https://www.fly4free.com/flight-...-for-e278/ HOT🔥 Cheap flights from Budapest to Uganda for €278 (fly4free.com)  .

Uganda 278 euro z BUD

Založila ve fóru Tipy na levné letenky

https://www.fly4free.com/flight-...-for-e278/

HOT🔥 Cheap flights from Budapest to Uganda for €278 (fly4free.com)

0

Pozeral som to už pred 2 dňami, škoda že sú tam termíny len na obdobie dažďov a povinné očkovanie proti žltej zimnici...

0 Citovat

Nejsou z Berlína takřka pořád za 8 - 9k letenky? 

0 Citovat

Spíš škoda toho permitu na gorily, který bude stát několikrát víc jak letenka... To zjistí travelhackeři až po nákupu...

1 Citovat

No každý na to nemá jako třeba Michal. :-)

0 Citovat

Tak stále je ten permit o polovicu lacnejší ak v susednej Rwande..

0 Citovat

Vízově se to má tak, že jen do Ugandy za 50$ a i do dalších sousedních zemí za 100$?

0 Citovat

Mıchal napsal(a):

Spíš škoda toho permitu na gorily, který bude stát několikrát víc jak letenka... To zjistí travelhackeři až po nákupu...

Ne každý pojede za nějakýma vopicema.

0 Citovat

Vízum 100 USD (včetně Rwandy a Keni) + povinné očkování na žlutou zimnici.

V ceně toho permitu je i odstřel, nebo je to jen koukání jako na safari?

3 Citovat

Jen několik hodin koukání při jednom dni a expiruje i když žádné neuvidíš 😀

A v Ugandě ten permit stojí 700 dolarů. To ještě v tom není doprava ani průvodce/agentura.

0 Citovat

A k čemu jsou ty gorily dobrý?

 

1 Citovat

Letím v březnu Keňa, Uganda a Rwanda a gorily mě nezajímají.

2 Citovat

Sue, je mně jasné, že tebe tam zajímají jen ty černé mamby... A palmové víno.

4 Citovat

Někdo má zvířátka rád. A snad každý promo obrázek k letenkám do Ugandy nebo Rwandy má na sobě gorily. Ten na f4f taky. Takže jen věcná. Letenka sice 278 €, ale permit na jeden den 700 €... To ti instagramoví pozéři bez zástupu oveček zjistí, až po zakoupení letenky přes Kiwi. Nic víc, nic míň.

1 Citovat

Je to rozvojová země, za pár babek si tam můžeš někoho najmout, aby tam běhal v lese v převleku, jestli potřebuješ foto na instáč.

12 Citovat

byl jsem pred mesicem ve Rwande a super...a na gorilach jsem nebyl:)

0 Citovat

A co se tam dá dělat - nemám ještě program. 

0 Citovat

Zatím mám jen Keňu na říjen (úplně bez safari), za sebou několikrát Tanzanii také bez safari a nechybí mi to a výhledově bych se někdy příště nebránil návštěvě Ugandy ani Rwandy, ale přestože mám rád zvířata a přírodu tak gorily naživo vidět nemusím a ten ušetřený tisíc $ dokážu utratit jinak, třeba na exotických ostrovech. Takže se připojím k otázce co tam mimoto jde hezkého vidět a kde a jak nasát místní  atmosféru.

0 Citovat

Ta safari se dá fakt levně absolvovat v JAR - běžným autem z půjčovny se dá navštívit Kruger a nevychází to o moc dráže než zoo v Praze a nepotřebuješ žádné průvodce.

0 Citovat

V JAR jsem za měsíc na tři týdny a zas tam prostor pro safari není. Cape Town/Joburg/Pretoria/Victoria Falls/Lusaka/Durban

0 Citovat

MIGUELAS napsal(a):

Zatím mám jen Keňu na říjen (úplně bez safari), za sebou několikrát Tanzanii také bez safari a nechybí mi to a výhledově bych se někdy příště nebránil návštěvě Ugandy ani Rwandy, ale přestože mám rád zvířata a přírodu tak gorily naživo vidět nemusím a ten ušetřený tisíc $ dokážu utratit jinak, třeba na exotických ostrovech. Takže se připojím k otázce co tam mimoto jde hezkého vidět a kde a jak nasát místní  atmosféru.

Nejlépe lze nasát místní ovzduší v jakékoliv chudinské čtvrti. Ideálně v noci.

Platí univerzálně, nejen v Ugandě.

3 Citovat

Uganda je sice vnitrozemský stát, ale tamní národní parky vypadají přímo famózně!

Asi pravá Afrika, když jeden návštěvník jel místním mikrobusem z Entebbe do Kampaly 26 mil 3 hodiny. 😀

0 Citovat

MIGUELAS napsal(a):

V JAR jsem za měsíc na tři týdny a zas tam prostor pro safari není. Cape Town/Joburg/Pretoria/Victoria Falls/Lusaka/Durban

 

Osobne by som vynechala Joburg, Pretoriu a asi aj Durban a radšej išla na safari 😅

4 Citovat

Katko, itinerář je už daný a vnitrozemské přelety už měsíce koupeny. Ale plánován v budoucnu Mozambik+Eswatini+Lesotho tak možná i na Kruger se dostane. Na druhou stranu v jedné osobě si půjčovat auto nebude rentabilní.

Mě by pořád zajímala k tématu ta Uganda a Rwanda, pokud vynecháme předražena zvířata. Jak píše JakubL, jsou to bohužel státy bez moře.

0 Citovat

Kruger je asi nejlevnější safari na světě, a půjčení auta v JAR je, tedy bylo když jsem tam byla také velice levné, na Kruger stačí obyčejný osobák bez 4x4.

Východoafrické vízum ještě zahrnuje Keňu a ta moře má.

0