Zdravím, nemáte náhodou někdo nevyužítý kód od Bookingu na 10% cash back ? Chodí to občas do emailu (mně teda často), ale zrovna když chci kupovat ubytování u kterého se to hodí, tak ho zrovna nemám. Pokud by někdo měl tak můžete poslat do zprávy, budu vám vděčný. Díky   .

Booking 10% cash back

Založil ve fóru Vyhledávače hotelů

Edit: Již udáno!

Ahoj,

mám další kód na 10% zpět. Použitelný do 23.8.

Kdo bude mít zájem ať napíše do sz.

0 Citovat

Dobrý večer,  pokud by jste měl někdo kód,mohu poprosit do sz.Moc děkuji 

Mirek

0 Citovat

Dobrý den, měla bych zájem o 10% kód od Bookingu. Budu velmi ráda, když mi ho pošlete do soukromé zprávy, pokud máte nějaký, který nevyužijete. Předem Vám děkuji.

S přáním pěkného dne

Karolína

0 Citovat

Taky mi jeden kód přišel - napište SZ a pošlu. Je do zítra 25.8. :)

UPDATE: udáno :)

1 Citovat

jupíí, využila jsem od Aguera, ale využiju klidně i ještě jeden ;)

0 Citovat

Ahoj, kdyby měl někdo volný kód a byl ochotný ho poslat třeba přes SZ, budu moc rád :-)

Děkuji 

0 Citovat

Kdybyste náhodou měli někdo kód, budu moc vděčná. Děkuji!

0 Citovat

taky pripadne poprosim do SZ. dekuji moc

0 Citovat

Posielam kod na 10%, vyuzitelny dnes

NYFVMYXYZV

1 Citovat

12 minut a stejně jsem nestihla :)

0 Citovat

Využito, díky :) 

1 Citovat

G1U1VK68DZ

do 26.08.2023

1 Citovat

OLMC1: využito, díky :)

1 Citovat

potrebuju dneska nutne jedno ubytovani zabookovat, poslete mi prosim kod do zprav :) :) :)

0 Citovat

Myslím, že to tady potřebuje víc lidí

6 Citovat

To věčné pošlete mi kód, potřebuji ho je poněkud únavné. Když ten kód mám a nevyužiju ho, nabídnu ho tu a podobně to asi udělá většina lidí na tomhle fóru. Ale že by sem někdo dal kód na základě pošlete mi kód, potřebuji ho , o tom si dovolím hodně pochybovat. Možná tak 1 ze 100...

3 Citovat

Nemohu než souhlasit - navíc i když nějaký mám, tak nemám kapacitu všem potencionálním zájemcům psát soukromé zprávy a zjišťovat, zda stále mají zájem či nikoliv...

 

Pokud mám, postnu příspěvek a kdo si napíše, ten ho má...

2 Citovat

jeste se zeptam zkusenejsich. kdyz to zkousim napr. pres banku, kdy je od ni cashback, tak nikde nevidim volbu vlozit kod. to je asi schvalne ze ?

0 Citovat

WZ31HVHFFB plati do 7.9.

0 Citovat

mil.maccza napsal(a):

jeste se zeptam zkusenejsich. kdyz to zkousim napr. pres banku, kdy je od ni cashback, tak nikde nevidim volbu vlozit kod. to je asi schvalne ze ?

no hlavne pri prokliku z banky (napr.ČS) je vyssi cena, nez bez, o cene v appce ani nemluvim.

0 Citovat

misog napsal(a):

WZ31HVHFFB plati do 7.9.

 

super, diky moc, vyuzito

0 Citovat

Mandre napsal(a):

[citace="mil.maccza"]

jeste se zeptam zkusenejsich. kdyz to zkousim napr. pres banku, kdy je od ni cashback, tak nikde nevidim volbu vlozit kod. to je asi schvalne ze ?

no hlavne pri prokliku z banky (napr.ČS) je vyssi cena, nez bez, o cene v appce ani nemluvim.

[/citace]

vzdycky zkousim vsechny kombinace, v tomto pripade byla cena porad stejna, at uz z apky z prokliku z unicredit i csas. ale z unicredit by mi dalo jeste cashback 4% jenze nebylo kam vlozit kod

0 Citovat

slevy se nesčítají = 4% Unicredit + 10 % kód

0 Citovat

Míša K. napsal(a):

Nemohu než souhlasit - navíc i když nějaký mám, tak nemám kapacitu všem potencionálním zájemcům psát soukromé zprávy a zjišťovat, zda stále mají zájem či nikoliv...

 

Pokud mám, postnu příspěvek a kdo si napíše, ten ho má...

Mne zase viac vyhovuje, keď si kód diskutér pýta. Ak mám, a diskutéra na základe užitočnosti jeho cestopisov vo fóre alebo cestopisov vyhodnotím ako seriózneho, pošlem mu kód v SZ. Doteraz mi každý do pár hodín zaďakoval a odpísal, či kód použil alebo nie. Ak vo fóre napíšem, že mám kód, môže mi prísť niekoľko žiadostí o zaslanie kódu.

1 Citovat

Ahojte nemate niekto kód na Booking prosim Vás? :D Zajtra odlietame na Rhodos, a este nemam zabookovane ubytko - tak velmi by mi to pomohlo. Ak mate niekto, tak pls. do sukromnej správy, aby niekto iny to nevyuzil. VOPRED DAKUJEM

PS: Ak mi niekto posle rovno 2 kódy, tak som ochotny vymenit to za 100,- USD voucher na United Airlines.

1