Prodám výherní poukázku v hodnotě 30 000,-Kč na nákup letenky/letenek podle vlastního výběru od ČSA. Je potřeba letenku/letenky zakoupit jednorázově do 31.3.2016 s tím, že platnost letenek je až 12 měsíců od jejich vystavení. Navíc zdarma přidám poukázku na bezplatný vstup pro 2 osoby do luxusního all-inclusive VIP salonku Citigold na letišti Václava Havla. Více info a vaše nabídky pište na taraslukas@gmail.com. .

Prodám poukaz na letenky s ČSA v hodnotě 30.000 Kč

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

Prodám výherní poukázku v hodnotě 30 000,-Kč na nákup letenky/letenek podle vlastního výběru od ČSA.
Je potřeba letenku/letenky zakoupit jednorázově do 31.3.2016 s tím, že platnost letenek je až 12 měsíců od jejich vystavení.
Navíc zdarma přidám poukázku na bezplatný vstup pro 2 osoby do luxusního all-inclusive VIP salonku Citigold na letišti Václava Havla.
Více info a vaše nabídky pište na taraslukas@gmail.com.

0

Musia to byť letenky operované ČSA? Alebo to môže byť ktoroukoľvek aerolinkou v rámci aliancie? A je potrebné to minúť na jeden raz, alebo môžem kúpiť pár leteniek teraz, pár v marci? Prípadne ak mi ostane nejaký zmysluplný zvyšok, tak ho tiež využiť a doplatiť rozdiel?

Sorry ak sú to blbé otázky, ale nikdy som (bohužiaľ smiley ) takúto poukážku nevyhral smiley

0 Citovat

Tady můžete vidět, kde ČSA létají:
http://www.csa.cz/cs/portal/info-and-se ... ht-map.htm
Letenky musí být zakoupeny přes jejich společnost - České aerolinie.
Na jejich stránkách tedy naleznete všechny destinace, kde můžete letět, takže se nákup vztahuje i na jejich letecké partnery.
Poukázka se vztahuje na veškeré mezinárodní lety ČSA s označením OK a musí být čerpána jednorázově do konce března. Letět ale můžete třeba až například v listopadu a pak v prosinci 2016 a dále třeba až v lednu roku 2017. Nakoupit jednorázově můžete 1 letenku nebo třeba 20 letenek v různých termínech podle Vašeho uvážení. Akorát ten poukaz prostě musíte uplatnit najednou.

0 Citovat

Nevychází ani na dvě letenky do Soulu smiley Mají to nějaké předražené, 18k za kus
Jiné smysluplné využití na lety operované pouze OK mě nenapadá smiley
To by ten poukaz musel být prodán za polovic smiley

0 Citovat

Ještě si to ověřím zítra přímo u ČSA a uvidím co mi řeknou. Máte pravdu, že je to akce Citi a podmínky jsem četl.
Co se týče ceny, kterou bych za poukaz chtěl, tak ta je k jednání. Nemám ještě důvod spěchat s prodejem. Ale pod 20 000,-Kč rozhodně nejdu, to raději poletím s manželkou a dětmi. ČSA mají také nějaké ty akce když se podíváte na jejich stránky, i když ne tak TOP zajímavé jako jsou třeba uváděny na tomhle webu. Ono ten voucher by se třebas mohl více oplácet tomu, kdo jede s větší skupinou lidí nebo má plán cestovat do více destinací po Evropě v rámci jednoho roku...

0 Citovat

Ověřoval jsem u ČSA, jestli je možné cestovat i s jejich leteckými partnery a bylo mi sděleno, že to musí být výhradně České aerolinie, takže poukaz se vztahuje opravdu jen na mezinárodní lety s logem ČSA a s označením OK. I tak těch destinací kam letět je ale poměrně dost - ta nejvzdálenější a asi nejvíc exotická je pak Soul (Jižní Korea).

0 Citovat

Jako výhodnou koupi bych to viděl mimo jiné třeba pro ty, co chtějí letět do Moskvy na MS2016 v hokeji...ceny letenek asi půjdou nahoru. Takto přes poukaz když pojede více lídí, tak se dá něco ušetřit smiley

0 Citovat

To je pech, vyhrat poukaz s airolinkou ktera skoro nikam nelita a tam kam lita se da dostat za zlomek ceny lowcostem smiley

Ja sem takhle vyhral letenky od Lufthansy a platil sem akorat taxy, nicmene bylo to hodne na hrane aby se to vyplatilo vic nez to letet lowcostakem z DE smiley

0 Citovat

Sorry ale dle mě za 20 tisíc neprodejné, tak aby se to všem stranám vyplatilo... Leda pro někoho, kdo cenu letenky moc neřeší a je rozhodnut, že tam a tam poletí s ČSA a sehnat takového člověka může být problém. smiley

0 Citovat

Za 20 tisíc jsem to už prodat mohl 4x...inzeruji ale teprve 1 den a ještě tím pádem tolik nespěchám, abych to prodal tak rychle a o třetinu ceny levněji. Chvíli ještě počkám na nabídky, obejdu známé v cestovkách s letenkama a pak se rozhodnu dle nejlepší nabídky. Pořád si myslím, že při větším počtu lidí kupující letenky a při koupi takových letenek v akci je poukaz výhodný. Například právě do té Moskvy...né každý totiž preferuje lowcost lety. Tento web s letenkami sleduji už několik let, tak jsem to tady chtěl nabídnout...no uvidíme smiley

0 Citovat

Jak to tady tak průběžně čtu, tak si myslím, že to celkem tlačíš ten prodej, nepůsobí to na mě, že by ti to bylo tak jedno, jak říkáš. Osobně souhlasím s tím, že nad 20 to těžko prodáš. Pokud jsi to mohl prodat už 4x, tak jsi to měl udělat/udělej to smiley
Za aktuální situace na trhu se dostaneš prakticky kamkoliv po Evropě do dvou tisíc zpáteční, což je cena nejlevnější jednosměrné letenky ČSA a Tvůj argument s lowcostem taky nepadá na úrodnou půdu, když ČSA aktuálně jsou maximálně na úrovni lowcostu - nedostaneš vůbec nic navíc - naopak - občerstvení placené a stará letadla, navíc spoustu tras lítají ATR. Aktuálně je ČSA pouze pro extrémně zarputilé vlastence a nebo pro firemní cestující, kterým kupuje letenky firma a nemůžou si to pořešit sami.
Ale přeji Ti hodně štěstí.

0 Citovat

Na prodej určitě tlačím, máš pravdu, protože termín nákupu letenek je do konce března a to uteče jako voda smiley
S tím, jak jsou na tom ČSA máš bohužel také pravdu...
Prostě ještě pár dní počkám a uvidím, nic víc smiley

0 Citovat

Ja teda proti csa nic nemam letel jsem s nimi nekolikrat sice vsechny zrusene linky - istanbul - kahira - abu dhabi - a vzdy bylo vse perfektni - srovnani s turkish uplne stejne a do emiratu oproti fly dubai ci emirates pro me lepsi csa - proste v tech ceskych letadlech jsem se citil nejlepe - mozna je to ale tim ze neumim anglicky a v cizim letadle ve vzduchu to neni pro me tak prijemne

0 Citovat

Tak Borci já jsem ten samý šťastný výherce. Vůbec bych to neřešil a letěl do Soulu, ale mam na tento rok USA a v zimě se mi tam jet nechce, bojím se, že bych si to tam tak neužil, nebo máte jinou zkušenost ? Rád bych je proto prodal taky. Když ne tak to prolítáme po Evropě. Nebo je tam ještě Dubaj. Tam se mi ale úplně nechce. Stojí to za to ?

0 Citovat

Do Dubaje ale ČSA nelítá přece...

0 Citovat

Tak v dubaji je nakonci zari a v rijnu uzasne prohrate more - na koupani nejlepsi doba - a pak jeste nejlacinejsi zlato a brilianty.

0 Citovat

Pokud bude mít někdo zájem o koupi poukazu, tak prosím mrkněte zde na info:
http://vstupenky.bazos.cz/inzerat/58131 ... -LEVNE.php

Cena je nyní 20 000,-Kč, takže sleva je až 10 000,-Kč!

0 Citovat

Tak ja si rypnu jako prvni - kam se da doletet za 30k u CSA ? smiley:D:D

0 Citovat

Například do Soulu (Jižní Korea). Je to nejvzálenější destinace, kde létá ČSA

0 Citovat

Další destinace, kde lítají přímo ČSA (ne jejich partneři) jsou zde - viz mapu:
http://www.csa.cz/cs/portal/info-and-se ... ht-map.htm

Letenky se dají samozřejmě i nakombinovat jako trip po Evropě v libovolném počtu lidí do sumy 30 000,-Kč.

0 Citovat

Taky jediná ještě s Alma-atou a po Evropě k nákupu přímo přes web ČSA musíš mít opravdu důvod, který jsem ještě nenašel.

0 Citovat

Viděl jsem, že z Prahy mají občas zajímavé ceny třeba do Barcelony. Ale samozřejmě nejde uplatnit jen například dvě letenky, ale je potřeba využít celou částku a to může být ten problém. Jak sumu využít mne napadá ještě jeden: když chce letět skupinka fanoušků na MS v hokeji do Moskvy nebo Petrohradu. Jsou samozřejmě i levnější dopravci, ale třebas to může být někomu jedno nebo chce prostě letět s ČSA...

0 Citovat

Jo to by mohla být Tvoje šance s tím MS, to je pravda.

0 Citovat

No co se tyce toho Seoulu - sice se tam s CSA da doletet (dokonce jsem tou linkou predloni letel), nicmene kdyz se podivam na ceny, tak mi vychazi ze i s tou slevou se tam dostanu levneji s BA, nez s CSA smiley Navic ten kupon ani nevystaci na 2 letenky, takze tech 30% slevy nerozpocitas ani na 2 cestujici smiley

0 Citovat

Ceny do Soulu před nedávnem byly dobré. Teď jsou asi dražší, nevím, nesleduji. Jak už jsem psal, záleží kde se letí a co kdo preferuje. Není řečeno, že do Soulu. Kdyby s ČSA nikdo nelétal, tak by už neexistovaly. Sleva při koupi poukazu je jasná a kdo chce může toho využít.

0