Ahoj, budu psát článek na téma kreditky a lounge vstupy. Máte/využíváte někdo? Tipy, rady, podněty k tématu by se hodily  .

VIP salónky díky kreditkám

Založil ve fóru Trip reporty z letu

Tak to brzy vyzkouším ve Vídni. Já na debetku Visa Infinite a žena na moji KK Mastercard World Elite.

0 Citovat

Já jim tam minule vypila vše, co teče....

3 Citovat

tramin napsal(a):

Tak to brzy vyzkouším ve Vídni. Já na debetku Visa Infinite a žena na moji KK Mastercard World Elite.

Mám jen dotaz, tu debetku máte od které banky, že na ni platí salonky? U ČSOB totiž ne. Díky

0 Citovat

Visa Infinite je u Erste i CSOB.

0 Citovat

https://www.csobpremium.cz/porta...a-infinite

0 Citovat

Přesně tak, mám ji od ČSOB.

0 Citovat

OK, díky za info, nečetla jsem to, ale spolehla se na info bankéře, jsem blbá.

0 Citovat

Tramin, prosím, dejte pak vědět jak to dopadlo, přesně tohle bych potřebovala, aby fungovalo. Díky

0 Citovat

Mě to tak ve Vídni vždycky fungovalo. Vždy jsem se slušně zeptal a nesnažil se to zatajit. Je pravda, že skoro pokaždé mám štěstí na slovenskou obsluhu, ale obecně je v tomhle Vídeň asi hodně benevolentní.

0 Citovat

Visa Infinite mám léta, ale nenapadlo mě ji zkusit pro doprovod, přičemž já použiju jako obvykle MCWE. Příště to ve VIE zkusím. Maximálně mi řeknou, že to nejde...

@Jáchym: minulý týden jsem ve VIE narazil dokonce na českou obsluhu.

0 Citovat

Ta nova VISA Inf. misto MCWE od Erste by mela fungovat neomezene zdarma ve Vidni. Od CSOB VISA jen 2 vstupy zdarma.

0 Citovat

Ve Vídni, Bratislavě a v Praze na T1 má pro držitele neomezené volné vstupy Visa Infinite jen ta od od Erste. Respektive se tam jde ofiko na Loungekey, nepřijde se ale o žádný z osmi volňásků..

0 Citovat

JanaV _1 napsal(a):

Tramin, prosím, dejte pak vědět jak to dopadlo, přesně tohle bych potřebovala, aby fungovalo. Díky

Tak já můžu dát vědět, otázka, jak relevantní to bude. Vždy v takových případech záleží na konkrétní obsluze. Jeden to povolí, druhý třeba ne...

1 Citovat

Je to jako se nekoho zeptat, jestli jde jezdit po obci rychleji nez 50 km/h. Je to obchazeni pravidel? Ano. A byt tady v tomhle pripade nehrozi postih, neznamena, ze to neni nemoralni.

1 Citovat

Mám ozkoušeno ve Vídni a v Praze v salónku Mastercard. Vzali mou Erste Premier kartu a druhou Mastercard pro kamarádku. Sami mi to nabídli a jméno na kartě neřešili.

1 Citovat

Mandre napsal(a):

Tak super, jeste T2?? Kdo ma zkusenost..  neb diteti bude brzy 12 let.

Můžete si nechat v bance vystavit druhou kartu pro dítě zdarma. Bude mít stejné výhody jako karta majitele účtu tzn. všechny neomezené vstupy zdarma + volné vstupy LK. Alespoň Erste tuto možnost nabízí. 

3 Citovat

Standa pobavil. 🤣

0 Citovat

Jo, tak se jdu zítra udat, protože jsem včera v obci 57 km/h. A to je nemorální...

0 Citovat

Vtipálci jste vy. Nic takového jsem neřekl, že by jste se měli udávat. A neříkám, že sám jsem bez poskvrny.

Ale už jen to, že banky mají ve svých obchodních podmínkách, že karty mohou používat jen její držitelé je v rozporu s tím, že ji chcete propůjčit někomu jinému. To, že to dělá mraky lidí je jiná věc. Proto mě v tomhle vlákně dost baví neustálé otázky na téma, jestli může jít do salonku někdo jiný než držitel karty.

 

DenisaD napsala fajn doporučení. Pokud jde o vstupy pro rodinu, tak není nic snažšího, než požádat o vystavení další karty přímo pro spolucestujího. V případě Erste jsou grátis 2 plasty k účtu. Ke kreditce myslím dokonce 3. A i kdyby to nestačilo, tak není problém založit druhý účet, ke kterému mohou být další 2 plasty. Předpokládám, že ČSOB na tom bude podobně. A hlavně to bude bez stresu, zda do salonku dostanete zadarmo manželku nebo třeba sousedku.

3 Citovat

Vy tedy máte starosti - nejdůležitější je, aby jim tam nedošel chlast.

13 Citovat

To by se mohlo stát jedině tehdy, kdybychom letěli někdy spolu :-). Snad na to dojde. Mrzí mě, že jsem se nepřipojil do té Arménie. No až se Bič dá dohromady, tak něco vymyslíme. 
Jinak CSOB žádné další karty ke kreditce grátis s volnými vstupy nemá.

Manželka i sousedka? No pokud jsou obě hezké proč ne. Hlavně ta sousedka že ;-)

1 Citovat

Ahoj,

takže rozumím dobře, že pokud nechci erste, vyplatí se teď nejvíc KB 4 vstupy dragon + 4 vstupy na doprovodnou kartu zdarma? Versus ČSOB 4 LK bez možnosti druhé karty s dalšími 4 vstupy? (pardon, že přemýšlím jako vyčůránek :D )

0 Citovat

Nejsou u KB ty volné vstupy navázány jen na Kreditní kartu MC WE, která je dle ceníku za 550 Kč měsíčně?

Nebo ten poplatek neúčtují?

0 Citovat

Jen pro zajímavost ke KB: https://www.kb.cz/cs/podpora/pla...a-4U-Karta

V KB jsou totiž příliš tupí na to, aby napsali o vstupech do salonků přímo na stránky karet (kromě té World Elite), nebo na ně aspoň dali link na tuto stránku.

0 Citovat

Ktory salonik je lepsi v kodani, aspire alebo carlsberg aviator ?

0