Zdravím, nemáte náhodou někdo nevyužítý kód od Bookingu na 10% cash back ? Chodí to občas do emailu (mně teda často), ale zrovna když chci kupovat ubytování u kterého se to hodí, tak ho zrovna nemám. Pokud by někdo měl tak můžete poslat do zprávy, budu vám vděčný. Díky   .

Booking 10% cash back

Založil ve fóru Vyhledávače hotelů

ahoj,

   mel by prosim nekdo do SZ kod na booking, ktery nevyuzije? delam rezervaci pro 12 lidi na 7 dni..:)

   moc dekuji Jirka

0 Citovat

828Q7UT6D1

Nabídka trvá do 11. prosince 2023

 

0 Citovat

Bohužel ho už někdo vyuzil:(nemáte prosím jeden do SZ?:)

0 Citovat

Chtel bych podekovat za zde predlozeny kod, bohuzel uz nevim presne kym, ktery jsem vyuzil, a prinesl mi krasnych 45e na dalsi ubytovani. Dekuji.

Sice mi nikdy za ty roky jeste zadny kod neprisel, ale pokud by se postestilo a zrovna ho nevyuzil, rad ho zde poskytnu.

 

edit: dohledal jsem, konkretne dekuji misog

0 Citovat

Kód na 10% cashback platný do zítřejší půlnoci:

2BMQ2SQM7V

0 Citovat

Využito moc děkuji!;)

0 Citovat

Do dnešní půlnoci:

K654CMHRQF

0 Citovat

Diky moc

0 Citovat

Ahoj, kdybyste někdo měli kód a byli ochotni ho poslat do SZ, byl bych moc rád :-)

Chystáme se s ženou na Tenerife a trochu by nám to spravilo rozpočet :-)

Díky moc

Slůně

0 Citovat

DQ8A4UKU2C

0 Citovat

Bohužel již někdo použil,nemáte někdo další nejlépe do SZ? dekuji:)

0 Citovat

[citace="Jiri Sindelar"]

Bohužel již někdo použil,nemáte někdo další nejlépe do SZ? dekuji:)

SZ

 

0 Citovat

našel by se někdo prosím, kdo mi pošle kód do SZ?

0 Citovat

ahooj, ak by este niekto mal kod, budem vdacna 🙏

0 Citovat

Má někdo prosím jeden kód na víc? Prosím pošlete mi ho do soukromé zprávy. Místní supi se na tom jinak smlsnou.

 

Můžete se podívat na můj cestopis. Z dalších cest je též plánuji tvořit. Takže věřím, že budu přínos pro stránky. 

 

Děkuji

0 Citovat

Tomy Haky promiň, ale už jsem se domluvil s tou holkou nad tebou, můžu ti říct, že ta fakt umí být vděčná (jestli víš, co tím myslím...)

0 Citovat

Tomy, kámoš mi řekl, že ta frajerka kouše, tak jsem ho radši poslal tobě v SZ. Užij ho dobře.

0 Citovat

Tomy neodpovídá, takže kód hodím i sem, pro supy.

X9MMQTEXGB

0 Citovat

Ahoj, nemáte někdo prosím kód do zprávy? Teď aktuálně rezervuji více ubytek, takže booking mne přestal zásobovat :) věřím, že v novém roce budu moct opět oplatit.

0 Citovat

NQZ9UDTQWX

0 Citovat

ahoj, máte prosím ještě někdo kód na Booking do zprávy? zrovna bookuji Portugalsko pro rodinu na léto. Cestuji často a kódy mi chodí cca 1x za 3 měsíce, tak rád příště oplatím. Děkuji, Ondra.

0 Citovat

BP1UCWN2FK

  • Pro získání této odměny je nutné vytvořit jednu rezervaci v hodnotě minimálně € 50
  • Maximální výše odměny je € 100
1 Citovat

Kod od Pajadin je jiz opet bohuzel vyuzit :(

Kdyby náhodou někdo měl kód do SZ, ráda se podělím poté taky.

0 Citovat

^ Ahoj, můžu poprosit, jestli je ještě volný? Děkuju 🙂

0 Citovat

EDIT: využito

10% cashback platný do dnešních 23:59

Zájemci piště SZ, posílám pouze aktivním uživatelům CL.

0