Vlákno sdružující akční tarify letenek v business class či first class. .

Akční letenky v byznys třídě

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

ake sú letiska MAN a DEL?

0 Citovat

UTFG

8 Citovat

Jinak k akci samotné, rozklíčoval už někdo o jaký jde tarif? Je to opravdu Basic bez vstupu do salonku? 

0 Citovat

UTFG

0 Citovat

Barney Flyer napsal(a):

@fridgy: mě by zajímalo, jak to děláš a kde to hledáš :D Nechceš to probrat u piva?:D


tak už pár let se v tom motám trochu víc, ale až nabídneš místo piva Starbucks, tak se možná ozvu :D

0 Citovat

floodland napsal(a):

Jinak k akci samotné, rozklíčoval už někdo o jaký jde tarif? Je to opravdu Basic bez vstupu do salonku? 

já mám booknuto v R a jeví se to jako standard, včetně salonku, bagů a sedaček zdarma

0 Citovat

fridgy napsal(a):

[citace="Barney Flyer"]

@fridgy: mě by zajímalo, jak to děláš a kde to hledáš :D Nechceš to probrat u piva?:D


tak už pár let se v tom motám trochu víc, ale až nabídneš místo piva Starbucks, tak se možná ozvu :D

[/citace]

Ti klidně koupím hrníček :D 

2 Citovat

TheLastBoyScout napsal(a):

[citace="floodland"]

Jinak k akci samotné, rozklíčoval už někdo o jaký jde tarif? Je to opravdu Basic bez vstupu do salonku? 

já mám booknuto v R a jeví se to jako standard, včetně salonku, bagů a sedaček zdarma

[/citace]

Že by další Finnair biz non-reclining seat, tentokrát na Východ?!

0 Citovat

TheLastBoyScout napsal(a):

já mám booknuto v R a jeví se to jako standard, včetně salonku, bagů a sedaček zdarma

tyjo, a nemáš status? já mám sedačky za poplatek 82gbp a window seat za 130gbp :D

   
0 Citovat

Barney Flyer napsal(a):

@fridgy: mě by zajímalo, jak to děláš a kde to hledáš :D Nechceš to probrat u piva?:D

 

Tady o tom psali už den předem :-)

 

https://www.fly4free.pl/forum/ma...k-ota-2024,234,173300

 

 

1 Citovat

MAN-DEL asi spadla klec:-(

0 Citovat

jojo, ale teda 100gbp voucher je hodně dobrý!! :)

0 Citovat

Dobry den

mam zakupenu letenku v biznis cez Finnair do Los Angeles.

Leti sa z Budapesti a podal infa by mal byt salonik v BUD a v LAX zadarma. Dobre tomu rozumiem? Idem 1x v biznisu.

Dakujem

0 Citovat

pokud jenv businessu i ta cast BUD-HEL , a tva letenka neni v business light, tak ano

0 Citovat

Ano cela letenka je biznis.Toto mam v poznamke.

LOUNGE ACCESS Yes, if available
1 Citovat

Tuhle cestu jsme absolvovali před měsícem a salonek jsme využili všude. Je v ceně letenky.:)

Užijte si to! 

1 Citovat

Superrrrr. Dakujem

0 Citovat

Před letem do HEL máš v BUD k dispozici salónky dva: Plaza Premium Lounge a Sky Court Lounge.

Finnair o tom příkladně informuje, když si uděláš web check-in.

0 Citovat

Dakujem za info, ktory je lepsi?

0 Citovat

Vstup do obou a poznáš!

Oba se nacházejí v sousedství i vedle divné MC lounge, kam už Nemaďaři nelimitovaně na MC World Elite od februára 2023 nemohou...

0 Citovat

obě jsou sračka :D jeden je větší ale špatný výběr druhej je moc malej ale aspoň něco tam je :D - nejhorší na nich je že jsou neustále plný a sotva člověk najde místo na sezení :(

0 Citovat

Dakujem za info.

0 Citovat

Budeš-li mít v HEL čas, tak tě tam čeká Finnair Lounge a při zpátečním letu v LAX také Oneworld Lounge na Mezinárodním Terminálu Tom Bradley. 

0 Citovat

Jakub Langer napsal(a):

Vstup do obou a poznáš!

Tohle je zajímavé téma. Je možné vstoupit do více salónků před stejným letem (kde jsou v ceně letenky)?

0 Citovat

Proč by to nešlo? Nevím, jestli je tedy myšleno salónky více společností, ale více salónků stejné společnosti jde v pohodě navštívit. Vyzkoušeno s LH.

1