Zdravím, nemáte náhodou někdo nevyužítý kód od Bookingu na 10% cash back ? Chodí to občas do emailu (mně teda často), ale zrovna když chci kupovat ubytování u kterého se to hodí, tak ho zrovna nemám. Pokud by někdo měl tak můžete poslat do zprávy, budu vám vděčný. Díky   .

Booking 10% cash back

Založil ve fóru Vyhledávače hotelů

Edit: Už je pryč.

Čauky, mám jeden kód na cashback, který nevyužiji. Pošlu do soukromé zprávy.

0 Citovat

Zdravím, i já bych jeden využila, kdyby měl někdo z vás volný :)

Děkuju!

0 Citovat

CEDW1NC4HX do 11. 1. 2024

0 Citovat

Ahoj, neměl by ještě někdo?

Kdyžtak tak do soukromé zprávy, dík.

0 Citovat

Edit: již neaktuální

Dobrý den, plánujete brzy cestovat? Získejte 10 % (až   € 100) z ceny své příští rezervace zpět v podobě kreditů na cestování.

Plati do 12.1., tedy do ctvrtecnich 23:59.

Zajemci do SZ.

0 Citovat

prosím má někdo platný kod, nyní rezercuji ubytko, dost by se mi hodil, děkuji

0 Citovat

Taky prosím, pokud by měl někdo kód k dispozici do SZ. Budu rezervovat tento týden.

Případně přidávám link, přes který se dá také získat cashback i bez kódu, ale asi v menší výši: https://sp.booking.com/gating/au...xwjvqunH8m

1 Citovat

4S5FQMCRXV do dnešní půlnoci

0 Citovat

díky

1 Citovat

@sniper díky za odkaz, využito 👍

1 Citovat

Pokud někdo má nevyužitý kód, ráda se ho ujmu :) klidně i za odměnu

0 Citovat

Pokud někdo má nevyužitý kód, rád využiji, chystám se rezervovat letní dovolenou. Děkuji moc :-)

0 Citovat

@kajvet mas sz

0 Citovat

Nemáte někdo prosím nevyužitý kód? Plníme sobě i dětem cestovatelský sen a moc by se nám hodil.

Prosím do sz. Pokud za něj chcete odměnu, tak ji navrhněte. Díky a hezké plánování budoucích cest všem.

0 Citovat

@Eva_9 píšu sz

0 Citovat

@Alena_10 Díky moc

0 Citovat

Pokud někdo má nevyužitý kód, tak bych byl moc vděčný, zrovna rezervuji dovolenou přes Booking. Díky moc

0 Citovat

Nemáte prosím někdo nevyužitý kód? Chtěl bych rezervovat ubytování v Barceloně. Děkuju! :) 

0 Citovat

Nechápu trochu tu obsesi kódy na booking.com. Podívej se i jinde...

Já jsem teď objednával hotel v SGN, na Booking 220 liber, na hotels.com jsem platil 172 + cashback 20% přes Topcashback 29,86.  Pokud tedy chceš šetřit;-)

5 Citovat

Ahoj,

Moc prosím do SZ pokud má někdo kód který nevyuzije:)

Predem děkuji Jirka:)

0 Citovat

Mám tu jeden volný, platný do dnešní půlnoci. Pošlu aktivnímu přispěvateli, když mi napíše zprávu do sz. :-)

 

EDIT: UDÁNO

1 Citovat

Ahoj, nemá někdo volný kód? Chystám se dneska rezervovat pobyt a tak bych ho hned využil. Díky 😎

0 Citovat

cali napsal(a):

+ cashback 20% přes Topcashback 29,86.  Pokud tedy chceš šetřit;-)

Cali, dej nám sem svůj referral na Topcashback, ať nemusíme využívat od někoho noname a ty z toho aspoň něco máš.

1 Citovat

HUQCTVKK8Q - do dnešní půlnoci

0 Citovat

Vdaka, vyuzite

1