Zdravím, nemáte náhodou někdo nevyužítý kód od Bookingu na 10% cash back ? Chodí to občas do emailu (mně teda často), ale zrovna když chci kupovat ubytování u kterého se to hodí, tak ho zrovna nemám. Pokud by někdo měl tak můžete poslat do zprávy, budu vám vděčný. Díky   .

Booking 10% cash back

Založil ve fóru Vyhledávače hotelů

Tak to je dobré vědět pro příště. Trochu jsem nad tím spekuloval.

0 Citovat

Prosim nema nekdo navic kod? Do sz dekuju.

0 Citovat

EDIT: KÓD ODOSLANÝ

Mám kód na booking, 10%, minimálna hodnota rezervácie 50 eur, platnosť do 30. 11. (t. j. treba využiť do 29. 11.).

Nevyužijem ho, tak ho ponúkam nejakému aktívnemu prispievateľovi (ideálne aj zo zaniknutého fóra AL). Ak máte záujem a spĺňate uvedené, pošlite PM.

2 Citovat

Niekto prosim vas kod ? piste mi do spravy, dakujem :) 

0 Citovat

Mám kódík platný do zítřka (včetně).

Poskytnu do zpráv tomu, kdo je zde aktivní, nebo tomu, kdo mi poradí, jak zařídit zakoupení lístku na fotbal - AC Milán bez překupníka. :-)

2 Citovat

Pisal som vam spravu :) 

0 Citovat

Mandre napsal(a):

Prosim nema nekdo navic kod? Do sz dekuju.

Odeslaný do zpráv

2 Citovat

Ahoj, taky by se mi zrovna nějaký kod hodil, moc děkuju :D

0 Citovat

ahoj, pokorně se ptám: nemá někdo kód a nijak ho nevyužije? budu moc vděčný :-) moc díky a mějte se fanfárově :D

0 Citovat

WRV1PE3TWN

Platí už jen dnes

0 Citovat

moc děkuji, někdo byl však už rychlejší 

 

0 Citovat

Zdravím všechny.K tomu cash backu na Bookingu dává nově ještě ČSOB 10 procent dolů na Bookingu ,ale musíte mít jejich debetku ( vstupy do salónků + pojištění+ jiné),na cestách celkem využíváme.

0 Citovat

Prosím o prominutí...oprava: CREDITKU...

0 Citovat

souhlas, to má čsob super novinku :-)

0 Citovat

rolfi napsal(a):

Zdravím všechny.K tomu cash backu na Bookingu dává nově ještě ČSOB 10 procent dolů na Bookingu ,ale musíte mít jejich debetku ( vstupy do salónků + pojištění+ jiné),na cestách celkem využíváme.

jakoze to jde kombinovat? Problem je, ze pres ten odkaz to jde na web a ne do appky, kde jsou lepsi ceny vetsinou.

0 Citovat

Ono všeobecně přes tyto odkazy, nebo třeba přes prokliky Lufthansy (míle) jsou občas některá ubytování dražší, než přes standardní link. Někdy ty rozdíly jsou obrovské, někdy žádné.

0 Citovat

Jinak teda potvrzuji, ze ten 4% Cashback v Georgi zafungoval dobre i v kombinaci slev “mobile only + black friday + Genius3” 

0 Citovat

Kód na 10% cashback platný do dnešní půlnoci:

A8YHP9C8XS

1 Citovat

Využité, ďakujem. 

0 Citovat

Edit: poslano nejrychlejsimu zajemci.

10% cashback

Plati jeste dnes a zitra.

Odeslu pres SZ aktivnim clenum fora CL.

0 Citovat

Zdravim, ma prosim vas niekto 10% zlavu, kod ? :) dakujem

- najlepsie do spravy

0 Citovat

XN67A31AED - do dnešní půlnoci

1 Citovat

@eva1234 moc děkuji, využito 

2 Citovat

BHM3YWE6RW

do dnešní půlnoci.

 

0 Citovat

Prosim pokud by mel nekdo kod o zaslani do SZ. Mockrat diky!

0