Zdravím, nemáte náhodou někdo nevyužítý kód od Bookingu na 10% cash back ? Chodí to občas do emailu (mně teda často), ale zrovna když chci kupovat ubytování u kterého se to hodí, tak ho zrovna nemám. Pokud by někdo měl tak můžete poslat do zprávy, budu vám vděčný. Díky   .

Booking 10% cash back

Založil ve fóru Vyhledávače hotelů

SERVWXR359 - do dnešní půlnoci

0 Citovat

Zdravím, nemá prosím někdo platný kód.? Předem děkuji

0 Citovat

Mám 10% kód na cash back, platí do 22. 1. 2024 nebudu teď dělat žádnou velkou rezervaci, a někomu by to mohlo ušetřit víc než mě blbejch 5 EUR, takže ho prodám za 150 Kč. Napište zprávu kdyztak 

0 Citovat

Nebo ještě jinak, kdo sem (nebo do zprávy) první nahraje potvrzení o daru pro Lékaře bez hranic nebo podobnou charitu, tomu kód pošlu. Minimální vyšší daru stanovuji na 5% z ceny rezervace.

 

PS. Člověk v tísni se nepočítá, nemám rád Daniela Hůleho.

0 Citovat


lbh.png

0 Citovat

Kupčení s kódy na slevy dokonce za peníze případně požadování dotací pochybným spolkům jako Lékaři bez hranic je už na samé hranici dna, pokud bych toto publikoval tak bych se za takový příspěvek do fóra musel stydět, jestli to tedy nebylo myšleno jako recese.

Pokud to bylo myšleno vážně tak dno je ještě níže než jsem si myslel. 

17 Citovat

Jan Vidim napsal(a):

Mám 10% kód na cash back, platí do 22. 1. 2024 nebudu teď dělat žádnou velkou rezervaci, a někomu by to mohlo ušetřit víc než mě blbejch 5 EUR, takže ho prodám za 150 Kč. Napište zprávu kdyztak 

Tady to každej rozdává na počkání a ty z toho chceš vytěžit prachy pro sebe 😂😂

1 Citovat

Kdyby měl někdo náhodou kód, který nevyužije a nechce za něj peníze 😂 … tak bych využil. Díky 🙂

0 Citovat

Lol, tak já kód nepoužiju pro sebe protože bych ušetřil debilní kilo a tak ho dam radši někomu jinýmu, kdo ušetří víc. Nejdřív chci prachy pro sebe, což mi během půl hodiny přijde blbý, tak chci pomoct lidem kteří to doopravdy potřebují a dostanu čouda. Well played. 

2 Citovat

Tazka matematika, nechces usetrit 5€ ale chces ziskat 6€ :)

A potom si vymyslis nieco s charitou :)

Ach tieto sobotne alkonarko dni :)

14 Citovat

Čauky, tak mi zase jeden kodík přistál v mailu...klasicky zrovna, když máme již všechno booknuté... :-D Platnost je do zítřka (včetně). Pošlu AKTIVNÍMU přispěvateli do zprávy. Kdo napíše první, tak vyhrává :-)

 

EDIT/ udáno

1 Citovat

Taky tu mám jeden kód na 10% do 22.1.    KR7UB3RQV8  tak hodně štěstí :-)

1 Citovat

@mchytil1 moc děkuji, využito 👍

@cali - jak jsi psal kousek výše v diskuzi o té obsesi s kódy, před rezervací na booking.com vždy zkouším všechny možné varianty přes odkazy ISIC, Miles & more - když měli akci v prosinci, taky přes Tripadvisor, Google maps, odkaz co dal @sniper přes MC atd atd, vždy mám vymazané cookies, zkouším na telefonu, tabletu, PC, kompl v práci .. a tak nějak mi to stále vychází, že ten kód je na jistotu při přímé rezervaci přes booking.com .. nerozporuji to, možná jen nemám štěstí na hledané ubytování, kde by byla cena při využití odkazů třetí strany výrazně nižší,  každopádně děkuji i za Tvůj příspěvek, Topcashback neznám a řadím si k dalším možným variantám při hledání i na hotels.com 👍

0 Citovat

Ahoj, jde cash back využít i na letenky na bookingu nebo jen na ubytka?

 

0 Citovat

Jde i na letenky, ale záleží jaký kód pro budoucí cashback použiješ ( uvedeno je v podmínkách nabídky ) - pokud použiju kód od někoho zde, tak až po připsání se mi objeví info, do kdy lze odměnu v peněžence využít a nabízela se i možnost zaplatit letenky, nikdy jsem ale nevyužila, cenově to nebylo zajímavé. Pokud to má někdo jinak, dejte vědět.

0 Citovat

Kdo nemá kódy na booking, dnes opět cashback 12% hotels.com;-)

0 Citovat

Ahoj,  moc prosím pokud máte někdo aktivní kód na cashback pošlete mi ho. Předem děkuju

0 Citovat

Booking.com- boj o získání slevy 10%..Pochopím když někdo bude týden a víc s rodinou na jednom místě, tak sleva je znát. Ceny ubytování se letos hodně zvedly. Minulý rok jsem 1/2 ubytování řešil přímou rezervací u hotelů a bylo to lacinější. Pracuji  v hotelu v Rakousku. Naše ceny pro přímou rezervaci 1DZ - 150€, bez snídaně 136€/booking 1DZ -173€, bez snídaně 164€.  Hotel platí 15% provizi. Pokud rezervuji ubytování tak kontroluji cenu přímo u hotelu, booking atd., na mobilu a na počítači/občas se stane, že extra cena na mobilu je nejdražší ,někdy na počítači, někdy je přímá rezervace nejdražší./ Příklad ubytování v srpnu v Bologni- 1 hotel booking 80€ přes stránky hotelu 65€, 2 hotel - booking 87€ přes stránky hotelu 97/.Mám genus 2, slevu na ubytko jsem nikdy nedostal, možná je jenom pro genus 3. 

0 Citovat

Slevový kód do dneška: WHB1XHD9GP

1 Citovat

@petrcb souhlasím, je třeba porovnávat - každopádně zde uváděné kody je z mého pohledu výhodné použít pro ta dražší ubytování, jelikož max výše cashback je uváděna jako 100€, víc zpět stejně nedostanete ..

ještě jednou díky za kód @mchytil1 - použito na týdenní ubytko v NY, takže dobrých cca 2,5 tis zpět na další noc či dvě někde jinde

0 Citovat

petrcb napsal(a):

Booking.com- boj o získání slevy 10%..Pochopím když někdo bude týden a víc s rodinou na jednom místě, tak sleva je znát. Ceny ubytování se letos hodně zvedly. Minulý rok jsem 1/2 ubytování řešil přímou rezervací u hotelů a bylo to lacinější. Pracuji  v hotelu v Rakousku. Naše ceny pro přímou rezervaci 1DZ - 150€, bez snídaně 136€/booking 1DZ -173€, bez snídaně 164€.  Hotel platí 15% provizi. Pokud rezervuji ubytování tak kontroluji cenu přímo u hotelu, booking atd., na mobilu a na počítači/občas se stane, že extra cena na mobilu je nejdražší ,někdy na počítači, někdy je přímá rezervace nejdražší./ Příklad ubytování v srpnu v Bologni- 1 hotel booking 80€ přes stránky hotelu 65€, 2 hotel - booking 87€ přes stránky hotelu 97/.Mám genus 2, slevu na ubytko jsem nikdy nedostal, možná je jenom pro genus 3. 

IMHO Genius 3 neznamená vůbec nic.

0 Citovat

Ahoj, pokud bude mít někdo volný kód, rád ho uvítám - potřebujeme rezervovat ubytování na duben za cca 18k CZK, takže zajímavá fin. úspora. Díky

0 Citovat

H6MQPX9C17  plati do 26.1. minimum 100e

0 Citovat

Díky využito.

1 Citovat

Chtěl bych se zeptat - kód měl platnost do 22.1. 23.59, ale když ho do rezervace zadám tak se stále načte - bude mi cashback opravdu připsán?

0