Zdravím, nemáte náhodou někdo nevyužítý kód od Bookingu na 10% cash back ? Chodí to občas do emailu (mně teda často), ale zrovna když chci kupovat ubytování u kterého se to hodí, tak ho zrovna nemám. Pokud by někdo měl tak můžete poslat do zprávy, budu vám vděčný. Díky   .

Booking 10% cash back

Založil ve fóru Vyhledávače hotelů

Platný do úterní půlnoci: EGMTDGTVCH

0 Citovat

Ahoj vespolek, kdyby se chtěl někdo podělit o promo kód, budu rád. Ideálně do SZ. 
Sydney i s dětmi je za ranec 😂
Předem dík 👍

0 Citovat

také bych i povícero kódů využil, cesta parky USA, děkuji

0 Citovat

Mě se líbí, jak tady ten jeden Ferda se snaží všem vnutit, že je špatný jak to tady funguje. Přitom to jeho aukční vlákno zatim nikdo nevyužil, a slečna která chtěla protislužbu, tak ten kód pravděpodobně suší doteď, protože se zřejmě nikdo neozval :D

Prostě 99 % lidem je to úplně jedno jestli to je zadarmo, a kdo to využije. Smiř se s tim :D

5 Citovat

Ahoj, take bych poprosil o jeden promo kod do soukromé zprávy, dekuju 

0 Citovat

Bobski napsal(a):

Mě se líbí, jak tady ten jeden Ferda se snaží všem vnutit, že je špatný jak to tady funguje. Přitom to jeho aukční vlákno zatim nikdo nevyužil, a slečna která chtěla protislužbu, tak ten kód pravděpodobně suší doteď, protože se zřejmě nikdo neozval :D

Prostě 99 % lidem je to úplně jedno jestli to je zadarmo, a kdo to využije. Smiř se s tim :D

 

Sorry, ale já žádný svoje vlákno nemám. Ale v pohodě. Až budu potřebovat kód já, tak určitě využiji žádost o kód za peníze a nebudu žebrat. Každej je ale jinej a chápu, že spousta lidí chce mít vše zdarma a radši sockuje a doufá, že něco se jim podaří chytit. Tohle vlákno sleduju jen pro srandu, abych viděl, jak jsou nějaký lidi fakt drzý, že si založí účet jen aby požádali o kód. A svojí blbostí jsem doufal, že tenhle blbej systém by se mohl změnit.

0 Citovat

A proč to měnit, když se tady střetla nabídka a poptávka? Hlavně já na tom žádný sockování nevidim, spíš jenom vychcanost z druhý strany, jak něco zpeněžit. :) 

4 Citovat

10% zpět: DHH8QSG5FX

Platný do 6.10., ale pochybuji, že tu tak dlouho vydrží :) 

1 Citovat

lidi, za co vam ty kody chodi ? mam booking ucet uz hodne dlouho, nespocet cest, ale nikdy mi zadny kod neprisel do mailu

2 Citovat

Vo svojom profile na bookingu nadstav:
emailová komunikácia-emailové upozornenia-spravovať odmeny-zapnúť.

Ak jeden potrebuješ, pošli SZ, platí dnes do polnoci

4 Citovat

mil.maccza napsal(a):

lidi, za co vam ty kody chodi ? mam booking ucet uz hodne dlouho, nespocet cest, ale nikdy mi zadny kod neprisel do mailu

Já si hlavně myslim, že spíš to chodí když člověk dlouho nic nebookoval, je to asi víc motivace než odměna.

2 Citovat

Tiež si myslím, že je to viac motivačné. Na bookingu rezervujem naozaj veľa a naposledy som dostala kód asi minulý rok. Sestra skoro nič a dostáva pravidelne. 

0 Citovat

Ano, je to tak. Já i přítel máme založené na bookingu 2 účty a kódy nám chpdí oběma pravidelně na ten, který nepoužíváme:-)

1 Citovat

Me nikdy neprislo nic a jsem spis prumerny uzivatel. Zkusim zalozit dalsi ucet🤷

0 Citovat

Na Bookingu mám účet hoodně dlouho, mám Genius 3, rezervuji často. Za celá ta léta mi přišel jediný kód... Zkusím příležitostně založit další účet, který nebudu používat. Třeba mi na něj nějaký kód sem tam pošlou.

1 Citovat

ja to mam presne opacne, zvycajne cca mesiac po checkoute pride kod a na nepouzivany ucet nechodi nic

 

0 Citovat

Mám na bookingu 2 účty, jeden používám hodně často, druhý vůbec. Nechodí nic ani na jeden……. 

0 Citovat

Tak tentokrát bych potřebovala já, snad má nějaká dobrá duše za moje sdílení do zprávy. Díky.

 

edit: booking vyslysel sam od sebe moje prosby :D a kód právě dorazil

0 Citovat

Já si založil díky tomuhle vláknu druhý účet, nebookoval jsem tam nic ale občas tam dám něco vyhledat :D  A za 2 měsíce 0 kódů :( 

0 Citovat

Tiež sa mi zdá že kód chodí iba po absolvovanom ubytovaní

0 Citovat

Ubytování beru tak 3x za rok, kód mi chodil tak za 1 - 2 měsíce, od té doby, co ho dávám k dispozici sem, my chodí nějak často. Od srpna mi jich přišlo už 7...

A tady ten nejnovější: TSQBNRRSM2

Platnost do 8.10.

3 Citovat

Dnes mi doslo na mail, ze ziskavam odmenu. Tesil jsem se na kod, ale ejhle, nabidlo mi to pouze, ze si mohu stahnout vyhodnou aplikaci, kterou ovsem uz mam. Prehledl jsem neco?

0 Citovat

Kdyby mi někdo poskytl ještě jeden kód do SZ, budu vděčný a rád poskytnu zpět, až nějaký od Bookingu dorazí. Díky 

0 Citovat

Váš promo kód pro získání 10 % zpět:  KA982A76EA

Platí do 21.10.23

 

0 Citovat

Kód platný do 10.10.23

1314VGTTCS

0