Zdravím, nemáte náhodou někdo nevyužítý kód od Bookingu na 10% cash back ? Chodí to občas do emailu (mně teda často), ale zrovna když chci kupovat ubytování u kterého se to hodí, tak ho zrovna nemám. Pokud by někdo měl tak můžete poslat do zprávy, budu vám vděčný. Díky   .

Booking 10% cash back

Založil ve fóru Vyhledávače hotelů

Dnes mi přišel kód využitelný do 8.8.2023.

XB4XPD38TE

Napište prosím když využijete.

0 Citovat

Dobrý den,

nemel by někdo, prosím, kód na cashback, který nevyužije? Prosím kdyžtak do zprávy. 
Moc děkuji. :)

0 Citovat

Ahoj, 

mám kód platný do dnes. V tuto chvíli neužiji, tak posílám dále: 

TDUTQQHY3C

 

;-)

0 Citovat

Už někdo využil. :(

kdyby, prosím, někdo měl navíc, tak budu rád do SZ. 
Moc děkuji. :)

0 Citovat

Bacha na to, co jsem četl, tak kód platný do např. 21.8. znamená, že je platný do 20.8. 23.59h.

Pokud je to jinak, tak mě vyveďte z omylu.

5 Citovat

NC5M2U3237

Do 9.8

0 Citovat

Už po 17 minutách fuč. Kdyby ten, kdo to využil, alespoň napsal. 😁

Stále tedy sháním. 

Děkuji. :)

0 Citovat

CestovatelX napsal(a):

Bacha na to, co jsem četl, tak kód platný do např. 21.8. znamená, že je platný do 20.8. 23.59h.

Pokud je to jinak, tak mě vyveďte z omylu.

Je to pravda, osobne vyzkouseno uz vicekrat.

0 Citovat

Q2164WNBKV

do 25/8

0 Citovat

Diky.

0 Citovat

Ahoj, moc prosím, kdyby měl někdo ještě kod, o zaslání do SZ, rodiče měli na zítra objednané přes booking ubytování u Baltu a teď o půlnoci jim přišlo storno, prý kvůli vadné kanalizaci. Na help lince nám to 3x položili, potřebujeme něco objednat, a vše je teď už skoro za dvojnásobek, což nevíme, jestli booking proplatí

0 Citovat

Ahojte ak by som mohol poprosiť niekto kupón do SZ ? Ak nevyuzijes bol by som veľmi vďačný. Na oplátku keď budem mat ja a nevyuzijem ozvem sa ti ako prvému. Ďakujem 

0 Citovat

S32FXRRDD7, napíš keď využiješ

0 Citovat

Už někdo využil a zase nenapsal. :-(

0 Citovat

Keď je niekto hnilý sa registrovať alebo napísať, že využil, ďalšie kódy už nebudem pridávať. Kto kód potrebuje, nech si sem napíše a keď budem mať, rád pošlem. Momentálne mám úrodné obdobie s cca 2 kódmi týždenne.

5 Citovat

Tak, když budete mít ještě do konce týdne a budete tak hodný, tak prosím písněte. Děkuji. 

0 Citovat

Mě by se taky jeden přidal, ale nemám šanci hrát zdejší loterii. Na to nemám čas. Kdyby ale někdo poslal do SZ, tak rozhodně poděkuji...

0 Citovat

Naco zverejnovat kody verejne? Staci ked drzitel kodu da echo, clovek mu napise a nasledne prispevok zmaze.

4 Citovat

Bohužel sem chodí spousta lidí ''z venku'' co si kód prostě zkopírujou a nazdar :D 

3 Citovat

Tak to běžné dělají na polském fly4free. Kód do SZ.

2 Citovat

Však já už jsem tady taky daroval voucher od TAP přes SZ...

0 Citovat

cauko, taky vyhlizim nejaky ten kodik, pisni ;)

0 Citovat

Vybírám ubytování.Pokud by mi někdo poslal kód do SZ, určitě nezapomenu poděkovat.

0 Citovat

Z6RFYTFP8G do 19.8. 

0 Citovat

Ahoj cestovatelé. Nemáte, prosím, k dispozici volný slevový kód na booking.com? Pokud jste ochotni poskytnout, prosím o zaslání na tel. 724 644 206. Předem děkuji. Tomáš.

0