Pegasus má výprodej a dá se koupit třeba i Kazachstán z Prahy za velmi dobré peníze...  .

[PC] Praha - Šymkent za 2 179 Kč

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

Pegasus má výprodej a dá se koupit třeba i Kazachstán z Prahy za velmi dobré peníze...


prg-symkent.jpg

3

velmi.. velmi dobré peníze! :D

0 Citovat

toto je velky luxus, nepamatam si kedy naposledy boli taketo ceny mimo akcii na zimnu sezonu

1 Citovat

Navíc je to uvolněný tarif bez nutnosti BolBol, který kolikrát dělal víc problémů, jak usmlouvat taxikáře ve 3 ráno na lepší cenu.

0 Citovat

Ahojte, kúpil som Tehrán, v Máji, myslíte že je to v pohode v súčasnej situácii?

0 Citovat

diky, uchmatol som v maji na 4 dni Biskek za 3400 z Viedne. naplast za zruseny Soul :)

1 Citovat

Taky jsem koupil Biškek v květnu na 4 dny. Nedalo se odolat :-). Ten Soul ještě neodepisuju. :-). 

2 Citovat

Přidávám se k partě Biškek.. Snad to ještě manželka nezruší :D

1 Citovat

Když to nezruší manželka, tak jistě zrušíte v Biškeku jí vy. Úžasné město :-)

 

1 Citovat

Standa 009 napsal(a):

Přidávám se k partě Biškek.. Snad to ještě manželka nezruší :D

Taky se přidám k partě Biškek, manželku nechám radši doma :D

1 Citovat

Můžeme  udělat pořádnou pařbu. Letím 25.5. tam 28 zpět z PRG. Kdyby chtěl někdo do salonku,  mám jedno volné místo :-)

0 Citovat

Též jsem se přidal na Biškek. 26.5. tam 4.6. zpět z PRG

0 Citovat

Tak to se uvidilme na letišti při cestě zpět :-).  

1 Citovat

Taky koupen Biškek :-D

0 Citovat

A Já zase kvůli ženě a kvuli Soulu musel tentokrát koupit Dubaj pro oba. Ačkoli ta Astana nebo Biskek mě lakali víc 😀

0 Citovat

Byl by hřích něco z téhle akce nevyužít. Stojí Biškek na pár dní za to? Je to kus cesty, ranní přílet ...

0 Citovat

Taky koupen Biškek 23.-28.5. 😁

1 Citovat

Biškek 28.5 - 3.6, koukám, že tam bude půl cestujlevne :D 

2 Citovat

Biškek 4.5. - 8.5. z Vídně, šlo to za tu super cenu už i v pátek 3.5., ale není dost dovolené, bohužel, tak aspoň využiji ten svátek.

0 Citovat

Ota Plk napsal(a):

Byl by hřích něco z téhle akce nevyužít. Stojí Biškek na pár dní za to? Je to kus cesty, ranní přílet ...

 


130789209-56a131fa3df78cf772684e53.jpg

0 Citovat

Ota Plk napsal(a):

Byl by hřích něco z téhle akce nevyužít. Stojí Biškek na pár dní za to? Je to kus cesty, ranní přílet ...

Záleží jak velký jste masochista. Mně třeba tyhle postsovětský města vyhovují, ale z části je to tím, že mluvím plynně rusky. Bez ruštiny tam budete za hejla ve stylu Američani v Buchaře - až na to, že v Biškek samotný tedy není zajímavý skoro vůbec. Třeba gastroturismus v této části světa vypadá často tak, že prostě máte sračku. Také si vzpomínám, že jeden zdejší diskutér, shodou náhod můj bratr, kdysi vyprávěl, jak vytáhl do Kyrgyzstánu přítelkyni na tři týdny na toulání po horách (pro generaci Y a Z : na treky). Vrátili se celí, ale oba výrazně hubení. 

Osobně asi takto: letět tam zrovna LCC na pár dní mi smysl nedává (nechlastám a na výlety stěží otočíte jeden cíl za prodloužený víkend). Zajímavé jsou velehory, Ferganská dolina a spousta jiných míst, ale všude velký vzdálenosti, doprava pomalá. 

Venkov je dobrou přípravou třeba na Tádžikistán nebo obecně divočejší země, ale Biškek samotný ... nevím, leda z rozmařilosti.

V této části světa se budu vyskytovat v srpnu, nicméně to nebude úplně low cost style. 

1 Citovat

S Pegasus jsem ještě neletěla, takže mám dva dotazy.

Online Checkin jde udělat fakt 7 dní dopředu i u této extra low fare?

A v ceně je příruční zavazadlo 55x40x20, ale nikde jsem nenašla kolik může vážit? A je k tomu povolena i kabelka nebo batoh, nebo jen ten kufřík? Díky.

0 Citovat

@JanaV _1: Ano, dneska jsem ho dělal na let o víkendu. A ještě jsem kupoval přes OTA a rezervace jde přidat do Pegasus profilu.

0 Citovat

@Michal

Díky moc, dobrá zpráva, že to jde dlouho dopředu. A nevíte náhodou jak je to s těmi příručními zavazadly?

0 Citovat

To budu vědět za týden 😁 Ale povolené rozměry jsou známé a nevyplatí se je příliš ignorovat.

0