Zdravím ty co si ještě nevybrali všechnu dovolenou. Pokud chcete někam na Vánoce vypadnout, tak tu mám letenky na Seyschely za 11157 Kč. Jedná se o přímý let a v destinaci strávíte krásné tři týdny, což je ideální doba na pořádný relax. Je možnost letět i později, ale pak jsou ty letenky o pár tisíc dražší. Tak prozkoumejte možnosti :) Veškeré info hýr: https://errorfares.cz/2023/12/%f...-11157-kc/  .

Last minute Seychely - přímý let z Frankfurtu - letenky za 11157 Kč

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

Zdravím ty co si ještě nevybrali všechnu dovolenou. Pokud chcete někam na Vánoce vypadnout, tak tu mám letenky na Seyschely za 11157 Kč. Jedná se o přímý let a v destinaci strávíte krásné tři týdny, což je ideální doba na pořádný relax. Je možnost letět i později, ale pak jsou ty letenky o pár tisíc dražší. Tak prozkoumejte možnosti :) Veškeré info hýr:

https://errorfares.cz/2023/12/%f...-11157-kc/

0

Oprav ten název. Vypadá to hrozně. https://cs.wikipedia.org/wiki/Seychely

3 Citovat

Doporucil bych spise cesky nazev Seychely nebo anglicky nazev Seychelles.

A pripojim hudebni vzpominku:

https://www.youtube.com/watch?v=vLlTiDdrA3k

 

2 Citovat

Je! Děkuji za opravu! :D Já v nadšení ani nekontroloval jak se to píše :D

0 Citovat

Tak to jo - 3 týdny na Seychelách, to je ta pravá low cost dovolená! Díky moc za skvělý typ zde na fóru, propagace tvých stránek tě takhke moc nestojí :)

 

3 Citovat

OLMC1 napsal(a):

Tak to jo - 3 týdny na Seychelách, to je ta pravá low cost dovolená! Díky moc za skvělý typ zde na fóru, propagace tvých stránek tě takhke moc nestojí :)



Co jsem tak zběžně kouknul, tak letenky s přestupem na Seychely stojí 20 tis., co se ubytování týče, samozřejmě, pokud poletíš sám, tak si odrovnáš peněženku. Ale pokud vezmeš partu třeba dalších 3 kámošů a pronajmete si barák, který vás vyjde na 60 tis. dohromady, tak pak každý za ubytko na 3 týdny - opakuji na 3 týdny, vyjde každého na 15 tis. což je 5 tis. za týden a k tomu nádherná letenka, přímý let za 11 tis. a máš dovolenou přes vánoce pro jednoho bez jídla za 26 tis. což je hodně fajn. Navíc hezký počasí, zajímavá destinace a třeba se ještě poštěstí a chytneš letenky na otočku od tam třeba někam na výlet do Afriky. A věřím, že jsou lidi, co nechtějí být na Vánoce v ČR a tak jim třeba tyhle letenky udělají radost. A co se té propagace týče - ta roomka tady je, tak proč jí nevyužít. Všechno sem určitě dávat nebudu, ale věřím, že někteří lidi takovéto speciální tipy ocení.

0 Citovat

Já bych se ráda přidala, Seychely jsou můj sen.

7 Citovat

roomka je něco jako Romka? 

Možná by sis mohl udělat svoje vlákno a tam to propagovat, třeba tam taky zajde nějaká Romka.

Propagace stránky, kde jako první na tebe vyskočí celostránková reklama na kiwi, to je pro fajnšmekry.

(a ty akce taky žádná hitoška, ale ono jde spíš o sběr kliků, což?)

 

2 Citovat

filipchudoba napsal(a):

[citace="OLMC1"]

Tak to jo - 3 týdny na Seychelách, to je ta pravá low cost dovolená! Díky moc za skvělý typ zde na fóru, propagace tvých stránek tě takhke moc nestojí :)



Co jsem tak zběžně kouknul, tak letenky s přestupem na Seychely stojí 20 tis., co se ubytování týče, samozřejmě, pokud poletíš sám, tak si odrovnáš peněženku. Ale pokud vezmeš partu třeba dalších 3 kámošů a pronajmete si barák, který vás vyjde na 60 tis. dohromady, tak pak každý za ubytko na 3 týdny - opakuji na 3 týdny, vyjde každého na 15 tis. což je 5 tis. za týden a k tomu nádherná letenka, přímý let za 11 tis. a máš dovolenou přes vánoce pro jednoho bez jídla za 26 tis. což je hodně fajn. Navíc hezký počasí, zajímavá destinace a třeba se ještě poštěstí a chytneš letenky na otočku od tam třeba někam na výlet do Afriky. A věřím, že jsou lidi, co nechtějí být na Vánoce v ČR a tak jim třeba tyhle letenky udělají radost. A co se té propagace týče - ta roomka tady je, tak proč jí nevyužít. Všechno sem určitě dávat nebudu, ale věřím, že někteří lidi takovéto speciální tipy ocení.

[/citace]

To je jasný, a pokud si pořídíte sítě a každý ráno si půjdete zarybařit tak tam nenecháte ani kačku za jídlo. A to už se vyplatí!

1 Citovat

@filipchudoba: Moc zajímavá teorie. Už jenom ten barák na Seychelách za 60k na 3 týdny, to musí být pecka. Určitě máš i konkrétní typ, poděl se o něj s náma. 

0 Citovat

Třeba toto je takové fajnové na pláži v termínu. Když pojedete 4 tak to bude přesně tak jak říkám https://www.airbnb.cz/rooms/9685...6e1ecd86e6 a co jsem koukal dají se sehnat i levnější

0 Citovat

Sue Ellen Ewing napsal(a):

Já bych se ráda přidala, Seychely jsou můj sen.

ty nepoletíš ten Vietnam?

1 Citovat

Ondrab napsal(a):

a pokud si pořídíte sítě a každý ráno si půjdete zarybařit tak tam nenecháte ani kačku za jídlo. A to už se vyplatí!



Já myslím, že sítě nejsou potřeba. Pokud si tam budeš vařit, tak tě to vyjde nejspíše na podobné peníze jako v ČR. https://www.numbeo.com/food-pric...Seychelles Takže bych to neviděl tak černě. Restaurace nevím kolik tam stojí. Kdybych já jel na Seychely, tak tam jedu se vyvalit k moři, ráno si dám cereálie s mlíkem, na oběd sandwich nebo tortilu s něčím třeba jenom do ruky a večer si pak s partou uvařím nebo hodíme něco na grill. Fakt nevidím problém.

0 Citovat

OLMC1 napsal(a):

[citace="Sue Ellen Ewing"]

Já bych se ráda přidala, Seychely jsou můj sen.

ty nepoletíš ten Vietnam?

[/citace]

Ne nepoletím - ten frajer byl jen samý kecy a skutek utek - letenky neposlal.

3 Citovat

Což o to, cena je to krásná, ale je to z Frankfurtu, což tady nepíšeš a přitom je to docela podstatná informace... a ještě ke všemu s Condorem a tím jejich mikrozavazadlem.

2 Citovat

Je, ano, to máš pravdu, to jsem zapomněl napsat 😅 Dopíšu do nadpisu! Jinak s tím zavazadlem, já myslel, že máš aspoň příručák, ne? 😨 nebo už mají jenom personal item?

0 Citovat

Tak já nevím, ale kdybych si někam dávala reklamu, tak název destinace napíšu správně, po připomenutí ji opravím nejen v titulku, ale i v příspěvku, nezapomenu uvést důležité informace a neptám se, jak je to se zavazadly 🤦‍♀️

6 Citovat

Ale já nechci žádnou reklamu, já jen hledám levné letenky, to je celá moje zábava 😂 a s těmi zavazadly jsem to opravdu netušil, čili to je moje blbost, nicméně je na každém cestovateli aby si to zjistil.

1 Citovat

Letos byla spousta termínů na Seychely s Etihad z Vídně za 14 tisíc, kupovali jsme je v rodině. Z Frankfurtu s polo-lowcostem o dvě tisícovky levněji mi teda nepříjde jako nějaký super deal.  
"Ale já nechci žádnou reklamu, já jen hledám levné letenky, to je celá moje zábava" ... jasně, a proto sis na to pořídíl IČO. Na jekémkoliv jiném webu by ti tu tvojí reklamu dávno smazali, máš štěstí že provozovatel CL tady na to kašle. 

2 Citovat

filipchudoba napsal(a):

Ale já nechci žádnou reklamu, já jen hledám levné letenky, to je celá moje zábava 😂 a s těmi zavazadly jsem to opravdu netušil, čili to je moje blbost, nicméně je na každém cestovateli aby si to zjistil.

A nechceš raději do Vietnamu na velký okruh s Denisou?

4 Citovat

filipchudoba napsal(a):

[citace="Ondrab "]

a pokud si pořídíte sítě a každý ráno si půjdete zarybařit tak tam nenecháte ani kačku za jídlo. A to už se vyplatí!



Já myslím, že sítě nejsou potřeba. Pokud si tam budeš vařit, tak tě to vyjde nejspíše na podobné peníze jako v ČR. https://www.numbeo.com/food-pric...Seychelles Takže bych to neviděl tak černě. Restaurace nevím kolik tam stojí. Kdybych já jel na Seychely, tak tam jedu se vyvalit k moři, ráno si dám cereálie s mlíkem, na oběd sandwich nebo tortilu s něčím třeba jenom do ruky a večer si pak s partou uvařím nebo hodíme něco na grill. Fakt nevidím problém.

[/citace]

Jasně bejku. Určitě poletíme na Seychely, abychom se tam cpali cereáliemi a sendvičem k obědu. 

Co třeba trocha sebereflexe, nic? 

 

3 Citovat

To je fakt  prdel. Musím souhlasit s Breathe. David to tu dovedl do stavu, kdy každý hňup tu něco inzeruje bez reakce. Když se to tu řešilo před lety, že je to potřeba řešit, tak na to kašlal. No toto je důsledek. Kdejaký hlupák to tu využívá jako reklamu a David na to kouká a nic.  No tento přístup znamenal, že 95 % lidí, co udělali tento web, co se týče diskuze, kteří měli něco nalétáno, odešli. Takže pád je neúprosný a přechod na inzerci zájezdů je tomu jen důkazem. Už jsem to psal několikrát za poslední roky, ale je to škoda. 

6 Citovat

Breathe napsal(a):

Letos byla spousta termínů na Seychely s Etihad z Vídně za 14 tisíc, kupovali jsme je v rodině. Z Frankfurtu s polo-lowcostem o dvě tisícovky levněji mi teda nepříjde jako nějaký super deal.  
"Ale já nechci žádnou reklamu, já jen hledám levné letenky, to je celá moje zábava" ... jasně, a proto sis na to pořídíl IČO. Na jekémkoliv jiném webu by ti tu tvojí reklamu dávno smazali, máš štěstí že provozovatel CL tady na to kašle. 



Etihad za 14 tis. je moc hezký! Pak je ještě otázkou, bylo to Vánoce? :D

Co se IČO týče... vážně si myslíš, že bych si kvůli takovémuto projektu pro volnou zábavu pořizoval IČO? Googlil/a jsi dál? Mrkni na tenhle projekt https://www.chudobadesign.com/. To jsou věci, které mě živí a cestování je pro mě koníček.

Web jsem založil z jednoho prostého důvodu. Já posílal spoustu letenek na různé strany, jenže později, když už jsem posílal fakt 3 maily denně, jsem si říkal, že bych mohl mít vlastní blog, kam je budu dávat a lidi mě třeba budou sledovat, sdílet se mnou zážitky, já jim budu moct dávat tipy. Všechno komplet zdarma. Takový "travel infuencer". Ano, je tam možnost připojit se na Patreon, přináší to určité výhody, ale ty letenky jsou pro všechny úplně zdarma.

A teď proč tam mám to IČO? Inu, protože se pokouším s webem navázat i externí spolupráce (např. sdílení webu skrz RSS na seznam.cz) a ty to vyžadují. Závěrem tedy, chceš-li to nazývat reklamou OK, já to beru jako koníček a sdílení něčeho čemu se věnuju. Tohle je fórum, což je takový ekvivalent sociální sítě. Content tu je zdarma, dostupný. Stejně tak na stránkách co sdílím všechno je pro koncového uživatele zadarmo, nikdo nic platit nemusí, to je celé. Jestli se ti to nelíbí, tak tu stránku nenavštěvuj, nikdo tě nenutí. Je reklama to, když házím videa podobného duchu na tiktok a pak tam odkážu na svoje stránky? A pakliže by měli admini problém, nemám absolutně problém zklapnout botky a nesdílet tu letenky, pouze se bavit o cestování. Naopak mi přijde fajn, že jsem našel zajímavou komunitu lidí, který sdílejí svoje poznatky z cest.

Nebo jaký názor na to má zbytek komunity? Vadí vám taková aktivita sdílení letenek?

4 Citovat

Já tu sice nejsem tak dlouho jako Niemandos, ale plně s ním souhlasím. 

Prostoduchá reklama a ty řeči kolem mě fakt neberou. 

 

4 Citovat

Dobře, Ahmade :D

0