Tenerife (PRG - TFS - PRG) 2.990 Kč/RT/osoba Smartwings Odbavené zavazadlo do 23 kg https://p.eximtours.cz/s-z1gr4mkw  .

Letenkový koutek

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

Tenerife (PRG - TFS - PRG) 2.990 Kč/RT/osoba
Smartwings
Odbavené zavazadlo do 23 kg

https://p.eximtours.cz/s-z1gr4mkw


tfs-4-3.png

3

Abu Dhabi (PRG - AUH - PRG) 4.990 Kč/RT/osoba
Smartwings
Odbavené zavazadlo do 23 kg

Bohužel není zveřejněné na webu, musí jít přeze mě...


auh.png

1 Citovat

Gran Canaria (PRG - LPA - PRG) 5.990 Kč/RT/osoba
Smartwings
Odbavené zavazadlo do 23 kg

Lze koupit 1 nebo i 5 letenek. Pokud si počkáte a letenky tam zbydou, tak budu v sobotu/neděli zlevňovat na 2.990 Kč nebo 3.990 Kč ;)


lpa.png

1 Citovat

Oni to maji tak, ze co neprodaji koupakum od Fischera, tak se proda zvlast jen jako letenka? Vim, ze pred covidem byla zpatecni Hurghada asi za dvojku…

1 Citovat

Maledivy (VIE - MLE - VIE) 12.990 Kč/RT/osoba
Austrian Airlines (přímo bez přestupu)
Odbavené zavazadlo do 23 kg v ceně

Letenek zatím dost! (lze koupit jedna i více)
https://p.eximtours.cz/s-pdxli1n3


mle-os.png

7 Citovat

Gran Canaria (PRG - LPA - PRG) 3.990 Kč/RT/osoba
Smartwings
Odbavené zavazadlo do 23 kg v ceně

5 letenek
https://p.eximtours.cz/s-xskq1a25


lpa-prg.png

2 Citovat

OW: Phu Quoc (PRG - PQC) 5.990 Kč/OW/osoba
World2fly
Odbavené zavazadlo do 23 kg

Letenek plno
Pokud máte zájem, tak mě kontaktujte. Jelikož se jedná o OW letenku, tak nelze rezervovat přes web.


pqc.png

0 Citovat

Chápu to dobře, že CL tu má topic, kde někdo jiný nabízí tipy na letenky, případně prodej letenek?

2 Citovat

Ty tipy by tady nemusely být vůbec, pokud by Smartwings normálně prodával ty Kanáry za podobnou cenu, jako ostatní lowcosty. 

2 Citovat

No, já mám spíš dotaz, když to teď Ondra přejmenoval z Last letenek, jestli jsou vždy v nabídce jen tyto LM letenky? Není možnost koupit i FM? Je mi jasné, že cena bude jiná, ale i tak. Díky

0 Citovat

Je to vtipné, když si vzpomenu na řevnivost s happyfly. Každopádně prima tipy.

6 Citovat

JanaV _1 napsal(a):

No, já mám spíš dotaz, když to teď Ondra přejmenoval z Last letenek, jestli jsou vždy v nabídce jen tyto LM letenky? Není možnost koupit i FM? Je mi jasné, že cena bude jiná, ale i tak. Díky

Tak je to cestovka - prodává zájezdy. Nedává žádný smysl nasmlouvat si charter a pak prodat samostatné letenky. Co by pak dělali s tím ubytováním? Naopak limitem pro prodej pobytů bývá naplnění letadla. Ubytování bývá dostatek, ale počet míst v charteru je omezený.

LM letenky prodávají jen tehdy, pokud krátce před letem vidí, že letadlo nenaplní.

Pokud chceš jen letenky, můžeš si je sama koupit i rok dopředu u aerolinek.

0 Citovat

JanaV _1 napsal(a):

No, já mám spíš dotaz, když to teď Ondra přejmenoval z Last letenek, jestli jsou vždy v nabídce jen tyto LM letenky? Není možnost koupit i FM? Je mi jasné, že cena bude jiná, ale i tak. Díky

Tak FM letenky se dají taky koupit, ale zaleží o jakou destinaci se jedná a jestli se to vyplatí. Například holkám do Tuniska se to často vyplatí. Přímo na Djerbu/Monastiru. Z Prahy toho moc nebývá (až na LH do Tunisu) a z Vídně to často vyjde dráž. 

Ale jinak prodej samostatných letenek máme nastavený na většině destinací, ale občas za nesmyslné ceny, přednost je prodat to v balíčku.

 

0 Citovat

Karel napsal(a):

Chápu to dobře, že CL tu má topic, kde někdo jiný nabízí tipy na letenky, případně prodej letenek?

A ono se tohle nějak liší od toho, když tu někdo nahodí, že našel na netu [BA] PRG - CPT v C za 27 110 Kč?

Nebo co jako myslíš, že někdo nabízí letenky. To jako, že DER Touristik je něco míň jak FR,W6,...?

0 Citovat

Leoš Literák napsal(a):

Je to vtipné, když si vzpomenu na řevnivost s happyfly. Každopádně prima tipy.

Tak běž čerpat jinam a nemusíš se vyjadřovat...

0 Citovat

@Sue Ellen

Já vím, vždy kupuji u aerolinky a většinou fakt hodně dopředu, ale tentokrát budu potřebovat letenky do Hurghady, což je celkem oříšek. Jdo o to, že se tam často létá s přestupem, což určitě nechci. Potřebuji vše zařídit hodně dopředu, protože nás bude šest a jedeme na jih na poznávačku. I temín mám bohužel přesně daný. Maximální odchylka je +/- 1 den. Mám tedy dost času, protože jde až o příští rok přelom leden a únor, ale i tak. Vím, že Air Cairo a Egypt Air mívají přímé lety, ale zatím nemají vypsaný letový řád. Pak ještě Wizz, ale ten je tak nespolehlivý, že ho ignoruji. Takže mě napadly ty přímé chartery přes CK. No, uvidíme, jak to dopadne.

@ Ondrej

A ta Hurghada, viz výše, by měla smysl?

0 Citovat

Myslím, že Leoš to myslel v dobrém. Asi ho překvapuje že jsi se Ondřeji rozhodl dávat to i sem. Já si toho cením, protože třeba levné DXB z Prahy prakticky neexistuje. 

To stejný ten Vietnam, jednosměrný letenky do Asie je něco co dlouhodobě poptávám a tohle je za pecka cenu. 

5 Citovat

Nebo jdi do prdele ty Ondrej. A nemusíš se vyjadřovat. 

6 Citovat

Je super, že se Ondra u DER našel a setrval. Už to není o soupeření letenkářských blogů, takže proč ne?

Navíc tyhle insider tipy jsou skvělý, protože jak sám píše, ne všechny jdou veřejně ven.

11 Citovat

JanaV _1 napsal(a):

@Sue Ellen

Já vím, vždy kupuji u aerolinky a většinou fakt hodně dopředu, ale tentokrát budu potřebovat letenky do Hurghady, což je celkem oříšek. Jdo o to, že se tam často létá s přestupem, což určitě nechci. Potřebuji vše zařídit hodně dopředu, protože nás bude šest a jedeme na jih na poznávačku. I temín mám bohužel přesně daný. Maximální odchylka je +/- 1 den. Mám tedy dost času, protože jde až o příští rok přelom leden a únor, ale i tak. Vím, že Air Cairo a Egypt Air mívají přímé lety, ale zatím nemají vypsaný letový řád. Pak ještě Wizz, ale ten je tak nespolehlivý, že ho ignoruji. Takže mě napadly ty přímé chartery přes CK. No, uvidíme, jak to dopadne.

@ Ondrej

A ta Hurghada, viz výše, by měla smysl?

Pokud se jedná o Hurghadu, tak si troufnu tvrdit, že tam bude asi nejlevnější možnost charter od CK včetně pobytu v hotelu, který nemusíš využít. Tipuji to kolem 7 tisíc za osobu.

0 Citovat

ondrej.eu napsal(a):

Tak běž čerpat jinam a nemusíš se vyjadřovat...

Honza měl pravdu, myslel jsem svůj komentář pozitivně. No, ještě budeš muset na svém vyjadřování a reakcích trošku zapracovat.

14 Citovat

DER je DER, die das, psí ocas. 

 

Memotechnická pomůcka pro ty, co znali jen Fischer nebo Exim. 

0 Citovat

Leoš Literák napsal(a):

[citace="ondrej.eu"]

Tak běž čerpat jinam a nemusíš se vyjadřovat...

Honza měl pravdu, myslel jsem svůj komentář pozitivně. No, ještě budeš muset na svém vyjadřování a reakcích trošku zapracovat.

[/citace]

Podle mě nemusíš, stačí když někdo potlačí svoje ego...

0 Citovat

Polský charter

Varšava - Mombasa (Keňa) za 1099 PLN - termín 5.3. - 12.3. 

https://biletyczarterowe.r.pl/de...mp;wylotOd

Nebo Zanzibar z Katowic za 1999 PLN (z Varšavy 1899 PLN) termín 7.3. - 18.3.

https://biletyczarterowe.r.pl/de...mp;wylotOd

2 Citovat

Za kolik je standardně Hurghada? Já si vzpomínám, že před x lety kdy jsme s Fischerem spolupracovali bylo to za 8.990,-. 

0