Ahoj, budu psát článek na téma kreditky a lounge vstupy. Máte/využíváte někdo? Tipy, rady, podněty k tématu by se hodily  .

VIP salónky díky kreditkám

Založil ve fóru Trip reporty z letu

Navýšení o 3 USD na salonek platí od 1. 10. 2023.

0 Citovat

Pokud nemáš LK na přímo, ale přes banku, tak snad bude jedno od kdy to je? Bude záležet na ceníku bank, než na to zareagují. Předpokládám.

0 Citovat

U ČSOB asi zareagovali rychle 😅 teď ukazuje cenu 35 USD.

0 Citovat

CSOB Premium tu informaci uvadi v hromadnem mailu rozesilanem vcera (2.10.).

0 Citovat

Nic mi zatím nedorazilo :-D

0 Citovat

Michale, mám v hromadné korespondenci :

Salonky LoungeKey zdražují o 3 dolary

Mezi nejoblíbenější benefity k Premium Kartě patří čtyři vstupy zdarma do salonků Lounge Key. Pokud ty své už máte vyčerpané, od října 2023 zaplatíte za každý další vstup 35 USD.

0 Citovat

Prosim, jak rychle se v appce Lounge key zibrazi využité vstupy? Případně, jak rychle se to ukáže v Georgovi? Po týdnu mi to stále hlásí 8 volných vstupu...

0 Citovat

ono to tam nekdy naskakuje docela dlouho.

 

v appce lk je to pak account - visit history

1 Citovat

Tam mám právě jen loňský rok.

Možná to naskočí až na konci měsíce.

0 Citovat

Mıchal napsal(a):

Nic mi zatím nedorazilo :-D

 

Mě taky nic nepřišlo...

0 Citovat

mi riga v srpnu naskočila až na začátku října...

1 Citovat

Já mám rozpor mezi LoungeKey a Georgem. Letos na jaře jsem využil dva vstupy, každý v jiném termínu. A v těchto aplikacích vidím jen jeden, ale ne shodný. Tzn. první v jedné a druhý v druhé :D 

1 Citovat

vstup do Vienna Lounge už není možný přes Revolut? Mám 2 vstupy a v appce to vypadá takto.. do Sky se mi moc nechce


img-2643.jpeg

0 Citovat

A co je špatného na Sky Lounge?

1 Citovat

kvcr99 napsal(a):

vstup do Vienna Lounge už není možný přes Revolut? Mám 2 vstupy a v appce to vypadá takto.. do Sky se mi moc nechce

Předpokládam že to souvisí s přechodem Revolutu na Dragon pass...

0 Citovat

Bude to tak. Jsem teď ve Sky a je o hodně slabší, než Vienna Lounge

0 Citovat

Běž do KFC - pořád kuřata a kvalita konzistentní.

4 Citovat

Přišlo mi před několika týdny oznámení do Revolutu, že provádějí změny u salónku a že budu brzo informovaný o těchto změnách. Možná je to právě toto Dragon pass / Loungekey.

0 Citovat

Za to KFC by musel zaplatit. Jinak výraz o hodně slabší mě vyloženě pobavil. 

2 Citovat

Je to pořád 2. nejlepší salonek v širokém okolí. Lidi jsou asi rozežraní. 😆

0 Citovat

K tomu Revolutu jsem to dohledal. V červenci mail s informaci o přechodu z Lounge key na Dragon pass.

0 Citovat

Opytam sa to tu uz 3x. Pustia ma s neembosovanou debetkou Mastercard World (vydavatel je Revolut) do Vienna lounge-u alebo si radsej vybavit napr. zlatu Visa kreditku z Tatrabanky? Letisko VIE vyuzivam minimalne (raz za par rokov) nakolko to mam blizsie napr. do KRK, KTW, BUD, WAW...


mc-world.jpeg

0 Citovat

Když nikdo ani na 3. dotaz neodpověděl, nemůže to být tím, že to tu nikdo neví?

0 Citovat

Co takhle se opýtat přímo Revolutu, to by nešlo? MC na webu píše obecné věci a vždy dodává, že záleží na podmínkách konkrétní banky.

0 Citovat

Krátký výlet do Las Vegas, navštíveny 3 salonky. Cesta tam - PRG-ZRH-LAS a zpět:

12.10. Praha T2 - Fast Track Lounge: ráno v 7.00 šunka, uherák, asi 4 druhy pomazánek, sýry, teplá polévka, pečivo, bábovka, jogurty, teplé a studené nápoje, denní tisk. Asi hodinu jsme byly s kamarádkou v salonku samy, pak přišel 1 další host, takže to bylo velmi příjemné.

12.10. Curych - Aspire Lounge: 11.00 - 3 druhy teplých jídel, těstoviny, indické kari, polévka, obložené housky, 2 druhy zeleninových salátů, 2 druhy ovocných salátů, jogurty, banány, pomeranče, jablka, broskve, sladká buchta, teplé a studené nápoje.

16.10. Las Vegas, terminál 3 - The Club LAS: večer 18.00 - teplá jídla- masové kuličky, čínské nudle, jarní závitky, špízy, 3 druhy zeleninových salátů, teplé a studené nápoje 

1