Zdravím, nemáte náhodou někdo nevyužítý kód od Bookingu na 10% cash back ? Chodí to občas do emailu (mně teda často), ale zrovna když chci kupovat ubytování u kterého se to hodí, tak ho zrovna nemám. Pokud by někdo měl tak můžete poslat do zprávy, budu vám vděčný. Díky   .

Booking 10% cash back

Založil ve fóru Vyhledávače hotelů

Ráda věnuji kód který nevyužiju, platí do dnešní půlnoci .. podělím se s někým kdo na fóru aktivně přispívá, napiš do zprávy  ..

Edit : tak už je pryč ☺️

 

3 Citovat

Tak jsem vytěžil svůj první cash back na Bookingu.

Překvapení čekalo v jeho realizaci.

Připsáno 22.10. 2023 - expirace 22.12.2023.

Pecka je však v jeho využití - voucher lze uplatnit pouze na rezervaci produktu, které budou využity v období 18.12.23 - 22.12.23.

Voucher lez uplatnit pouze na následující produkty- lety.

Teď mám obdržet další voucher a myslím, že to bude poslední realizace voucheru na Booking.

 

Pokud je teda zájem, přenechám voucher na nákup letenek na termín:

18.12.23 - 22.12.23.

:-)))))

 

0 Citovat

Mám kód na slevu.

Jen bych chtěl poprosit, aby ho rychle využil největší frajer tady odsud a jako obvykle ani nedal vědět, že ho použil, ať to případně můžou zkoušet ještě nějaký další cvoci. Pak někdy můžete třeba dát vědět, kdo jste na tom tak blbě, že jste ten kód zkoušeli.

Díky moc.

Tady je ten kód: DNERB (uděláme to trochu složitější, je to rozdělený na dvě části, tak to hlavně nezapomeň spojit) KVC5X

0 Citovat

Využito. Moc děkuji

0 Citovat

Edit: využito

Nabídka do dnešní půlnoci, klasika 10% kreditů zpět. Booking se v mém případě zjevně probral, cca třetí nabídka za necelé dva měsíce po několika letech půstu.

Věnuji aktivně přispívajícímu členu zdejší komunity, zájemci do pošty.

0 Citovat

do 3.11.: CD259DVD1D

2 Citovat

kod CD259DVD1D je uz pouzity. mate niekto este dalsi ? vopred dakujem

0 Citovat

Teď došlo emailem. Nezkoumal jsem, jestli to zvýší cenu nebo má nějakej háček. https://www.csobpremium.cz/porta...dium=email

1 Citovat

Do 4.11. 8GPXVWG1WQ 😉

0 Citovat

Využito. Děkuji moc.

0 Citovat

dekuji josefkra

0 Citovat

ahojky, neposles mi prosim prosim kodik do zpravy?:)

0 Citovat

Ak by mal niekto kód, ktorý nepotrebuje, využil by som ho (PM).

Vopred ďakujem.

0 Citovat

Hanka K, lucii.cr, P_P, hugonovak..... těm to pošlu, až kód dostanu 🍀😊👍

3 Citovat

Ridder napsal(a):

Teď došlo emailem. Nezkoumal jsem, jestli to zvýší cenu nebo má nějakej háček. https://www.csobpremium.cz/porta...dium=email

Ja jsem to zkusila, protoze jsem si tesne predtim delal rezervaci do hotelu pres mobilni aplikaci a hotel ma na stejny termin jeste volne stejne pokoje. Bez CSOB Premium zvyhodneni mi to vyslo levneji, protoze tam byla takova ta "cena jen pro mobilni aplikaci" plus genius sleva, zatimco odkaz z CSOB vede jen na web a tam i po sleve (resp. se zapoctenim toho, co jako budou nasledne vracet) to vyslo o neco drazsi. Jeste navic bych asi musela platit tou kartou, zatimco jinak si muzu vybrat kartu k uctu v EUR, kde mam vyhodnejsi kurs, zatimco takhle by me banka jeste stahla na vymene na Kc. Takze pro me nepouzitelne.

2 Citovat

DN1PD61QGY     do 7.11.

0 Citovat

Hezký den, nemáte někdo prosím promo kód k dispozici?

Až budu mít já, ráda pošlu na oplátku. :) 

0 Citovat

Ahoj,

mohu poprosit o promo kód na pm? Jakmile budu mít jiný svůj, dám jej též k dispozici. Předem děkuji za ochotu a vstřícnost.

0 Citovat

Čau, potřebuji několik kódu, čeká mě dlouhá cesta, budu bydlet na více místech a nechci tolik utrácet. Pošlete mi je rovnou do soukromý zprávy, nestíhám to tu sledovat a někdo by mi to sebral.

4 Citovat

zelenblbec: Tak na tebe tady kazdej opravdu cekal...az nam das prikaz poslat kod do zprav...jedine dobre, ze ti to tu nekdo sebere, ty arogantni deb*le :) 

7 Citovat

Zelenbuben napsal(a):

Čau, potřebuji několik kódu, čeká mě dlouhá cesta, budu bydlet na více místech a nechci tolik utrácet. Pošlete mi je rovnou do soukromý zprávy, nestíhám to tu sledovat a někdo by mi to sebral.



Na pána :D

8 Citovat

Já spíš myslím, že to sem dal někdo ze zdejších vtipálků jako reakci na žebrání nově příchozích o kódy …..

4 Citovat

Naděždo Konstantinovno??? :-))

4 Citovat

Také mi to připadá jako recese, protože má na profilové fotce Zelenského. 

2 Citovat

Mám navíc pár kódu, pokud má někdo zájem, pošlete mi zprávu, na ceně se domluvíme. Žebráci, nepište mi, zdarma Vám nic nedám.

P.S. Obyvatelům Gazy taky už nic neprodávám.

4