Ahoj, budu psát článek na téma kreditky a lounge vstupy. Máte/využíváte někdo? Tipy, rady, podněty k tématu by se hodily  .

VIP salónky díky kreditkám

Založil ve fóru Trip reporty z letu

Za to na SAW nic.

0 Citovat

Nejaka zkusenost, jestli me na Lounge Key pusti i s kreditkou, ktera je pouze v mobilu? Plastovou jsem si bohuzel zapomnel doma. 

0 Citovat

Nepustí, kartu je nutné projet terminálem

0 Citovat

Nepustí, kartu je nutné projet terminálem

0 Citovat

Nepustí, kartu je nutné projet terminálem

0 Citovat

Nepustí, kartu je nutné projet terminálem

0 Citovat

Nepustí, kartu je nutné projet terminálem

0 Citovat

Nepustí, vyfákli mě cca před rokem, když mi pošta nestihla doručit domů novou kartu ... 

0 Citovat

V mobilní aplikaci LoungeKey je po přihlášení do účtu tzv. Digital card, což je QR kód. Ten by měl umožnit u některých salonků (nevím u kterých) vstup na tento QR kód i bez fyzické karty. Ale ještě jsem nezkoušel, tak nevím. Vždy jsem dával fyzickou kartu.

1 Citovat

Mě jednou skenovali QR kód z aplikace. Ale samozřejmě je nejjistější mít fyzickou kartu vždy s sebou. 

0 Citovat

Ano, QR kod v aplikaci lounge key na mobilu je plne funkcni a dostacujici .) 

0 Citovat

Ve Vídni mě pustili, jen si nepamatuju jestli na QR nebo spíš na klasickej google pay přes NFC.

0 Citovat

QR kód je naprosto běžný způsob přihlášení jak u LK tak u PP. Fyzickou kartu nenosím tak 1,5 roku u PP. U LK to myslím funguje kratší dobu.

0 Citovat

Pardon, co je PP? Díky

0 Citovat

priority pass

0 Citovat

Který salónek je dle aktuálních zkušeností lepší ve Vídni poctit návštěvou? Vienna Lounge, nebo Sky Lounge?

0 Citovat

Rozhodně Vienna Lounge!

0 Citovat

Inu Vienna Lounge je každopádně okázalejší. Více prostoru a snad i mírně větší výběr pochutin. 

A jak se chceš dostat do té či oné? Využití shuttle-busu mezi terminály je bezproblémové? Bez kontroly letenky?

0 Citovat

@Jakub Langer - já měl za to, že shuttle bus jde bez kontroly letenky, pletu se?

0 Citovat

Každopádně letíme s FR, takže Vienna Lounge je při ruce...

0 Citovat

Shuttle bus, pokud vím, ano, pěškobus, když nejede shuttle bus, ne. SkyLounge má jednu výhodu - je otevřen o hodinu déle.

0 Citovat

Ahoj, využil jste někdo salonku v Heraklionu? Podle lounge key appky by měl být vstup do salonku Goldair, ovšem s poznámkou non-schengen flights only. Zajímalo by mě, jestli se tam dá i tak dostat, případně na LK využít jejich druhý salonek Filoxenia (ten ale zase není uvedený v appce). 

0 Citovat

Co neni v appce LK, neni moznost tam jit. Jinak s tim prvnim salonkem zkusenost nemam, zrejme budou chtit palubni listek. 

0 Citovat

Placené vstupy LK jsou od 1.10.2023 dražší https://www.loungekey.com/octvisitfeeincrease

0 Citovat

Nevite, jak staré je toto info? Tj kdy to navýšení lounge key uveřejnil? 

0