Vlákno sdružující akční tarify letenek v business class či first class. .

Akční letenky v byznys třídě

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

Letenku mohou zrušit v podstatě kdykoli, bez jakéhokoli důvodu. jen v případě, že ji zruší méně, než 2 týdny před odletem, tak je to stojí kompenzace.

a je to na základě podmínek tarifu, který kupuješ a se kterými souhlasíš při koupi letenky.

4 Citovat

Co je ovsem zajimave, ze si Finnair za vybrani sedadla uctuje i v byznysu nejaky poplatek (ted zrovna i s 30% slevou ...).

0 Citovat

A co je na tom Jakube “ zajímavé”

0 Citovat

To, že je tam vůbec nějaký poplatek. Je to nějaká specialita Finnairu nebo to tak má v byznysu více aerolinek?  U Lufthansy, Latamu, Turkish Airlines a Iberie jsem se s tím nesetkal.

0 Citovat

V nejlevnějších tarifech to tak má British, Qatar, Finnair a ještě pár aerolinek by se našlo. Ale je to trapný no.

0 Citovat

Tak už mi přišel email o downgrade, ale pouze na segmentu operovaným Finnair, codesharu British - BA6000. Zbytek letů v bizu, tak jsem ONLINE rebooknul na jejich webu. (nikam jsem nevolal nepsal) - jen přes manage my booking změnil lety. Převystaveno v bizu. -koupeno na ba.com

0 Citovat

Včera jsi psal, že Finnair errory neruší :-)

Jak jsou na tom ostatni,  co koupili všechno s Finnair?

0 Citovat

Zatial svieti vsetko O.K v managmente letenky stale biznis. Vsetko s Finnair.

Budapest -Los Angeles

0 Citovat

niemandos_1 napsal(a):

Včera jsi psal, že Finnair errory neruší :-)

Vždyť Finnair nic nezrušil, to je letenka vystavená British Airways, marketed BA, ale operated AY. 

lol - navíc v tomhle případě to nejspíš bylo tim, že vyprodali místa na codeshare booking class. A nechtělo se jim platit za metal. Je to trochu složitější sitauce, vzhledem k tomu, že včera byl neskutečnej traffic v nákupech.

0 Citovat

Na secret flying se objevila akce z Prahy do Honolulu za 1580 euro. Skyscanner tuto cenu našel přes nějakého pochybného prodejce. Na ba.com jsem se přes mobil ještě nedostal pod 64 tisíc. Bude někdo úspěšnější? Zajímá mě podzim.

Kolik dnů minimum na jeden ostrov na smysl? Díky

0 Citovat

Ještě se dá koupit J z PRH přes LHR a LAX do HNL za cenu od 47-51 tisíc přes ba.com v půlce listopadu.

1 Citovat

Dnes platba aj zuctovana Finnair z karty. Len zaujimava vec ze 3 letenky pod jednym kodom pri 1 platbe rozdelili na na 3 platby z uctu. Inak vsetko ok.

0 Citovat

@vlado81 to není nic neobvýklého. Lufthansa to tak dělá vždycky, American tuším taky. :) Ale záleží. - není čeho se obávat.

0 Citovat

Flyertalk: Oneworld AA/BA BUD-GRU First Class RT €2,827

 

0 Citovat

Pokud to někoho zajímá, tak po celý rok se dá First class přes oceán a zbylé cesty v business za 69 tisíc Jižní Amerika (Lima, Santiago).

0 Citovat

Tak po rokoch covidu som opäť využil “error fare” a kúpil CAI-DOH-GRU a spat s katarcami za 1150€. Letenky vystavené cez Latam, operované s Qatar B787 a B777 ( qsuites ). Už to chcelo po dlhom čase takýmto spôsobom “vyvetrať hlavu”, tak sa docela teším…ešte vymyslieť nejaký priskok do CAI a bude hotovo :)

6 Citovat

CAI sleduju pravidelně a pro levné přískoky je to dost nepřátelská destinace, zvlášť pokud tě váží relativně pevné termíny. Občas se dá vychytat solidně Aegean přes Athény nebo kombinace lowcostů přes Řím či Miláno, ale žádný cenový zázrak to není.

2 Citovat

CAI se dá případně ještě slušně pořídít s RO přes OTP.

0 Citovat

Ja nad tim uvazuju uz dva dny, jestli to GRU koupit :D Dotaz - dovoli ti Latam v rezervaci vybrat sedacky?

0 Citovat

Produkt výtečný, cena dobrá, CAI to zabíjí.

Za mě jakýkoliv deal z CAI je passé. Pamatuju na first class s QR z CAI do (myslím) BKK za super peníze, možná tady na CL ještě budou i lidi co to proletěli. Já to rovnou zavrhnul. Drahá a dlouhá doprava z Prahy, nutnost nocovat na místě, další peníze za vízum a v prní řadě otřesné letiště, odkud nikdy dobrovolně nepoletím. 

1 Citovat

matt napsal(a):

Tak po rokoch covidu som opäť využil “error fare” a kúpil CAI-DOH-GRU a spat s katarcami za 1150€. Letenky vystavené cez Latam, operované s Qatar B787 a B777 ( qsuites ). Už to chcelo po dlhom čase takýmto spôsobom “vyvetrať hlavu”, tak sa docela teším…ešte vymyslieť nejaký priskok do CAI a bude hotovo :)

@ Matt: Máš tú rezerváciu stále platnú? Mne zrušili leg CAI-DOH-CAI s tým, že Qatar na tejto trase nepredáva fare business ale len first - doplatok útlych 1000 €. Tak som to celé odpískal a nechal vystornovať.

0 Citovat

Lenka K. napsal(a):

Ja nad tim uvazuju uz dva dny, jestli to GRU koupit :D Dotaz - dovoli ti Latam v rezervaci vybrat sedacky?

@ Lenka k.: mne to v procese rezervácie nešlo, malo to byť údajne po úspešnej rezervácii a ticketingu možné na stránkach Qatarcov ale tam až som sa nedostal

0 Citovat

Tak to jeste asi vyckam, at si zbytecne neblokuju penize, kupovala bych pro 3.. Kazdopadne me ta Kahira naopak vyhovovala, potrebuju tam v brzke dobe letet, takze bych si spojila dva tripy. 

0 Citovat

Díval jsem se na to a nějak se ni to nezdálo. Už jen ta cena 27,2 na celý rok  je nějaká podivná a když jsem zadal let v unoru příštího roku. Tak mi to hodilo routing CAI-DOH-MAD-GRU :-). 

1 Citovat

Tak to BKK letěl i David. Taky mě to tehdy odradilo. Nocovalo se v Káhiře.

0