Zdravím, nemáte náhodou někdo nevyužítý kód od Bookingu na 10% cash back ? Chodí to občas do emailu (mně teda často), ale zrovna když chci kupovat ubytování u kterého se to hodí, tak ho zrovna nemám. Pokud by někdo měl tak můžete poslat do zprávy, budu vám vděčný. Díky   .

Booking 10% cash back

Založil ve fóru Vyhledávače hotelů

Já kupovat ubytovní teď nechci, hledám dobrovolníky na vyzkoušení tohoto, jestli to funguje.

 

 


booking.jpg

0 Citovat

Ponuku na 15% zľavu na pobyty uskutočnené do 1. 4. 2024 má booking normálne na svojej stránke. 

https://www.booking.com/dealspag...early_year

Netreba klikať na nejaké pofidérne referralové linky, kde aj tak nedostaneš nič viac, ako tých 15%, ktoré dá booking aj tak každému.

(pobyty musia byť do 1. 4. nielen objednané, ale aj "odbývané". netýka sa to všetkých ubytovaní, ale len tých, ktoré sa do toho programu 15% zapojili).

   

 

 

1 Citovat

Myslím, že nabídky Vítejte v roce 2024 (early booking) jsou jen marketingový tah, ne reálná sleva. Poskytovatelé běžně upravují ceny podle trhu a sezóny, člověka zajímá, kolik zaplatí a ne tzv. běžná cena, ze které dává ubytovatel slevu...

Právě hledám cenově rozumné ubytko ve Španělsku, vše vyhovuje podmínkám akce, ale v hledáčku nemám označené touto "slevou" prakticky žádné ubytování.

Nedávno jsem sem dala slevový kód - teď by se mi hodil (platný cca do 20.2.), máte-li někdo volný a jste ochotni ho poskytnout, prosím SZ.

 

0 Citovat

HQ37YY5R9E

10% cashback, max. 100€. Platí do 18.2.24 (nevím, jestli včetně, přišel dnes). Napište prosím pro ostatní, pokud ho využijete, at už to nezkoušejí. pz

0 Citovat

Využito, díky. 

0 Citovat

Ahoj, neměl by někdo ještě jeden nevyužitý kód?

Potřeboval bych búknout ubytko na Azorách za 350€. Do odletu sice daleko, ale mají jediný pokoj.

Prosím do SZ, předem moc díky.

0 Citovat

ahoj, taky prosim, jestli nekdo mate, do SZ, moc dekuji

0 Citovat

HNE5BASC2E do 19/2 napište pokud využijete

0 Citovat

uz nekdo pouzil :(

0 Citovat

taky jsem přišel pozdě :(

 

0 Citovat

DS16BWYG39 - do půlnoci.

0 Citovat

vyuzito, moc dekuji

0 Citovat

Našel jsem zajímavou kartu - pokud znáte, sorry, ale neviděl jsem tu nic.

PLUTUS. Samozřejmě má několik zajímavých plánů, ale zmíním možnost jak poměrně vysokého cashbacku, tak u vybraných provozovatelů 100% cashback do výše 10EUR... a Booking i Airbnb je jedním z nich - https://ziskej-bonus.cz/plutus-recenze/

Samozřejmě má to háček, cashback je v kryptoměně, ale zas tě to nic nestojí...... těch obchodníků je celkem dost - https://ziskej-bonus.cz/plutus-recenze/
(samozřejmě výhody osekávají, ještě loni byly 2x 100% cashback do 10e .... https://www.mesec.cz/clanky/cryp...e-nahradu/ ....

 

No tak to jen zajímavost na pondělí. Pokud má někdo reálnou zkušenost, podělte se.

0 Citovat

10EUR je nic

0 Citovat

kedar napsal(a):

Ahoj, neměl by někdo ještě jeden nevyužitý kód?

Potřeboval bych búknout ubytko na Azorách za 350€. Do odletu sice daleko, ale mají jediný pokoj.

Prosím do SZ, předem moc díky.

 

stále aktuální, pls

0 Citovat

Sultan Mahagon bin Bordo napsal(a):

10EUR je nic

 

 

třeba jo, je to každý měsíc. Plutus při vyšších plánech umí i 4-8% cashback + v kombinaci s Curve další 1%. Prostě dá se to kombinovat. Neříkám, že je to všespásný... prostě takový hezký skrblení. Hlavně je to napořád a ne tady somrovat jednorázové kupony....

0 Citovat

Sultan Mahagon bin Bordo napsal(a):

10EUR je nic

10 € je 10 €. Nic je 0 €.

4 Citovat

Nemeli byste nekdo kod do zpravy?

1 Citovat

GA2Q8K2S26 - do dnešní půlnoci

1 Citovat

Dobrý večer, kdyby měl ještě někdo volných 10% cashbank, tak bych velice ocenil do SZ :) Děkuji vřele 

0 Citovat

Nemá někdo zkušenost s tím, že zaplatí hotel Revolutem ( což je v mém případě jiná karta, než mám uvedenou na Bookingu) a 10% dostane?

0 Citovat

Neměl by to být problém, cashback Vám totiž nevrátí na kartu, ale do účtu bookingu. :-)

0 Citovat

Ten casback je vazany na potvrzeni od ubytovatele, ze bylo probydleno a booking ho pak pripise do kreditu, s kartou to nesouvisi. Platba probiha nekdy az na miste v hotovosti.

0 Citovat

Super, dík. Při ceně 980 euro a kurzu ČSOB aspoň něco ušetřím...

0 Citovat

Když už se tu zmínilo čsob - teď jsem poslední 2 týdny bookoval ubytka v Británii, Portugalsku, Španělsku, Francii, Polsku a česku a z asi 50 ubytek, od hotelů po apartmány ani jednou nebyla ta jejich premium 10% sleva :-/  Na jaký přesně ubytka by to mělo vlastně být? :D 

1