

0 Citovat

minuly tyden mi na 1 voda neprosla .. 

0 Citovat

Je mi do toho houby, ale proč řešit vodu v zemi, kde teče z kohoutku pitná voda. Že se tady nejedná o vodu, ale něco fajnovějšího? :-))

0 Citovat

Já přes bezpečnostní kontrolu projedu prázdnou petku (petky) a pak si natočím vodu z pítka (T2). Na T1 piju co nabízí zdarma v MC Lounge... na MC Lounge bohužel není žádná balená voda (v žádné velikosti), lze si jen natočit ze sodobaru.

2 Citovat

Asi před několika měsíci někdo psal, že voda na T1 prošla (na Cestujlevne.com moc nefunguje vyhledávání). Tak jsem to chtěl ověřit.

Ano, lze vzít prázdnou láhev a pak tam načepovat vodu. 

MC salónek na T1 nemá žádnou balenou vodu. Ve světě salónky běžně nabízejí balenou vodu a není problém si ji vzít s sebou.

0 Citovat

Ve světě možná. Asi v Praze ví, proč tam tu balenou vodu nemají. Ale spoustě lidem to nevadí. Když jsem tam byl naposledy, tak tam tři dámy před důchodem cpaly do tašek litrovky džusu. Český šikula si holt pomůže. 

Jinak nevím, jestli to ve světě nevadí nebo vadí, ale už jsem viděl salonky, kde bylo jasně napsáno, že se ven nic nevynáší. Možná, že by to to pomohlo i v Praze. Aspoň někdo by se možná zastyděl. Samozřejmě "vyčůránky" by to nezastavilo :-)

 

1 Citovat

Gigo15 napsal(a):

Asi před několika měsíci někdo psal, že voda na T1 prošla.

Před 10 měsíci šlo vzít láhev s vodou nebo limonádou a i jiní to potvrzovali. Jen je třeba dát takovou láhev mimo zavazadlo a nahlásit.

0 Citovat

Na T1 je salonek pred security kontrolou, takze to je jedno, pred rokem nam neproslo nic nad 100ml.

0 Citovat

Za poslední půlrok mi na T1 vždy prošla jedna láhev vody 500ml na osobu, ale musela být deklarována předem. Takže oznámit a dát do speciálního boxu, pak je to ok.

0 Citovat

Už asi rok na T1 přes bezpečnostní kontrolu chodím s litrovou/půlitrovou lahví coly, vždy ji předem ukazuju obsluze scanneru, ta ji dá na samostatného boxu. Nikdy žádný problém.

0