Bombastická cena do kazašského Šymkentu, kousek už je to třeba do Uzbekistánu, za podobné ceny Almaty, Astana, Ošh, Biškek, ale pak i třeba Emiráty apod. Lze také kombinovat jednosměrky.  .

[PC] Praha - Šymkent 2.108 Kč

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

11 reakcí

Bombastická cena do kazašského Šymkentu, kousek už je to třeba do Uzbekistánu, za podobné ceny Almaty, Astana, Ošh, Biškek, ale pak i třeba Emiráty apod. Lze také kombinovat jednosměrky.


prg-cit.png

11

Nešlo odolat, koupeno jako dvě zrumbované jednosměrky, dokupy za 1.460 Kč :-D

1 Citovat

Skvělý tip!

0 Citovat

Lukáši gratulace:) Už jsem koupil Biškek za 2606, kdyžtak mi prosím vysvětli, jak ses mohl dostat níže. Žádnou kampaň na kreditku jsem na pegasus nenašel...

0 Citovat

Google Flights (Austrálie) -> Bravofly

Kupováno pro dvě osoby = větší sleva

 

1 Citovat

Můžeš taky přes Booking


snimek-obrazovky-2023-11-20-201504.png

1 Citovat

Jen doufám, že nemá booking podobnej "servis", jako kiwi

0 Citovat

Booking = Go2gate, jako nechápu, proč to kupovat tady za stejnou cenu jako u Pegasus. Buď tedy zrumbovat pořádně a ušetřit pár stovek nebo si ušetřit nervy a koupit u dopravce.

0 Citovat

Amatéři 😀😀

0 Citovat

koupil jsem přes trip.com o 5 euro levněji a už od večera čekám, až to vyploděj. Sice tam je nějaká "garance", že při zvýšení cenou to zatáhnou, ale úplně se mi nechce tomu věřit :-) Osoba na podpoře říká, že to garantujou, a že maj čas do večera, trošku voser :-)

0 Citovat

tak nakonec jim to trvalo 21 hodinu :-) 

ale jinak super akce do zálivu na přípoj do Indie. Za 5,4k czk celkem až do Manipuru, jako za starých časů :-)

V Myanmaru už se blýská na lepší časy...

1 Citovat

To jsi dobrý hráč brume :-)

0
11 reakcí