Zdravím, nemáte náhodou někdo nevyužítý kód od Bookingu na 10% cash back ? Chodí to občas do emailu (mně teda často), ale zrovna když chci kupovat ubytování u kterého se to hodí, tak ho zrovna nemám. Pokud by někdo měl tak můžete poslat do zprávy, budu vám vděčný. Díky   .

Booking 10% cash back

Založil ve fóru Vyhledávače hotelů

CestovatelX napsal(a):

Odkaz funguje s VISA i s MasterCard.

 

Je během procesu rezervace někde vidět, že bude cashback vyplacen? Z minulosti už jeden přes Visa odkaz mám a myslím, že jsem ho při tvorbě rezervace viděla. Teď ale nikde zmínku o cashbacku nevidím.

0 Citovat

Mám dojem, že je výše cashbacku zmíněná před potvrzením, kde je rozpis cen a slev.

1 Citovat

7CQ3XN6GFC do 4.8.

0 Citovat

Díky.

0 Citovat

Je úsměvné, jak tady Audit čeká, aby vyzobal veškeré kódy a nenechal je i jiným. Ale to jsou prostě čecháčci...

 

PS: Já kódy nepotřebuji, jen je občas sdílím.

0 Citovat

😂🙈

0 Citovat

to Kimble gratuluji k prvnímu příspěvku na Cestujlevne. Prostě uplakaný čecháček...

 

PS: Tak zase se ozvi za 7 let....

0 Citovat

By mě zajímalo, jestli si vede evidenci v Excelu, že to ví přesně? 😃

0 Citovat

Hned jsme viděli, že? Honem za kódem a ona je to kritika. Zklamaní. :/ Ne, opravdu je nebudu sdílet v těchto vláknech, kde jsou žebráci jako vy.

 

PS: Českého buránka většinou poznáte tak, že začne někomu z fleku tykat.  :*

2 Citovat

Mandre samozřejmě to samé. Ale to je prostě ČR. Občas zapomínám, že to jsou prostě žebráci 21. století. Bláhová myšlenka nasdílet kódy veřejně do vláken.

Ridder: Stačí projet vlákno a během minuty to je jasné. Ale porozuměním takovému textu je otázka čtvrté třídy. Tak aspoň teď víš, kde zapracovat. 😊

Ridder, Mandre, Audit: nehráli jste v Českém snu? 🤔

 

Dál komentovat netřeba, ať si každý normální člověk udělá obrázek sám. 

1 Citovat

Kimble napsal(a):

Je úsměvné, jak tady Audit čeká, aby vyzobal veškeré kódy a nenechal je i jiným. Ale to jsou prostě čecháčci...

 

PS: Já kódy nepotřebuji, jen je občas sdílím.

zajimave člověk navštíví žebráci vlákno a diví se ze se tam zebra. A ještě svůj údiv podpoří cechackovstvim na českém webu. Nuze hloupí cechacek :)))

2 Citovat

to Kimble. Jestli ti jako žebrák připadá někdo, kdo má vilu na Floridě a ve Španělsku, tak to potom jo.

Teď už jsi se stal členem žebracího fóra, máš už 3 celé příspěvky. :-)

0 Citovat

Kimble napsal(a):

PS: Českého buránka většinou poznáte tak, že začne někomu z fleku tykat. 

...

Ridder: ... Tak aspoň teď víš, kde zapracovat. 😊

...

Dál komentovat netřeba, ať si každý normální člověk udělá obrázek sám. 

0 Citovat

Kimble napsal(a):

... Ale to je prostě ČR. Občas zapomínám, že to jsou prostě žebráci 21. století. ...

Ridder, Mandre, Audit: nehráli jste v Českém snu? 🤔

Vždyť tento web je založený na snaze cestovat levněji (má to i v názvu) a sdílení informací, které k tomu povedou (samozřejmě jsou tu i další informace). To by se stejně mohlo kritizovat třeba hledání chybových tarifů nebo bezplatných vstupů do salonků. Ale holt někdo je arogantní hlupák a ještě to musí dát o sobě vědět...

0 Citovat

Samí chudáčci. Vila na Floridě a žebrá? To je ještě smutnější. Ostatně z práce vím, že tohle jsou většinou ti největší škudlilové přes mrtvoly. Každopádně díky za reakce, já se s vámi loučím a jdu to sdílet dál. Já tu vilu narozdíl od vás opravdu mám. O to mi to přijde bizarnější. :D Ňufík gg.bn ani neví, co to to čecháčkovství ani je, ale když už to tu viděl, tak proč to nesdílet! Jediná moje chyba je, že jsem se zastal těch lidí, co ty kódy opravdu využijí a usnadní jim to náklady na cesty, studenti např. Nedošlo mi, že hádat se s pitomcem v diskuzích člověka ponižuje na jeho úroveň.

Dno české společnosti v přímém přenosu. Bye bye nuly. Každopádně díky, jak říkám, už tím bavím další!

PS: Když si kleknete a budete prosit, seženu vám kódy. Tuším, že vy byste pro ně udělali vše. :*

0 Citovat

Nemá někdo navíc promokod na 10% potřeboval bych jej využít na rezervaci za cca 70-75 tisíc. Diky moc

0 Citovat

Napiš Kimble soukromou zprávu, ten jich mívá vždycky dost 

2 Citovat

@Kimble: Audit ale nežebral, jen využil příležitosti. Evidentně sem chodí častěji než ti žebrající (možná studenti), tak to chytnul víckrát. Někoho holt škudlení baví (i když má třeba i dost peněz), někdo musí co nejvíc šetřit, když chce víc cestovat a někoho to nebaví nebo to nepotřebuje. Proč ale za to kritizovat? Jinak teda dobrý myšlenkový průjem.

2 Citovat

to Kimble

Devizou bohatých je, že si můžou dovolit šetřit tam, kde ty si musíš dokazovat, že na to máš.

Pokud jsi to nepochopil, tak si z toho nic nedělej a zkus to sdílet. 😁

2 Citovat

Kimble: tak tedy prosím na kolenou o slevový kód. Řeším ubytko na Maui a pro mě přijatelné vychází nejlevněji na 900 dolaru noc. Tak ještě jednou moc prosím o slevicku.


A dále poprosím o vysvětlení pojmu cechacek.

jinak hadas se tu sám se sebou. Schizofrenie?

0 Citovat

Ahoj, kdyby měl někdo volný kod budu rada:).. děkuji 

0 Citovat

booking se rozhodl, že když nic nepotřebuju, tak to bude sázet. Další k využití:

 

MRWC29HKBZ

 

P.S. dřív chodili i do mailu i do appky, teď jen v appce

0 Citovat

Další kód platný do 26.7.2023

F47ERUHYWZ

0 Citovat

Nalezeno v cestovatelské skupině. 0 Kč sleva...


363404350-10228999983160073-4295714016350224836-n.jpg

0 Citovat

Kód, který nevyužiji, trvanlivost do 9.8.2023

Z6BEHDTR3K

0