Zdravím, nemáte náhodou někdo nevyužítý kód od Bookingu na 10% cash back ? Chodí to občas do emailu (mně teda často), ale zrovna když chci kupovat ubytování u kterého se to hodí, tak ho zrovna nemám. Pokud by někdo měl tak můžete poslat do zprávy, budu vám vděčný. Díky   .

Booking 10% cash back

Založil ve fóru Vyhledávače hotelů

Je zajímavé, že od června nepřišel žádný kód. Přitom 01-06/2023 toho chodilo docela dost.

Chtěl jsem nabídnout kódy: Hanka K, lucii.cr, P_P, hugonovak

Ale nic 🤷

1 Citovat

Ahoj, nemel by nekdo prebytecny kod? moc dekuji

0 Citovat

Našel jsem v mailu- 3ZKHG9GH2T

0 Citovat

Nefunkcni, mozna mi ho nekdo vyfouknul. I tak diky za snahu :)

0 Citovat

WPV9R6V5EP

0 Citovat

Pouzito. Diky moc  

1 Citovat

WEA92FT2HW

0 Citovat

Vdaka, vyuzite

1 Citovat

Zdravím, neměl by prosím někdo aktuální kupón? Plánuji rezervaci v USA na příští rok, tak by se sleva hodila. Případně prosím do SZ. Díky

0 Citovat

ahoj, najde se prosím někdo, kdo by mi poslal kód do zprávy? rád oplatím, jak mi po novém roce taky něco naskočí, děkuji

 

0 Citovat

Do dnešního dne mám kód na 10 % slevu, kdyby měl někdo zájem. 😊

1 Citovat

Kód jsem poslala prvnímu člověku, který se ozval, ale bohužel se potom už vůbec neozval a kód do teď nevyužil. Tak dávám sem, kdyby náhodou ještě někdo využil TP97WQ1M8U

2 Citovat

Děkuji, využito.

1 Citovat

HB2PFSCE2B DO 1.1.24,takže asi dneska do půlnoci. 

0 Citovat

Využito. díky

0 Citovat

Ahoj, neměl by prosím kód na 10% slevu na ubytování? Rád oplatím až mi příjde. Děkuji :)

0 Citovat

Cashback 10% do 7. 1. 2024:

M4UYBHV3DR

0 Citovat

SXEF4ZXBY2 do 17. ledna 

0 Citovat

Vyuzite, vdaka

0 Citovat

4C6298SU3P do 7/1

0 Citovat

Neměl by prosím ještě někdo kód?

0 Citovat

Váš promo kód pro získání 10 % zpět:

6S1DQE89W2

Tato nabídka končí 11. ledna 2024 

0 Citovat

Moc děkuji, využito!

0 Citovat

Ahoj, nemáte prosím někdo aktivní promo kód na booking? Chodí mi to celkem často, ale jako na potvoru když potřebuju rezervovat ubytování tak ho nemám... Předem díky!

0 Citovat

Zdravím všechny, i já by jsem jeden využil, pokud někdo z vás má volný 🙂 díky moc.

1