Zdravím, nemáte náhodou někdo nevyužítý kód od Bookingu na 10% cash back ? Chodí to občas do emailu (mně teda často), ale zrovna když chci kupovat ubytování u kterého se to hodí, tak ho zrovna nemám. Pokud by někdo měl tak můžete poslat do zprávy, budu vám vděčný. Díky   .

Booking 10% cash back

Založil ve fóru Vyhledávače hotelů

Kod leti Traminovi.

0 Citovat

A za to děkuji, využito.

0 Citovat

ak som vyuzil ten 10% kod a chcem na tom istom ubytku zmenit len datum, nie zrusit rezervaciu, ostane ten kod v tej rezervacii v platnosti?

0 Citovat

Já jsem vloni měnila datum na rezervaci a odměna mi do peněženky přišla, nicméně byly to 4% cashback při rezervaci přes ISIC ..  naproti tomu jsem na jedné z rezervací s kódem 10% změnila jen typ platby / místo platby kartou jsem uhradila z kreditů peněženky / a odměna mi nepřišla a když jsem zobrazila aktivitu v odměnách, bylo uvedeno " nesplňuje podmínky " přitom číslo rezervace se nezměnilo ani v jednom z případů, takže vůbec netuším .. každopádně kód byl darovaný, přesné podmínky použití jsem neznala 

0 Citovat

baca12 napsal(a):

ak som vyuzil ten 10% kod a chcem na tom istom ubytku zmenit len datum, nie zrusit rezervaciu, ostane ten kod v tej rezervacii v platnosti?

Jasne, prepocte se odmena v penezence a normalne se pak pripise odmena.

0 Citovat

Jo a kdyby někdo měl premium konto ČSOB a tu jejich kreditku, tak se dá taky něco ušetřit :  https://www.csobpremium.cz/

0 Citovat

No a taky na jakoukoliv kartu VISA lze dostat až 1O%

https://www.visa.com.au/en_au/vi...com/146337

0 Citovat

ENC87WZNEX platný do dnešní půlnoci

0 Citovat

tramin napsal(a):

No a taky na jakoukoliv kartu VISA lze dostat až 1O%

https://www.visa.com.au/en_au/vi...com/146337

To funguje jak kdy a jak komu. Mě momentálně ani tahle VISA, ani ISIC, ani MC od ČSOB. Přitom ještě na podzim jsem na to sbíral slevy.

0 Citovat

Tak jsem to teď zkusil na ten hotel, na který jsem použil kod a dalo mi to slevu cca 9% hned napoprvé. KK od ČSOB.

0 Citovat

To máš dobrý, mě už nějakou dobu nefunguje žádný z těch linků, zkoušeno v různých PC, v různých prohlížečích, ... Asi to souvisí s konkrétním účtem.

0 Citovat

A postup, jak je v návodu od ČSOB? Čili přes aplikaci ČSOB, moje karty atd...

0 Citovat

KCYB24E5BU do zítřejší půlnoci

0 Citovat

tramin napsal(a):

A postup, jak je v návodu od ČSOB? Čili přes aplikaci ČSOB, moje karty atd...

To jsem taky zkoušel a taky mi to nefunguje.

0 Citovat

9D8XG2QKFZ do dněška.

0 Citovat

Tak booking mi prvy krat v zivote poslal kod prave teraz, ked ho nepotrebujem :D platny pravdepodobne dnes do polnoci, ak by mal teda niekto zaujem napiste, poslem...

1 Citovat

Do dnešní půlnoci - MZCCN9GZBU.

0 Citovat

Děkuji AlenoZ. Použito na ubytování čtyř nocí v Portugalsku 🫶

0 Citovat

Někdo rychlý využije F2YMN46VZC do půlnoci?

1 Citovat

Díky Wráno, využito na týdenní ubytování v Tromsø 👍🏼

1 Citovat

4HT2AURYWS do dnešní půlnoci

0 Citovat

Prišiel mi kód na 10%, platný do zajtrajšej polnoci. Ponúkam aktívnym diskutérom (ideálne aj z už zaniknutého AL.com). 

Pošlite PM.

 

EDIT: Kód odoslaný

1 Citovat

Ahoj cestovatelé, jeden Booking kód na 10% cashback (max. 100 €) zde: MY39933UC6. Přišel včera, píší platnost do 6.2.24, ale nevím, jestli je to včetně. Pokud někdo využijete, písněte to sem, ať to další neřeší. pz

0 Citovat

Využito

0 Citovat

W7YNSTRMPM -konci 7.2.

0